ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 204
  • 5 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 323
Моля, ако имате въпроси, изискващи отговори от модератори и администратори, задайте ги тук, в тази тема.
Темата не е дискусионна, а предполага стил "въпрос-отговор".
Темата е за въпроси към модератори и администратори и моля потребители да не отговарят на въпроси на други потребители, особено в случай, че не са запознати детайлно с проблема/въпроса и не са 100% убедени в правотата на твърденията си.


Моля, когато имате предвид конкретна тема/публикация или потребител - давайте линк към темата/мнението или профила на потребителя.


ПРЕДИ да попитате, уверете се, че отговорът на въпроса Ви не се "крие" в някоя от ЗАКОВАНИТЕ ТЕМИ в този подфорум.

На въпроси от рода "защо не ми се отчитат публикациите" и "защо не мога да публикувам обява", чиито отговори са ясно видими в закованите теми, няма да бъде отговаряно.

За да следите дадена тема не е необходимо непременно да публикувате безсмислен постинг от рода на "запис". Подобни публикации се трият. Използвайте бутона . Така за всяко първо непрочетено мнение системата ще изпраща е-мейл известие за нова публикация, като в е-мейла се съдържа линк към новата публикация.
 В случай, че не желаете да получавате е-мейл известия, направете нужните настройки в секция Известия - размаркирайте четирите квадратчета с опции и от падащия списък с опции "За темите и форумите, за които съм поискал оповестяване, ми съобщавай за:" изберете НИЩО.
Може лесно да следите темите, за които сте се абонирали, ползвайки линка Известия от потребителското поле горе. Линкът води до страница, съдържаща списък с всички теми, за които имате включен абонамент. Когато в дадена тема има нов, непрочетен отговор, до заглавието на темата има иконка , кликването върху която ще зареди темата при първото ново/непрочетено мнение.

Линкът Отговори от горното меню е еквивалентът на Нови отговори на моите публикации. Това не е абонамент, няма отписване и записване. Там се показват всички теми, в които сте писали и има нови отговори, които не сте чели. Там се показват само имената на темите, в които има нови отговори, а не всички теми, в които някога сте писали. Собствените си публикации може да видите през Профил - Покажи публикации.
Може да маркирате като прочетени темите от списъка с нови отговори страница по страница чрез съответния бутон Маркирай прочетено или да маркирате като прочетени абсолютно всички теми и подфоруми чрез червения линк в дъното на заглавна страница - Маркирай всички съобщения като прочетени.



Системата за кирилизация КРЕДОР поддържа както фонетична, така и БДС подредба. Допълнителна информация - ТУК

Ако работите с браузер Internet Explorer и страниците на сайта не се визуализират коректно, менютата не са подредени или се държат "странно", кредорът не се вижда или не функционира правилно, то моля, използвайте бутона за Compatibility View

Последна редакция: вт, 15 юли 2014, 00:38 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 286
Здравейте и за много години!

Имам 2 проблема/ въпрпоса:
1: Искам да си сменя подписа, но след като дам да запази промените ми изписва, че аватара ми е прекалено голям. А аз и в момента съм с този аватар, а по него никакви промени не правя.

2: Темите в Отговори не ми се появяват след обновяване на темите Thinking . Например - снощи, в една тема е имално нови отговори от 21ч до 22:30ч , а аз получих новите отговори тази сутрин. От няколко дни е така.

Благодаря!

# 2
  • Мнения: 3 961
Защо до сега не можеше да се влиза във форума?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Нямам въпроси! До преди малко имах, защото от 3 часа опитвам да вляза! Twisted Evil

През това време във фейсбук страницата се постваха връзки, нищо че хората недоумяваха, защо не могат да влязат. Хакнат ли беше сайтът, профилактика ли имаше, тайна.

Ами мина ми мерака да честитя новата година. Laughing

# 4
  • Мнения: 2 280
Защо не мога да пращам лични съобщения?

# 5
  • Мнения: 11 607
Здравейте!

Пуснах тема за зимните олимпийски игри. Но не знаех в кой подфорум да бъде темата - в Потребителски групи има теми за спорт, но темата за тениса е в Кино и телевизия.....

Моля, нека модераторите да преценят къде да бъде темата и ако има нужда - нека бъде преместена в правилния подфорум - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=757619.0

Благодаря и честита нова година!

# 6
  • Мнения: 50
Честита Нова Година!
Господин/Госпожо Модератор, регистрирала съм  нов ник и не мога да давам отговор в тема,  защото  се появява такъв надпис:
You must enter text with 80 or fewer characters                                
Бихте ли ми отговорили какво означава това?
Виждам, че тук, в тази тема, мога да публикувам... Sad

Последна редакция: ср, 01 яну 2014, 21:13 от Sibilla

# 7
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Защо не мога да пращам лични съобщения?

Аз също.
Казва, че има грешка в базата данни, да опитам отново.

Като опитам отново, ми излиза: ''вече публикувахте това съобщение'', да ама не.

# 8
  • Мнения: 3 961
Защо не мога да пращам лични съобщения?

Аз също.
Казва, че има грешка в базата данни, да опитам отново.

Като опитам отново, ми излиза: ''вече публикувахте това съобщение'', да ама не.

И при мен е така Вече публикувахте това съобщение! Може би сте кликнали два пъти или се опитвате да презаредите страницата.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
И аз не мога да изпращам съобщения, нито да трия. Мога само да чета.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 789
Хакнат ли беше сайтът, профилактика ли имаше, тайна.

Не беше тайна, при мен излезе надпис, че има профилактика  Peace

# 11
  • Мнения: 549
Получих отговор на свое съобщение, но ми дава грешка и не мога да пратя отговор. Защо?
Искам да отговоря на следния потребител: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=11994 Излиза ми нещо от сорта на "вече публикувахте това съобщение "(аз не го виждам в "изпратени") и "свържете се с администратор"

# 12
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Хакнат ли беше сайтът, профилактика ли имаше, тайна.

Не беше тайна, при мен излезе надпис, че има профилактика  Peace
При мен това се случи само половин час преди да се оправи! Преди това-нищо. Аз говоря за часовете без инфо преди това.

# 13
  • Мнения: 54 441
Пробвах - аз също не мога да изпращам ЛС .

# 14
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Току-що успях да изпратя ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт