ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 050
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Бих искала да попитам - ще можем ли пак да редактираме 1 пост на отчетните теми  Rolling Eyes Embarassed Heart Eyes  bouquet

Моля, проверете сега. Би трябвало да можете да редактирате.
За съжаление отново не може  Sad

И аз не мога  Peace за темата в раздел - Бременност и раждане - С термин Април http://www.bg-mamma.com/?board=126.0

Мога в темата за Юлчета, родени през 2010г., явно изключенията са приложени само за Отчетните в "За бебето и детето", но не и в тези от "Бременност и раждане", където реално се налага редакция  Hug

Ще се радвам да бъдат приложени и там  Peace

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте,

Промених си имейла в профила - tishoo преди около 10-15дена  от тогава чакам да ми изпратите имейл за активация на профила но така и не получих. Причината може би е в пощатата, старта беше в gmail.com новата е на abv.bg
Бих искал да се върне стария имейл или каквото и да било, но профила ми да е активен!  newsm78
Благодаря предварително!  Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Просто няма abv.com, както сте си заявили мейла и практически няма как да получите мейл там.
Пощата с такова име в abv.bg, вече се ползва.
Пишете мейл на tatti (at) bg-mamma.com.

# 18
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
При публикуване на отговор в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=757528.0 ми излиза следното съобщение:
Цитат
Грешка с базата данни
Моля, опитайте отново. Ако тази грешка възникне отново, уведомете администраторите.
Когато натисна "обратно" виждам, че постът ми вече е публикуван.
Проблем имам при публикуването само в конкретната тема и от същата грешка се оплакват и други потребители в темата.
Предполагам, че е някакъв локален проблем на темата.
Предварително благодаря!

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте,
отдавна не съм влизала с пот. си име и паролата тук. Днес получих лично съощение и когато направих опита да отговоря ми бе написало, че НЯМА такъв потребител. Опитах се да влезна с потребителското си име и парола, но ми бе отговорено че НЯМА такъв потребител. Сигурна съм че съм написала правилно и името си и паролата.
Наложи ми се, да си направя нова регистрация. Бихте ли ми обяснили защо така се е получило? Има ли опция ако потребител не влиза дълго време, да бъде изтрит автоматично от системата. Потребителското ми име беше riciii, а сега съм регистрирана като Ружа Каланова.
Благодаря предварително!

# 20
  • Мнения: 6 314
Периодично се премахват много стари и неползвани повече от 1 година акаунти без публикации или с единични публикации.
Акаунтът riciii съществува и е активен. Това, което виждам в логовете, е едно съобщение за грешка от днес сутринта - Грешна парола.

Моля, опитайте отново да се логнете и в случай, че системата отново Ви изведе съобщение за грешка, ми пишете на мейла (mamma at bg-mamma.com) от адреса, с който е регистриран профила.
При въвеждането на паролата обърнете внимание да не пишете с главни букви или кирилица, както и дали Кредор-ът (вградената система за кирилизация) е в режим EN.

# 21
  • Мнения: 6 314
И аз не мога  Peace за темата в раздел - Бременност и раждане - С термин Април http://www.bg-mamma.com/?board=126.0

a.l.e.n.a, моля, проверете сега.

# 22
  • Мнения: 6 314
Проблем имам при публикуването само в конкретната тема и от същата грешка се оплакват и други потребители в темата.
Предполагам, че е някакъв локален проблем на темата.

Моля, опитайте сега.

# 23
  • Мнения: 50
Уважаема, госпожо Модератор! Регистрирах си нов ник, обаче не мога да давам отговор в определена тема,  защото се появява такъв надпис:
You must enter text with 80 or fewer characters,                               
Бихте ли ми отговорили какво означа това, за какво става дума? В темата "Въпроси към модератори и администратори" обаче мога да публикувам. Там написах молбата си, за да ми отговорите, но отговор не получих до този момент, затова си позволих да ви напиша това съобщение на Вашите ЛС. Откъдето за съжаление също не получих отговор! Sad

# 24
  • Мнения: 6 314
Вероятно се опитвате да публикувате в тема, в чието заглавие се съдържат специални символи и заглавието е с 80 символа.

Моля, посочете коя е темата, за да проверя заглавието.
Дори обаче да не е редактирано заглавието, ще може да публикувате отговор, като след като отворите страницата за писане на отговор, редактирате заглавието (най-горното поле Заглавие:   ) и премахнете няколко символа от него.

# 25
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Проблем имам при публикуването само в конкретната тема и от същата грешка се оплакват и други потребители в темата.
Предполагам, че е някакъв локален проблем на темата.

Моля, опитайте сега.

Благодаря, вече всичко е наред  Peace

# 26
  • Мнения: 50
Благодаря за отговора Ви!Темата е на този линк : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=746789.435

Направих корекциите в заглавието, както ме посъветвахте!   Peace Всичко е наред!

Благодаря още веднъж!   bouquet

# 27
  • Мнения: 6 314
Редактирах вида на кавичките в заглавието и тилдата. Не би трябвало сега заглавието да създава проблем.

# 28
  • Мнения: 50
Редактирах вида на кавичките в заглавието и тилдата. Не би трябвало сега заглавието да създава проблем.

Благодаря Ви!   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 161
не мога да избера собствена снимка за аватар. картинката отговаря на изискванията за размери според мен но не и според форума. ето линка с който се опитвам
http://s15.postimg.org/84rvs30af/jes1.jpg

Общи условия

Активация на акаунт