Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 32 597
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Аленка, на мен пък без линия отдолу ми харесваш повече. По-свежа и отпочинала, иначе някак ми се утежнява за през деня  Hug
И на мен.  Wink
А каква е цената на тези ГР глитъри?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 611
Здравейте и от мен в новата тема  Hug

Мис Нели, благодаря много за труда   bouquet

Норе, във feelunique са заредили пролетните колекции на Герлен и Диор.

Аз снощи също бях опушена  Flutter Направих този грим



Използвах черното, сивото и молива от Smoked  Heart Eyes Прекрасни са! Но как се махат после не е истина. Махах грима почти толкова дълго, колкото го и правих  hahaha

Адри  Heart Eyes

# 17
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Весе, Адри, Алена, продължавате с красотите вие Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 9 611
Намерих ги у нас преди години, естествено никога не съм ги слагала, няма и да го направя. Изумявам се кой е купил такъв цвят - нито лелите ми, нито майка ми съм виждала гримирани. Mr. Green Да видите колко е напреднала козметичната индустрия.  Joy

Скрит текст:
Привет и в новата тема! Hug

Ивче, снимките са уникални! Peace Такива в нета няма със сигурност и имат историческа стойност. Mr. Green Peace
Много вероятно е сенките да са от сорта: подарък за 8ми март от колежките.
Но цвета е смел доста и пигментиран. Пази ги. Simple Smile
А указанието за употреба е просто, един път! Joy

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Аленка, на мен пък без линия отдолу ми харесваш повече. По-свежа и отпочинала, иначе някак ми се утежнява за през деня  Hug
И на мен.  Wink
А каква е цената на тези ГР глитъри?

няколко лева са, в този сайт пише 6,50 http://beautycosmetic.biz/golden-rose-golden-rose-glittery-loose … -ochi-p-7918.html

аз ги взех от представителния шанд - може там да са по-евтини, а имеше и 15% наамление ан декоративната козметика и за 4 сенки, 2 спирали и очна линия - патих 38,50 лв с отстъпката  Peace

за молива отдолу - много време ходих без - именно по тази причина, п-невинно е някак, но напоследък го раздавам с явен фатализъм, днес съм пак с кожа и дантела (черно) и реших да съм крайна  Mr. Green



Elle-même  Hug чудно, няма ли да го покажеш  Blush Heart Eyes

много харесвам вамп излъчване  Heart Eyes



WomanBerry, страшно ме зарадва, че се престраши, а и е много хубаво, мисля си да го пробвам, но малко ще го пречупя в моя стил, като размия горната граница към веждата, за себе си не обичам да ми е рязко дефинирано - не казвам, че не е хубаво, но нали знаеш, че всеки си има изградени представи за него самия  Peace



Охх, все още не мога да се добера до мола за да купя всички цветове на глитърите на ГР и метеоритената четка  #Cussing out Има ли вече по магазините (или онлайн, с доставка до БГ) пролетни колекции?  newsm78Нещо много ми  се пазарува, ужас  Blush

ето  Peace http://beautycosmetic.biz/golden-rose-golden-rose-glittery-loose … -ochi-p-7918.html сигурно и на други места ги има  Peace

ако идваш на срещата - в мола ги има  Peace аз също мога да ти взема, ако няма да избираш на живо  Flutter



Момичета честита Ви нова тема.  bouquet Hug
Алена с тези глитъри ме зариби  ooooh!  и днес мисля да им обърна внимание. Whistling
Да питам пак нещо  Embarassed .В Инглот има ли двойки пълнители за сенки  или са  само по 5 и 10 ?

непремено виж глитърите  Peace

инглот имат и двойка и четворка  Peace

# 20
  • Мнения: 31 412
Момичета честита Ви нова тема.  bouquet Hug
Алена с тези глитъри ме зариби  ooooh!  и днес мисля да им обърна внимание. Whistling
Да питам пак нещо  Embarassed .В Инглот има ли двойки пълнители за сенки  или са  само по 5 и 10 ?
Има. Peace

Мис Нели, благодаря за красивата, нова тема.  bouquet Сините червила ммм...  Heart Eyes!

Показвате пак хубави гримове! Hug

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 10:55 от densi

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 255
МисНели,блгодарности за новата тема    bouquet
Най-накрая ви настигнах,но като знам колко бързо пишете сигурно пак ще изостана
Този път мисля и аз да се включа в предизвикателството,досега не съм носила червено червило и смятам ,че не ми отива,но точно и затова ще пробвам.Определено имам желание да се предизвикам.

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
много правилно  Peace поздравления  newsm03

# 23
  • Мнения: 4 428
Благодаря за темичката   bouquet

WomanBerry, много хубаво  Peace Скоро не съм правила нищо в жълто-оранжевата гама. Трябва да спретна нещо такова  Flutter

За срока на годност - аз изхвърлям. Но не толкова заради срока на годност, а защото ми писват. Но пък и до сега не съм имала особено скъпи гриове, така че не ми беше проблем да направя една чиства на 2-3 години  Wink Сегашните ми гримове мисля да си ги ползвам до последно. Аз кремообразни нямам много - само няколко гел очни линии и Тоуп Татуто. Но те сами се скапват с времето и без това не стават за ползване. Аз за това мисля да се спирам с покупките. Ще използвам наличните, за да не застояват.

Днес опуших "Блекбърито" на Лореал, както казвам на Burning Black  Crazy Отгоре сложих леко от пигмента ми на Инглот. Много добре си паснаха цветовете  Heart Eyes Пигмента хем придаде още повече блясък, хем освежи малко тъмния цвят на сенките. Отдолу ползвах Тоуп Татуто. Установих, че тези сенки са страхотна основа за всякакви прахообразни и кремообразни. Супер добре се получава  Peace Ще видим довечера как ще излезнат снимките.

Аленка, Жаки, вече и двете си имате Флормар 14  Wink В новите черни кутийки. Ще ви ги донеса на срещата.

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Мерси, Веси  Flutter чакаме и гримчето довечера  Heart Eyes

кой е пигментът на инглот, който си ползвала  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 586
Здравейте дами,
Мис Нели, благодаря за темата!  bouquet
Аз в предизвикателство няма да се включа, нито мога да поставям очна линия, нито се харесвам с червено червило.  Embarassed
Аленка, много ми харесва днешния грим. Hug
Веси, твоите гримове всичките ми харесват! Hug
Адри, разкошен грим! Много, много ти отива! Hug Коя палитра на UD ти стана фаворит? Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 532
Отдолу ползвах Тоуп Татуто. Установих, че тези сенки са страхотна основа за всякакви прахообразни и кремообразни. Супер добре се получава  Peace
И аз като основа ги ползвам, върху тях всички цветове изглеждат чудни Heart Eyes Самостоятелно не ми харесват, нищо матово всъщност не харесвам на себе си, блясъче трябва да има Crazy

# 27
  • Мнения: 4 428
Мерси, Веси  Flutter чакаме и гримчето довечера  Heart Eyes

кой е пигментът на инглот, който си ползвала  Rolling Eyes

Не помня номера, но е много красив  Heart Eyes Дори си мисля за срещата да направя някакъв грим основно с него. До сега все го ползвам, като допълнение. Ще го донеса на срещата. Дори си мисля да предложа на някоя от вас, ако иска да си го разделим, защото е супер голям само за мен  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 70
Ауу, Алена страхотно се е получило... И аз май ще отскачам до мола за тия ГР  ooooh!

Адри, с тия Найкед-и направо ни пощури всичките .. В Уишлистата са ми 2 палитри и да видим кога ще ги придобия, но Найкед 2 е просто мъст хев определено..

Весе, откъде е тоя флормар? Някъде в Младосткия район ли е да отскоча и аз за една.Simple Smile))

# 29
  • Мнения: 4 428
Да, аз ги купувам от едно козметично магазинче зад зеленчуковия пазар в Младост 1  Peace Там има доста неща и зареждат редовно.

Общи условия

Активация на акаунт