Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 32 598
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 412
Този продукт на Живанши има абсолютно същия ефект като метеоритите, но опаковката е в пъти по-добра - компактна, красива, с вградено огледало и четка.
Да ме извинява любимия ми Герлен, но предпочитам Живанши в този случай.

Аз го имах, за мен нямат абсолютно нищо общо. Пудрата на Живанши е хубава, матираща особено за път, но въобще не може да се доближи до ефекта на Метероритите. Четката отдолу в чекмедженцето пък е пълен боклук. Нанасях с голяма четка за пудра и съм си я използвала почти докрай, което е рядкост при мен.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 611
Този продукт на Живанши има абсолютно същия ефект като метеоритите, но опаковката е в пъти по-добра - компактна, красива, с вградено огледало и четка.
Да ме извинява любимия ми Герлен, но предпочитам Живанши в този случай.


Karen, то хубаво, ама друго си е да си имаш потракващи и търкалящи се лъскави топченца. Във всяка една жена живее, все пак, една гарга. Mr. Green Joy
Аз това и да го видя, ще го подмина, без да знам за какво е.
Ама виж лъскавата кутийка, и аз като Жаки, си я вадих дни наред, само да си я гледам и мириша! Типична гарга! Рошава! hahaha Joy

# 47
  • Мнения: 4 428
Да не ви изпусна, че сте много бързи.  Grinning


Този продукт на Живанши има абсолютно същия ефект като метеоритите, но опаковката е в пъти по-добра - компактна, красива, с вградено огледало и четка.
Да ме извинява любимия ми Герлен, но предпочитам Живанши в този случай.



Каква цена е това нещо на Живанши и матира ли освен, че озарява?

# 48
  • Мнения: 2 172
Как сте дами  Grinning

Алена....страхотен грим!!!Определено с молив отдолу.Иначе ми е незавършено  Peace

Да не воайорствам и аз , нещо скромно като "за разходка"  Laughing Каквото и да правя,все еднакви гримове ми се получават,но аз и не правя нищо по въпроса да ги разнообразя де  Laughing Както казах съм в творческа апатия и си карам с обичайния грим  Whistling
Скрит текст:


# 49
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Извинявам се за спама,но не се сдържах...копче,умирам от кеф, като чета твоите постове.  Hug

Елфичка,красота...нова прическа май виждам.  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 31 412
Весе, то матира, не толкова озарява. Не знам колко точно струва тук, но предполагам е над 60 лв. все пак е Живанши. Моето беше от Ягодата, доста по-евтино. Кутийката е много малка и компактна.

# 51
  • Мнения: 2 172


Елфичка,красота...нова прическа май виждам.  Heart Eyes

Нова е,да,но цветът изобщо не е като на снимките.
Пепелна е  Crazy  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 4 805
Весе, то матира, не толкова озарява. Не знам колко точно струва тук, но предполагам е над 60 лв. все пак е Живанши. Моето беше от Ягодата, доста по-евтино. Кутийката е много малка и компактна.

Мисля доста повече над 60, ако не и 80+  Thinking Не съм сигурна дали не се бъркам, в Прити шоп май съм го виждала.

Аз много харесвам опаковките на Живанши prisme, но от продуктите не съм съвсем впечатлена  Rolling Eyes

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 7 054
При мен Живанши-то матира и озарява точно както метеоритите митик, само ми заема по-малко място в чантата и не събирам топчета от седалката на колата, по тапицерията още има следи от едно топче на което бях седнала. Joy
Четката е от естествен косъм и за мен е много удобна, защото е плоска и може да се ползва за покриване на голяма площ, но и да се правят малки акценти - с тънката част например идеално минава под веждите.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 611
*Л-и-я*  Hug Peace
 
Както казах съм в творческа апатия и си карам с обичайния грим  Whistling
Скрит текст:


Каква творческа апатия?! ooooh! Момиче ти си във вихъра си! #Crazy Hug
Нова коса! Много си хубава и така! Peace
Тъкмо щях да казвам, че това девойче от аватара не ми мяза да си ти. Хм, била съм права! Crossing Arms По-хубава си! Hug

# 55
  • Мнения: 13 627
В мен няма никаква гарга....има цяло ято гарги Smile
Като бях дете имаше нещо като басейни с топчета където се въргаляхме и "плувахме". Сега си мечтая за такова нещо пълно с Метеорити

Аз потопена в гигантска кутия до шия във виолеткови топчета

# 56
  • Мнения: 31 412
Весе, то матира, не толкова озарява. Не знам колко точно струва тук, но предполагам е над 60 лв. все пак е Живанши. Моето беше от Ягодата, доста по-евтино. Кутийката е много малка и компактна.

Мисля доста повече над 60 беше, ако не и 80+  Thinking

Аз много харесвам опаковките на Живанши prisme, но от продуктите не съм съвсем впечатлена  Rolling Eyes
Сигурно, те са много скъпи. Аз не също не харесвам повечето продукти на Живанши. Големи претенции, големи пари, а нищо особено. Червилата обаче някои, са им добри. Имат диаментена супер блестяща серия, много са хубави.
Аз чакам коженото червило, да го видя.

Жаки, а аз отгоре те пръскам с маркуча с парфюма Метеорити?! Laughing Heart Eyes Hug

# 57
  • Мнения: 116
Грима от Dior Haute Couture  Heart Eyes
Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 31 412
Еха... Тази очна линия е лепенка, каквито те пуснаха тази година и се радват на голям интерес и супер високи цени на Запад.

Жаки, с такова червило под маркуча! Whistling Whistling Whistling

# 59
  • Мнения: 13 627

Жаки, а аз отгоре те пръскам с маркуча с парфюма Метеорити?! Laughing Heart Eyes Hug

Ехааааа  Mr. Green


Такива очни линии за лепене гледах вчера в Джъмбо. Ама много дебели ми се видяха. Исках да си взема мигли, но всичките бяха с брокат или пера Confused

Общи условия

Активация на акаунт