Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 32 556
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15
Трябва да изнамерим някой dupe за тия сенки, Жаки. Не може така.  Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 1 611
За кой цвят става дума?

# 722
  • Мнения: 15
За ей това кобалтово синьо от Vice.
На живо е по- умопомрачаващо.

# 723
  • Мнения: 83
Епона, много хубаво, особено първият грим!

Детето заспа и аз вместо да се чудя какво да правя се опитах да спретна показания от Жаки грим, отново лоши снимки, но не ми се очертава купуване на нов апарат за сега.
И да си кажа, че на живо изглежда доста по-добре, особено кафявото.

Скрит текст:




# 724
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990


Mного обичам такива мега очни линии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз, обожавам направо Heart Eyes. Но на моето око стоят ужасно, не е достатъчно издължено.


Алена, много красив грим Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 1 611
Stardust*, благодаря.

Le Soleil*  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 13 627
Sugarpill имат същият (не че и те лесно се намират).
То голям зор, но като се знам ще го сложа този цвят 3-4 пъти и това ще е

# 727
  • Мнения: 4 428
Момичета, влюбих се в чантичка за гримове Heart Eyes Виждали ли сте нещо подобно по нашите магазини или онлайн, но на по-нормална цена? Тази е $10.99, но доставката е още $13.75, което я оскъпява драстично.. Детайлни снимки има в скрития текст.



Скрит текст:



И на мен много ми допадна тази чантичка, но реално нямам нужда от такова нещо. Аз също имам една на Орифлейм. Доста е подобна, но малко по-малка. Стар модел е и е с уникамен хамелеоново син цвят и промазана материя  Flutter

За филми и аз обичам да си говоря  Crazy Винаги съм обичала киното. Не съм чак запален фен, запозната с разни исторически данни и т.н., но от край време не пропускам да преглеждам кино афишите  Flutter Макар последно време да ходя основно на анимационни филмчета, като придружител  Laughing Добре, че си падам много и по добрата анимация.

# 728
  • Мнения: 70
Момичета, може ли някоя знаеща дама да пусне нова тема като минем лимита, понеже Мис Нели е на път с много дълъг полет и престой и едва ли ще може да се занимае с това  Peace

# 729
  • Мнения: 432
От неоновите на Flormar няма ли такъв син цвят?

# 730
  • Мнения: 4 428
Мисля, че имаше, но не знам как стои нанесен  Rolling Eyes

Аз мога да пусна тема, но ще е довечера някъде...

# 731
  • Мнения: 532
Армира, от eBay Peace
Скрит текст:
Как ти е лицето впрочем? Надявам се по-добре Praynig
Ел, ще трябва да помисля - със сигурност никаква цена не ме устройва до края на февруари, че напоследък са ми доста редки пръстите и имам нужда от малко спирачки Blush След това ще видим Whistling

# 732
  • София
  • Мнения: 1 611
Пух, не знам дали до тогава ще е актуална тази цена. В момента в cherryculture тази чантичка е $7.50, като има и още 20% намаление. Доставката пак е към 11 долара, но поне самата чантичка е по-евтина.

# 733
  • Мнения: 532
Мерси, ще разгледам сайта Hug

# 734
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Момичета, може ли някоя знаеща дама да пусне нова тема като минем лимита, понеже Мис Нели е на път с много дълъг полет и престой и едва ли ще може да се занимае с това  Peace

аз веднъж пусках тема извънредно  bowuu така, че предлагам някой друг да  изпита това удоволствие - densi, Жаки ..... който има желание; аз пак бих могла, но с реверанс отстъпвам на друг вдъхновен  newsm03 newsm03 newsm03

Общи условия

Активация на акаунт