Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 167
Снощи изгледах Бианка Панова при Карбовски, а преди това при Кево, а също и при Денис Ризов.
И честно казано ми писна и днес намерих откъс от книгата й (понеже живея в чужбина и едва ли бих я намерила тук). Ето ако на някой му е интересно да чете:
http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2013/01/19/1984835_otkus_ot_v … l_-_zad_kadur_na/

По-големи измислици не бях чела. Тя се изкара свръх човек, или по-скоро робот, с тия безконечни тренировки и по 130 съчетания на гладно, при все че тогаващните й 30кг едва ли са й позволили такова физическо напрежение без да колабира и влезе в болница... Stop

Честно казан, съм склонна да и вярвам. Пък издръжливостта, не зависи от килограмите.

# 361
  • Мнения: 16 168
Имаше писано,ама не мога сега да го открия,че общо взето скандалът и с Нешка ,е нагласен т.е. обработена е да има такова поведение и така да се изказва.След време Б.П. се извини публична ва треньорката си.

# 362
  • Мнения: 213
Тъкмо четох и се зачудих newsm78.....че Джъстин Бийбър ходел с Кайли Дженър (една от малките сестри на Кардашиян), е ...а то какво се оказа...http://perezhilton.com/2013-01-23-justin-bieber-kylie-jenner-dat … ding-hands-photo/

...Ех тоя фотошоп doh

# 363
  • Мнения: 34 791
Не знам коя ми е по-противна Бианка или Нешка?

# 364
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Не знам коя ми е по-противна Бианка или Нешка?

За мен Нешка е като примата Лили  Peace колкото и да я плюят за мен си се е доказала с времето  Grinning



Brooke Shields
, лъчезарна  Grinning
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/01/27/article-2268970-17304A … -227_640x1043.jpg

# 365
  • Под липата
  • Мнения: 620
http://www.google.bg/imgres?q=%D0%B1%D1%80%D1%83%D0%BA+%D1%88%D0 … :429,r:0,s:0,i:79
 
 Като малка Брук е много нежна. После нежността й изчезна, порасна и (поне за мен ) красотата й си отиде.

# 366
  • Мнения: 1 167
http://www.google.bg/imgres?q=%D0%B1%D1%80%D1%83%D0%BA+%D1%88%D0 … :429,r:0,s:0,i:79
 
 Като малка Брук е много нежна. После нежността й изчезна, порасна и (поне за мен ) красотата й си отиде.

Същото важи и за Мила Йовович, въпреки че и сега много я харесвам.кратка биография

# 367
  • Под липата
  • Мнения: 620

Същото важи и за Мила Йовович, въпреки че и сега много я харесвам.кратка биография


И аз харесвам Йовович сега, както и преди. Но Шийлдс...,вече не. Грубовата ми е. Това, разбира се, е субективно мнение, не ангажирам никого с него  Peace

# 368
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Харесвам ги и преди и сега  Wink възрастта не е порок а е нещо обикновенно и прекрасно  Grinning
Би било ужасно ако хората не се променяхме  Rolling Eyes

Жалко че някои спират да виждат красотата с нараственето  на годините  Crazy




Ето ви един млад ангел  Wink


http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2268973/Victorias-S … narls-camera.html


Хубави крачета но след време ще са слаби и с вени  Sunglasses

# 369
  • Мнения: 1 167
Дес, никой не е казал че е порок.

Инак този, така наречен ангел, поне в моите очи има не особено красиво тяло, а формата на лицето е малко  Sick

# 370
  • Мнения: X
И аз да се включа за Мила и Брук -случайно гледах синята лагуна първо с Брук ,останах с отворена уста никога не съм предполагала че е толкова красива, а като зряла жена изобщо не ми харесва след това гледах синята лагуна с Мила божееее прекрасна е била ,а изобщо не я харесвам и двете са били много много красиви и нежни Shocked
Изглежда точно в този период между13 и 15 години момичетата носят точно тази детска невинност с леко напъпила женственост и наистина са прекрасни

# 371
  • Мнения: 2 452
Дес, много обобщено пишеш  Peace. На мен например София Лорен като млада не ми харесва, за разлика от по- зрялата ѝ възраст, та дори и сега, Мила Йовович пък обратното, сега ми е твърде кокалеста и ръбеста, докато като момиче беше УАУ.

# 372
  • Под липата
  • Мнения: 620
Desss, красотата е нещо субективно. За едни Стив Тайлър е красота неземна, за други олицетворение на човека-жаба. Далеч съм от мисълта, че възрастта е порок, просто отбелязах факта, че със съзряването у Брук Шийлдс  се е загубило нещо, което преди я е правило прекрасна. Сега е красива, зряла жена ( несъмнено), но за мен е загубила чара си, който ме караше да я гледам с ей такива очи  Shocked  Heart Eyes


Изглежда точно в този период между13 и 15 години момичетата носят точно тази детска невинност с леко напъпила женственост и наистина са прекрасни
И В.Набоков е забелязал това.  Wink И Брук и Мила биха били страхотни Лолити.

# 373
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
 Peace

# 374
  • Мнения: 814
Мила Йовович е била просто прекрасна. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт