Звездни компромати-161

  • 55 946
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 266
Много е неприятна статията за Бербатови  Tired

# 76
  • Мнения: 681

Само да добавя, че Бербатов ще става на 32, а не на 30.

# 77
  • Мнения: 557
в статията пише, че има рожден ден на 30.

Иначе да, голяма клюкарщина. Да не говорим, че хората нищо скандално не правят, ама умират да го обсъждат и следят  ooooh!

# 78
# 79
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За да не е гол запис:
Прекалила ли е Кортни с ботокса? Thinking

Според мен на дясната снимка просто е гримирана крайно зле Peace
Страшно красива жена иначе, винаги съм я харесвала най-много от всичките "приятелки" Heart Eyes

# 80
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546
Най- хубавите моменти от фестивала Сънданс, където звездите са снимани без блясък и лукс:

http://www.popsugar.com/Sundance-Film-Festival-2013-Best-Moments … Pictures-26926227

# 81
# 82
# 83
# 84
# 85
# 86
# 87
  • Мнения: 10 571

Хах, браво, първа от БГ звездите, ама на мен нещо не ми прилича на Галена. Обикновена Братц!  Laughing

# 88
  • Мнения: 940
Джой, и аз много харесвам К. Кокс, но тук е пипано - виж ѝ очите на втората снимка, не е само до грима.

# 89
  • Мнения: 6 604
Джой, и аз много харесвам К. Кокс, но тук е пипано - виж ѝ очите на втората снимка, не е само до грима.
Така е. Затова и въпроса е дали е прекалила,а не дали е пипана. В статията пише ,че си е признала за ботокса. Но има и някакво мнение на пластичен хирург,който мисли ,че е прекалила с устните и скулите.
На мен лично на първата снимка ми харесва повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт