Крем за около очи - V тема

  • 99 230
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 141
Ако някой има възможност, може да пробва испанската марка Натура Бисе. На цената на елитна френска козметика е. Резултатите са видими.

# 31
  • Мнения: 202
а някой пробвал ли е JUVENA или Yon Ka- в грижата за очите  bouquet  bouquet  bouquet
а Shiseido защо не е харесван– мъжо го иска newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 1 110
Сега използвам околоочния крем Bioderma Sensibio. Прави кожата гладка и мека, надявам се и да има ефикасно действие срещу първите бръчици.

# 33
  • Мнения: 1 875
а някой пробвал ли е JUVENA или Yon Ka- в грижата за очите  bouquet  bouquet  bouquet
а Shiseido защо не е харесван– мъжо го иска newsm78 newsm78
Доволна съм от Juvena Rejuvenate & Correct Delining Eye Cream Peace


Цитат
В момента ползвам на Шисейдо за очи, но нещо не съм особено доволна. Доста е мазен и ми идва тежък
Кой на Шисейдо?
Аз лично съм фен на по-подхранващи и мазни кремове за нощта и Бенефианс ми е любим Heart Eyes



Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 11:51 от Airborne

# 34
  • Мнения: 246
а някой пробвал ли е JUVENA или Yon Ka- в грижата за очите  bouquet  bouquet  bouquet
а Shiseido защо не е харесван– мъжо го иска newsm78 newsm78

И аз съм много доволна от Juvena Rejuvenate & Correct Delining Eye Cream.  Peace Напоследък се чудя дали да не го сменя малко с такъв от същата серия, но подхранващ...

# 35
  • Мнения: 1 842
Здравейте,
може ли да ми препоръчате нещо хидратиращо за около очите, ако може да е био? newsm78 

# 36
  • Мнения: 0
В момента аз ползвам Chronolys contour des yeux на SVR.  Добре хидратира, сравнително бързо попива и не лепне. Не знам дали е био, но съм много доволна. Пише, че има екстракт от пъпеш вътре. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте,
може ли да ми препоръчате нещо хидратиращо за около очите, ако може да е био? newsm78 

Околоочният крем Rehydrate на Jonzac е много хубав и е био.

# 38
  • Мнения: 776
а някой пробвал ли е JUVENA или Yon Ka- в грижата за очите  bouquet  bouquet  bouquet
а Shiseido защо не е харесван– мъжо го иска newsm78 newsm78

На Juvena съм ползвала Juvena Rejuvenate & Correct Delining Eye Cream, но не бях доволна от хидратиращия ефект и миризмата му. Беше ми слаб, като "чувство за подхранване" на контура, а това е нетипично за мен - имам чувствителен, нормален контур и по принцип не обичам мазни, богати и подхранващи кремове Peace Този обаче, от към хидратация, си беше слаб за мен. Иначе, като анти ейдж ефект беше добър - с редовна употреба, линийките се омекотиха. Но си остана временен ефект - докато продължи ползването.


На Yonka ползвам в момента Alpha - contour за очи и устни, против бръчки и с ексфолиращ ефект. Под формата на гел е. Не е подходящ за зимата обаче, защото не хидратира достатъчно. Не мога да коментирам за дългосрочни ползи, защото го мажа от скоро Peace

Аз го ползвам вечер, а сутрин си продължавам с Веледа - нар. Може да се ползва и като маска - в тази му "роля" има доста освежаващ ефект, както от към избледняване на кръгове, така и от към заглаждане на финни линии.

# 39
  • Мнения: 776
Сори за новото поредно мнение Peace, но забравих да ви питам дали някой е ползвал околоочни кремове на Etre belle. Имат много хубав, подробен сайт на български:
http://www.syncombg.com/etrebelle/

Ще се радвам някой да сподели  bouquet Hug

# 40
  • Мнения: 1 476
Хубаво имат сайт, но защо нямат цени? Или ги е срам да ги напишат? Не съм сигурна, че ако отида в някой от козметичните им салони, ще ми сложат точно от тези продукти. Защо не ги продават в аптеки или магазини?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 952
В момента ползвам Optim eyes Filorga, много съм доволна, изпълва кожата около очите (при мен) http://www.beautyshop.bg/product/2905/filorga-optim-eyes-regener … chnia-kontur.html
Алена, хвърлила съм око на този крем. Очите ми са много чувствителни и се дразнят от голяма част от продуктите за лице. Случайно да можеш да ме ориентираш в тази посока как се държи?
Приемам съвети и за околоочни продукти, които намаляват синьо-лилавия цвят под очите. Кожата ми е доста прозрачна, тънка и винаги нанасям сериозно цвят, за да маскирам.
Малко офф, но в посока очи - много съм доволна от стик коректора за под очи на Кларанс - чудна покривност и пигментация, не се събира много в гънките и не дразни очите. Средният нюанс за мен е чудесен - сравнително светла съм с жълт подтон и синки под очите  Simple Smile http://www.clarinsusa.com/Concealer-Stick/C050202011,en_US,pd.ht … beige&start=2

# 42
  • Исландия
  • Мнения: 60

Приемам съвети и за околоочни продукти, които намаляват синьо-лилавия цвят под очите. Кожата ми е доста прозрачна, тънка и винаги нанасям сериозно цвят, за да маскирам.


Това се решава само с лазерни процедури, защото проблемът е капилярен и не разчитай крем да се справи. Само тъмните кръгове, които са причинени от по-силна пигментация (и не са синьо-лилави на цвят) в тази област, са цел на кремовете, рекламирани, като справящи се с тъмни кръгови. Peace

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 21:10 от myranovel

# 43
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Да споделя и аз първи впечатления от http://www.beautyshop.bg/product/2905/filorga-optim-eyes-regener … chnia-kontur.html  Mr. Green

Лека, гелообразна текстура. Веднага след нанасяне усещам стягане на зоната около очите и интересното е, че усещането не изчезва с времето и стягането не задълбава фините линии. Всъщност ползвам го от скоро - три нощи, за дългосрочен ефект ще мога да споделя нататък.
Като подхранване на моя сух контур не е достатъчен, затова снощи след като изчаках да попие хубаво намазах капчица масло от жожоба отгоре. Не знам доколко е правилно, но тази сутрин резултата ми хареса - кожата е видимо еластична и подхранена. Ако и на линийките повлияе ще е чудно...
Това, което отчитам като плюс е, че кремът работи в кожата, не както някои други върху... Peace
 

# 44
  • Мнения: 992
Здравейте,
може ли да ми препоръчате нещо хидратиращо за около очите, ако може да е био? newsm78 

Веледа с шипка

Общи условия

Активация на акаунт