Крем за около очи - V тема

  • 99 229
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Витаминче, дано ти допадне колкото на мен  Laughing

Текстурата наистина е чудесна и на мен първо тя ми направи впечатление, когато започнах да го ползвам.

# 736
  • Мнения: 779
  Да, Лу благодаря за препоръката относно крема   bouquet

# 737
  • Мнения: 3 260
Витаминче, тази крем на Кларинс е много хубав. Чудесно заличава линийки и май беше 20 мл, ако не бъркам нещо. Точно на 30+ съм го ползвала и бях много доволна. По същото време някъде имах и на Estee Lauder околоочен Re-Nutrivи нямаше особен ефект към линийките.

# 738
  • София
  • Мнения: 3 271
a.l.e.n.a ще споделиш ли откъде може да се поръча този крем. Единия ми клепач подпухва и леко висва, така и не разбрах защо... по какви ли не лекари не ходих, но така и не намерих решение и се надявам поне козметиката малко да подобри нещата  Praynig Пробвала съм на Кларинс един, но не помогна за жалост Sad

Имай предвид, че падането на клепача е възможно да бъде от възпален нерв. Имам приятелка,  която по принцип има отворени очи и преди извесно време единия клепач й падаше много. Беше на един добър невролог, който й изписа хапчета, които повлияха проблема и сега когато й се случи знае от какво е. При нея беше възпален нерв от някаква настинка и сега, като настине понякога пак й пада и тя почва с хапченцата, но вече много рядко и бързо го повлиява.

# 739
  • Мнения: 776
Нямам възможност да пусна новата тема, може ли да помоля, за този път, някой да я подготви и пусне вместо мен  bouquet

# 740
  • Мнения: 180
Витаминче, тази крем на Кларинс е много хубав. Чудесно заличава линийки и май беше 20 мл, ако не бъркам нещо. Точно на 30+ съм го ползвала и бях много доволна. По същото време някъде имах и на Estee Lauder околоочен Re-Nutrivи нямаше особен ефект към линийките.
Мариголд за кой от двата крема на Кларинс става дума, който препоръчваш?

# 741

Общи условия

Активация на акаунт