Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 9

  • 142 152
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
С цел пестене на време катаджиите са с нови стоп-палки. От едната страна пише "Stop", а от другата : "Какво ще правим сега?"

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Трансатлантически лайнер потънал. Спасили се 40 мъже и 1 жена. След 40 дена жената казала:
- Ох, не мога повече! - и умряла.
След още 40 дена мъжете казали:
- Ох, не можем повече! - и я заровили.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 273
Поради ураганните ветрове европейското първенство по парашутизъм премина в световно.
***
Ако не можеш да помогнеш - пречи - важното е да участваш.

# 18
  • Мнения: 21
Виц в стил Къци Mr. Green

Две карфици си вървят през пустинята.
- Ох, горещо ми е-казала едната
- Ами разкопчай се де

# 19
  • Мнения: 1 701
Скрит текст:
Трима приятели си говорят:
Единия - Снощи пък кво ми се случи - прибирам се, гледам жена ми с някакъв в леглото - ама защо да ми пука, млад съм, живота е пред мен, пих една ракия, поревах си и давам напред...
Другия - Ха, твоето нищо не е, прибирам се аз от командировка по-рано, в къщи - музика, крясъци, някакви мъже и жена ми пияни, танцуват, хилят се... всичките голи, ама защо да ми пука, завъртях се, излязох - цяла нощ по барове, алкохол и леки жени....
Третия - Да знаете с мен какво стана... Прибирам се, още не съм светнал лампата във входа, зад мен един як мъжага ми вика - оох Жоре, откога искам да те изпраскам... и ме изпраска, ама защо да ми пука, аз не съм Жоро...  Grinning Grinning Grinning

# 20
  • Мнения: 11 318
Бягали си 3 коня из прерията, мама кон (кобила), тати кон (жребец) и малко жребче, но изведнъж както си бягали стигнали края на каньона и се опитали на спрат галопа си, но жребчето не успяло и паднало в пропастта. Майката си казала: Какво да правя без сина си, няма смисъл да живея- и скочила. Таткото си казал: Като нямам семейство и аз няма да живея - и той скочил в пропастта, а от долу се чул глас:
- Авее, кой замерва с коне ве?


********************************

Въпрос:Каква е разликата между "Не! Не! Не давам отзад" и "Mммм мммммм мммм"?
Отговор:Парче тиксо.

*********************************

Нощ, кал, мъгла, киша. Цялата гадост в една нощ. Карал си един човек Камаза. Видял кола обърната на една страна да буксува с пълна газ. Шофьорът решил да му помогне. Спрял Камаза, приближил и отворил вратата:
- Господине, имате ли нужда от помощ?
Човекът в колата го погледнал и припаднал. Шофьорът бързо го качил в Камаза и го закарал в най-близката болница. Оставил го на лекарите и се качил в камиона. Затворил вратата, пуснал двигателя, запалил цигара и се зачудил, защо онзи припаднал? Решил да разбере, изгасил двигателя и отишъл пак в болницата. Човекът, когото докарал вече се бил освестил. Шофьорът го попитал:
- Аз исках да ти помогна, а ти защо припадна?
Онзи му отговорил:
- Ами, посред нощ, кал, мъгла и киша, карам със 120км/ч и ти ми отваряш вратата!...

# 21
  • Мнения: 1 338
Здравейте и от мен   bouquet

Да се разпиша с последния виц, на който доста се смях - дано не се повтаря  Blush

Мъжка групичка са във фитнес зала в Бургас и звънва един GSM. Един от мъжете вдига и казва:
 - Ало?!
 - Скъпи ти ли си? Чува се ужасно!
 - Да, здрасти.
 - На фитнес ли си?
 - Да.
 - Аз съм пред един магазин за кожени палта, предлагат едно страхотно палто, да си го купя ли, нали ми изкара кредитна карта.
 - И колко струва?
 - 5000 лв?!
 - Добре купи си го, ама избери си и една дамска чанта към него, Скъпа.
 Жената видяла че днес е нейния ден и казва:
 - Скъпи нали ти бях споменала, че мама иска да дойде да живее с нас в Бургас. Как ти се струва да я поканя за един месец пробно и след това ще говорим.
 - Добре , добре но няма да ме молиш нищо повече нали?
 - Няма, обичам те. Чао.
 Мъжът затваря телефона и пита:
 - Някои да знае на кой е този телефон?

# 22
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Лисицата:
-Гарго, ще гласуваш ли с "ДА" на референдума? Много е важно, от това зависи бъдещето на децата ти!
Гаргата мълчи и стиска сиренцето в клюна.
-Гарго, много е важно България да е независима и да не купува ток. Ще гласуваш ли с "ДА"?
Гаргата:
-Да!
Сиренцето пада, лисицата го грабва и офейква. Гаргата, замислено:
-Аз и "НЕ" да бях казала, все тая...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ало, радио „Вероника” ли е?
- Да. Кажете си поздрава.
- Искам да поздравя бай Пешо Байпаса с песента „Ти нямаш сърце”...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

# 23
  • Мнения: 47 996
Виц в стил Къци Mr. Green

Две карфици си вървят през пустинята.
- Ох, горещо ми е-казала едната
- Ами разкопчай се де
Аз го знам с безопасни игли, мисля че повече се връзва Simple Smile

# 24
  • Мнения: 631
Девойка ражда и врещи като луда:
- Извадете го това от мееен, болиииии! Сложете ми упойка, ще пукна!
По някое време се обръща към гаджето си, стоящо до нея:
- Ти, говедо мръсно, ти ми го направи това! Заради тебе сега ме боли!
Момчето с каменно изражение:
- Еми, аз кога ти виках "Дай да ти го сложа отзад", ти викаш "НЕ! ЩЕЛО ДА БОЛИ!"! Трай сега!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 340
Виц в стил Къци Mr. Green

Две карфици си вървят през пустинята.
- Ох, горещо ми е-казала едната
- Ами разкопчай се де
Аз го знам с безопасни игли, мисля че повече се връзва Simple Smile


АХахахаха. Сега вече ми стана смешно.

# 26
  • Мнения: 256
Блондинки в парка. Едната към другата:
 - Ох, погледни горкото кученце ... е едно око ....
Другата блондинка си закрива едното око с ръка и поглежда:
 - Къде?

# 27
  • благоевград
  • Мнения: 164
Последната дума на хлебарка, към настъпващ я мъж:
- Просто завиждаш, защото аз карам приятелката ти да крещи повече от теб! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Една баба вече агонизира , чакат я да умре.Наобиколена е от снахи , комшийки, колкото останали,приятелки. Било зима и хвърляли по едно дърво в печката , една от жените държала едно дърво въртяла го на сам въртяла го на там поогледало по обстойно хвърлила го в огъня и казала с въздишка :
-На Иванчо хуя беше точно такъв , ееееееех....
В тоз момент бабата се раздвижила и казала:
-Яяяяяя, преди да си отида от този свят да видя , какъв беше хуя на Иванчо?

# 29
  • Мнения: 0
Скрит текст:
[Един стар виц и за да не ме обвинят отново в измисля гледам да се застраховам, че и да ги мисля,ако са интересни ???

Комара хвърчал и на гледа една слоница скучае да едно кокосово дърво.Кацнал на ухото и, и казал:
-Виж ко и без това скучаеш е на мен ми се чука дай да се изчукаме.Слоницата се съгласила, но комара и казал:
-Опри се с глава на дървото че като започна да те чукам да имаш упора.Слоницата се опряла на дървото но го раздрусала о паднал един кокосов орех ударил я по главата и тя казала- Оффф. Комара в това време тъкмо залепнал за газъ и, и работел здраво,чул я че изохкала и казал:
-Няма оф, ща скъсам от чукане ............/spoiler]

Общи условия

Активация на акаунт