Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 9

  • 142 143
  • 789
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 293
 Изгубил се турист в гората,изпаднал в паника, че е сам самичък и започнал да вика за помощ.След десетина минути някой го потупал по рамото, обърнал се и какво да види-мечка. Забравил ума и дума.
В този момент мечката го попитала:
-Сега, като знаеш, че не си сам, ПО-ДОБРЕ ЛИ ТИ Е?

# 751
  • Мнения: 1 701
Въпрос към Радио Ереван:
Какво би трябвало да се промени, за да може българската действителност да отговаря на стандартите на Европейския Съюз?
- Стандартите на Европейския Съюз.

# 752
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Как жената нарича дебелия си съпруг ?
- Ако е беден - дебела свиня.
- Ако е богат - мечо.

# 753
  • Мнения: 2 673
- Тате, какво е мъж?
- Ми... това е силен човек, който обича, пази семейството си и се грижи за него.
- Добре, тогава искам да стана мъж като мама.

-------------------------------------

В автобуса се возят баба, наркоман и моряк. Бабата моли наркомана:
- Сине, я ми продупчи билета.
Наркоманът го подава на моряка:
- Войниче, я продупчи билетчето.
- Аз не съм войник, а моряк!
- Бабо, оплескали сме я с тебе - връща ѝ билетчето наркоманът. - На кораб сме!

-------------------------------------

Малкият Димитър Пенев е на училище. Учителката го пита: - Митко, кажи ми кои са 7-те чудеса на света. Митко изпъчил коремче и казал: - Aми пирамидите, мавзолеят, две други и още три!

---------------------------------------

Как може да се накара котка да яде горчица? Американецът хваща котката, отваря ѝ устата и набутва вътре горчицата. Котката ръмжи, но яде.

Руснакът протестира:

- Това е насилие!

Французинът взима салам, прави дупка в средата му и напъхва вътре горчицата. Котката го изяжда.

Руснакът протестира:

- Това е измама!

- Е, тогава ти го направи да те видим! - в един глас казват двамата.

Руснакът хваща котката, намазва ѝ дупето с горчица. Котката вие от болка и се ближе отзад.

Руснакът:

- Ето така се прави. Доброволно и с песен...

# 754
  • Мнения: 117
Жена отива на лекар:
- Докторе, много съм нервна. Всичко ме дразни. Отидох на море - горещо ми е. Отидох на планина - студено ми е. Абе, всичко ме изнервя.
- Ей, сега ще оправим работата. Съблечи си дрехите!
Почнал докторът да я чука. Не издъжала много жената и казала:
- Еееее, докторе, да му еба майката, помиярски работи правите ся! Какво е това вътре-вънка, вътре-вънка?! Или вътре или вънка, много се изнервям така.  Laughing

# 755
  • Мнения: 293
-шефеквоставабеналищешедавдигашзаплатите+,:&200ццццццпъксегавечестанаеднагодинанямаинямасамоякочакамецццццц
-Моляяяя?
-А нищо – чистя си клавиатурата.

# 756
  • Мнения: 790
A woman in hot air balloon realized she is lost.

She reduced altitude & shouted to a man below: "Excuse me, can you help me?
I promised a friend to meet him an hour ago but I don't know where I am."

Man below replied: "You r in hot air balloon 30 feet above d ground.U r at 41 deg north latitude & 59 deg west longitude."

Lady: You must be an engineer.

Man: How do u know?

Lady: Everything u told me is technically correct but useless & the fact is I'm still lost.

Engineer:You must be in Top Management.

Lady:Ya.How do you know?

Engineer:U don't know where you are or where you're going. U made a promise, which you've no idea how to keep, & u expect people beneath u to solve ur problems.

# 757
  • Мнения: 11 680
Забавни дефиниции:

БАНКЕР: тип, който ти дава назаем чадър, когато грее слънце и иска да му го върнеш, когато вали дъжд.

ИНТЕЛЕКТУАЛЕЦ: тип,който може два часа да размишлява за нещо и това да не е секс.

ПРОГРАМИСТ
: човек, който ти решава проблем, за който не си и подозирал и то по начин, който не разбираш.

ПСИХОЛОГ: особа, която гледа всичко останало от момента, в който в стаята му влезе красива жена.

КОНСУЛТАНТ: това е този, който ти сваля часовника от ръката, казва ти колко е часът и след това ти издава фактура.

ДИПЛОМАТ: това е този, който ти казва да идеш на п…а си майчина по такъв начин, че нямаш търпение пътуването да започне.

ИКОНОМИСТ: професионалист, който утре ще знае защо това, което е предвидил вчера не се е сбъднало.

КВАНТОВ ФИЗИК: сляп човек в тъмна стая търси черна котка, която въобще не е там.

МАТЕМАТИК: личност, на която й трябват пет минути да отговори пълно и точно на всеки ежедневен въпрос, при това напълно безкористно.

АРХИТЕКТ: тип, който не е достатъчно мъжествен за да стане инженер, и е твърде малко педераст, за да стане дизайнер.

РАБОТА В ЕКИП: възможност да прехвърлиш отговорността за грешките си на останалите.

ФУТБОЛ
: за него се омъжва всяка жена, без дори да подозира.

ИНФЛАЦИЯ
: плащане по цени от следващата година със заплата от миналата.

ГЛАВОБОЛИЕ
: най-често употребяваното контрацептивно средство.

ХАРДУЕР: частта от компютъра, която понася ударите, когато не върви софтуерът

# 758
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Три приятелки, едната с гадже, втората с годеник, а третата омъжена решават д аразообразят малко сексуалния си живот и влизат в секс магазин. Купуват си латексови бодита, камшици, белезници. След 3 дни се срещат и започват да си споделят.
Започнала тази с гаджето:
- Моят беше до късно на работа, но аз реших да го изненадам. Преоблякох се, отворих вратата, той ахна, награби ме и правихме дълго секс на бюрото му.
Сгодената продължила: -Аз изчаках моя мъж да си легне, отидох в банята, преоблакох се. Отворих вратата, той като ме видя ме награби и до сутринта правихме здрав секс.
Накрая омъжената започнала да разказва:
- Моятсе прибра от работа, включи телевизора, отвори си една бира от хладилника и седна да гледа мач. Реших да го изненанадам. Преоблякох се бързо, отворих с ритник вратата, а той само ме погледна без изненана и каза:
- Хей,Батман, какво има за вечеря?

# 759
  • Мнения: 1 793
Влиза Волен Сидеров в ресторант. Келнерът:
- Добър ден! Желаете ли маса?
Сидеров:
- Не, аз си нося!

# 760
  • Мнения: 25
Димитър Пенев коментира новата тройна коалиция:
- Ъ-ъъ партиите са три - оная на бабчетата, на ония с кебапчетата и оня дето не си е пил хапчетата.

# 761
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Фотограф на сватба:
- А къде е нашата щастлива двойка?
Един от гостите:
- Да, ето ги и тях: булката и нейната майка...

# 762
  • Мнения: 7 058
 Като има Правителствена болница, да има и Правителствена лудница!
 Joy

Повече подобни мъдрости - http://reduta.bg/v2/laf

Последна редакция: нд, 23 юни 2013, 16:03 от Pipi_

# 763
  • София
  • Мнения: 1 340


Алпинист пълзи по отвесна стена. Старае се човекът, пъхти нагоре сантиметър по сантиметър. Точно преди върха, на едно малко ръбче се е хванал някакъв йога. Виси на дясната си ръка, а в лявата държи книжка и си чете.
- Ти к`во си, бе? - задъхано пита алпинистът.
- Йога. - отговаря йогата без да откъсва поглед от книжката.
- Верно ли е това, което разправят хората, че вие йогите можете всичко?
- (Йогата наплюнчва пръстите на дясната си ръка, прелиства страницата) Лъжат бе...

Последна редакция: пн, 24 юни 2013, 13:37 от Vivi

# 764
  • Мнения: 4 841
Жена получава СМС от съпруга си в малките часове на денонощието: "Скъпа, отвлечен съм от извънземни, правят жестоки експерименти с мен - скъсаха ми ризата, поляха ме с парфюм, озамаха ме с червило, издраха ми гърба и ме нахапаха по врата. Казаха че след час ще ме пуснат, очаквай ме."

Общи условия

Активация на акаунт