Отговори
# 720
  • Мнения: 4 762
момичета, казвала съм го и друг път обаче пак ще го кажа.
С две непроходими и нагънати тръби съм забременявала естествено два пъти след инвитрото.

# 721
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
daine, сутрин е по-трудно. Пробвай следобед да звъннеш, тогава обикновенно става по-лесно. Ти на кой-телефон звъниш, имат и стационарен и мобилен.

# 722
  • Мнения: 403
Благодаря ви момичета за споделения опит. Като правих снимката гледах на монитора като ми вкарват контрастното вещество в едната мина веднага и не видях да е нагъната изглеждаще  точно като по учебниците но на втората се събираше под нея като грозд и не пропусна нищо. Лекарката която ми вкарваше веществото каза следното " ти сама видя едната перфектна другата запушена"  снимката отива директно при доктора и той ще ти я разчете. Тогава Доктора каза че " не може да каже от какво точно е запушена тръбата на снимката не се виждат тия неща трябва да направим лапароскопия и ако може ще я отпуши. Тогава аз му казах че ако не става тръбата да я маха направо или да прецени кое ще е най добре за бебеправенето. Само че надеждите ми бяха тази втората да я отпуши. Но човек не знае въобще какво го чака и като не разбирам нищо почвам да се притеснявам е поне успяхте да ме успокоите че има надежда. Сега ще чакам срещата с доктора на 07.03 да видим той какво ще ми каже.  bouquet Благодаря на всички че ми писахте.

# 723
  • Мнения: 467
момичета, утре трябва за пратя смс за резултати от биопсия, но какъв да е текста  newsm78

# 724
  • софия
  • Мнения: 9 590
имената и "моля за резултат от биопсия"  Laughing

# 725
  • София
  • Мнения: 6 302
Може и датата на която е правена да добавиш.

# 726
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета за споделения опит. Като правих снимката гледах на монитора като ми вкарват контрастното вещество в едната мина веднага и не видях да е нагъната изглеждаще  точно като по учебниците но на втората се събираше под нея като грозд и не пропусна нищо. Лекарката която ми вкарваше веществото каза следното " ти сама видя едната перфектна другата запушена"  снимката отива директно при доктора и той ще ти я разчете. Тогава Доктора каза че " не може да каже от какво точно е запушена тръбата на снимката не се виждат тия неща трябва да направим лапароскопия и ако може ще я отпуши. Тогава аз му казах че ако не става тръбата да я маха направо или да прецени кое ще е най добре за бебеправенето. Само че надеждите ми бяха тази втората да я отпуши.
Спомням си, че при мен искаха да видят дали овулирам от страната на уж здравата тръба, но повече от половин година нямаше овулация от тази страна и решиха, че можем да направим направо ин витро.

# 727
  • Мнения: 467
мерси за отговорите момичета  Hug дано не чакам дълго отговор от док

# 728
  • Мнения: 403
Благодаря ви момичета за споделения опит. Като правих снимката гледах на монитора като ми вкарват контрастното вещество в едната мина веднага и не видях да е нагъната изглеждаще  точно като по учебниците но на втората се събираше под нея като грозд и не пропусна нищо. Лекарката която ми вкарваше веществото каза следното " ти сама видя едната перфектна другата запушена"  снимката отива директно при доктора и той ще ти я разчете. Тогава Доктора каза че " не може да каже от какво точно е запушена тръбата на снимката не се виждат тия неща трябва да направим лапароскопия и ако може ще я отпуши. Тогава аз му казах че ако не става тръбата да я маха направо или да прецени кое ще е най добре за бебеправенето. Само че надеждите ми бяха тази втората да я отпуши.
Спомням си, че при мен искаха да видят дали овулирам от страната на уж здравата тръба, но повече от половин година нямаше овулация от тази страна и решиха, че можем да направим направо ин витро.


Въбоще не знам как стоят нещата при мен на първия преглед Стаменов каза един фоликул в десен яйцник на сестрата и толкова. Аз 5м си правих ову тестове и ми излизаха по различно време като втората чертичка винаги беше много бледа но се виждаше а тестовете ги взех от ибей и са от тези One Step Ovulation Tests

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Инсеминация съм правила с фолукулометрия. Не са ми следили хормони, а само размер на фоликулите и лигавицата. При 19-21 мм фолукул ми слагаха Прегнил-а и след 36 часа инсеминация. Така, че не е съвсем насляпо. На следващия ден проверяват дали се е спукал фоликулът. Ако не се е спукал може ако искаш да се направи реинсеминация. Може и преди инсето да се провери дали се е спукал, но аз предпочитах да не ми се мотат из влагалището трансдюсери с презервативи със спермицид.......луд умора няма.  Crazy

# 730
  • Мнения: 403
Момичета още едно питане имам приятелка тя си прави лапароскопията в Пловдив в Селена и каза че и дали диск още след операцията диска и бил на шкафчето. И си гледала операцията. На моя мъж като ходихме в Плевен за артроскопията на коляното за скъсан минискус също му дадоха диск. А тука не дават ли дискове с операцията? newsm78

# 731
  • София
  • Мнения: 23 197
моята лапароскопия я записаха, ама не съм си искала диска,  да гледам вътрешности не ми се стори примамливо.
но попитай и си я вземи, поне ако се наложи може да я покажеш на друг лекар.

# 732
  • Мнения: 403
моята лапароскопия я записаха, ама не съм си искала диска,  да гледам вътрешности не ми се стори примамливо.
но попитай и си я вземи, поне ако се наложи може да я покажеш на друг лекар.

ще попитам ако могат да я намерят след 10 дена след операцията като отида де. А не е толкова гадно малко трудно се разбира кое какво е щото всичко изглежда еднакво иначе си е интересно.

# 733
  • Мнения: 774
Дали ще се намери някоя бременелка да ни пусне нова тема Praynig Praynig Praynig

# 734
  • Мнения: 126
Момичета,имам една молба към тези от вас,които в близките дни ще ходят до клиниката.Трябва да си направя колпоскопия...Бихте ли попитали на регистратурата или пък някои от докторите дали в клиниката преглеждат с Колпоскоп.По телефона не мога да се свържа с регистратурата,звъня вече час!Благодаря!  Hug
[/quote]

Правят изследване с колпоскоп, преглежда д-р Людмил Еленчев. За колпоскопия и цитонамазка ми взеха 65 лв.

Общи условия

Активация на акаунт