Отговори
# 735
  • Мнения: 64
Да,може да се забременее по естествен начин с една тръба,стига да е  о'к,да няма сраствания и да е проходима. Peace
Момичета,имам една молба към тези от вас,които в близките дни ще ходят до клиниката.Трябва да си направя колпоскопия...Бихте ли попитали на регистратурата или пък някои от докторите дали в клиниката преглеждат с Колпоскоп.По телефона не мога да се свържа с регистратурата,звъня вече час!Благодаря!  Hug
Аз ще ходя утре сутринта да си пускам хормони ще питам и ще ти пусна съобщение, някъде към 9-10 сутринта  Simple Smile

# 736
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен!
Искам да попитам дали има някои с резултати приблизителни на тези AMH =1 и Inhibin B= 5.47 и да е забременяла със собствена яйцеклетка и инвитро!
Аз съм пациент на д-р Персенска и когато видя резултата много се смути и ми предложи да пробваме с една стимулация и ако няма нищо направо да ме записват в донорските програми!
Благодаря предварително!

# 737
  • Мнения: 40
по мой спомен AMH при мен беше 0, но забременях със собствена яйцеклетка по естествен път / как е станало никой не може да обясни/

# 738
  • Мнения: 101
А при теб имаше ли някакви стимулации?

# 739
  • Мнения: 101
...преди да забременееш естествен път или не си правила?

# 740
  • Мнения: 40
Фемостон по 2 хапчета на ден, вземах ги 2-3 месеца по тази схема

# 741
  • Мнения: 101
Благодаря ти за отговорите!

# 742
# 743
  • Мнения: 7
Аз искам да изкажа цялостно мнение за моите дълги преживявания в клиника Малинов и екипа Стаменов, Персенска и компания,а те са 5 години(от 2008 до 2014г). И съвсем не са приятни и розови !! Първо, аз съм от един възможно най-отдалечен град от София и само пътя ми е ужасно дълъг, но всички тези години поне веднъж в месеца съм ходила до там. да не говорим колко инфарктни състояния съм имала с невъзможността си да си запиша час по телефон (никой от регистратура и дори докторите не ми вдига телефони), или са ми казвали в последния момент : "....след 5 часа - утре сутринта идвате за процедура", където аз без кола и в ужасно напрегнато психическо състояние намирам някакъв начин посред нощите, съпругът ми(понеже трябва пресен материал) буквално се 'чупи' от работа и хуква на повикване да бие повече от 500 км, защото всичко това става в последния момент от недоглеждане и несистемност на болницата !!! Не,не съм доволна от Д-р Стаменов ! Той е на настроения. когато е в добро настроение и можеш въобще да се добереш до него добре,но когато не е може да остави дълбоки травми в съзнанието ти с грубостта и обвинителния си тон към пациента...Няма нужното персонално внимание към пациентките, доста често забравя за тях, и какво е правил дотук с тях, обърква ги и ги принуждава да се въртят с години в един и същ омагьосан кръг !!! Аз съм такъв пример - имам няколко опита инвитро, първоначално  със стимулация,после без, събирах яйцеклетки цели години, какво ли не правих - БЕЗУСПЕШНО ! За пет години съм наляла повече от 20 000 лв в тази клиника, и от миналата година решихме да приключим посещенията си в 'Малинов' и се ориентирахме на други места. Огромното ми възмущение, което преля чашата ми и ме накара да постна цялата тази информация(която досега съм спестила) беше когато преди няколко дни на съпруга ми се обади някаква жена-бирник от клиника Малинов и каза,че имаме незаплатено задължение от 200 лв за замразен еякулат преди години и заплаши,че ако не платим ще ни съдят....Мога само да им кажа нецензурното 'м....ната им" !!! Моето мнение е: "момичета, който е там, бързо да се преорентира към други клиники !!!"
   Съжалявам за грубия тон,но от всички години натрупване на негативизъм имах нужда да споделя това.....

# 744
  • София
  • Мнения: 23 178
това го чета вече трети път, дали ще има и още  newsm78

# 745
  • Мнения: 403
И аз да споделя огорчението си от предадената вяра и надежда оставена в ръцете на тези лекари. Загубих мин седмица на 22ри момиченце говото отгледано 30 гс 1.400кг. Без някой да вземе мерки да ни каже какво да правим да ни следят по отблизо да проверят имунолозите и други варианти за да съм спокойна, защото съм много рискова бременност и със много фактори, които им дават ясна представа къде може да се направи пропуск. Абе недовършена работа. Недоглеждане и от ЖК и от страна на имунолозите. Наляхме толкова пари колкото за 3 инвитрота и накрая изкараха мен виновна и аз пътувам 3часа път до там. Нямам думи от огорчението разочарованието чувствам се предадена и вече им нямам доверие. Ако имат толкова много пациенти те не могат да обърнат никакво адекватно внимание, а какво да кажем  да те лекуват адекватно.
Всичко е оставено на самотек ако уживее уживее ако ли не така му било писано на детето или прехвърлят грешката на нас родителите. Ние не сме медицински лица че да можем да вземем мерки ,затова разчитаме на техните знания и опит.
Имаше  начини да предотвратят случващото се. Плащаме си пре-скъпо, но защо не правят всичко възможно. Нямам думи просто съм в шок никой не очаква да изгубиш дете без контракции без болка без разкритие просто изтекоха водите и то вече са били зелени и това не знаехме какво е. Абе да ни казват че ние сме виновни това е отврат след като се вижда че те имат големи пропуски и грешки та и си плащаш прескъпо за мъртво родено дедте. #Cussing out #2gunfire

# 746
  • Мнения: 39 475
Божейй, че това е голямо отгледано дете  Tired
Моите съболезнования.

Общи условия

Активация на акаунт