Смучене на палец - Има решение!!!

  • 17 937
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 451
Големият ми син си смучеше палчето-още от първия ден в родилния дом,3 часа след като се роди гледам измушило си ръчичката и цока!После четох,че някои бебета го правели още в корема на майката.И не успях да го отуча,може би и заради това беше много кротко бебе и по цяла нощ спеше.Голям късмет,че и млечните,и постоянните му зъби са идеално прави.Смука го този палец до 3 годишен.

това за смукането на пръста още в корема на майката го видях съвсем наскоро на снимка на бебока на моя позната Wink голям зор ще види и тя Whistling

ооо,звучиш ми обнадеждаващо  Peace  а твоят син сам ли се отказа от този навик? или сте предприели някакви мерки?

# 61
  • Мнения: 1 040
Ами с какво ли не сме го мазали,но без люта чушка,разбира се,и го връзвахме с бинт пръстчето,и пак намираше начин да си го посмуче.Най-интересното е,че на другата ръка не правеше опити да цока,само на избраната,не помня коя беше.Накрая вече,всички зъби пораснаха и нищо не го дразнеше в устата и спря,от срам и неудобство май,казах му,че децата в градината ще му се присмиват...и имаше ефект.

# 62
  • Мнения: 111
Ние имаме голям напредък...Тука за 4-5 дни, без мазане и без никакви помощни средства само веднъж спа с палец в устата,но аз я оставих, защото преди това си разцепи устната и не исках да плаче повече.Иначе съвсем забрави да се приспива с него вече.Не го държа и тя дори не посяга - О, Чудо!!!  newsm44 Дори праз нощта,ако го поднесе натам сама се сепва и го маха...Много съм щастлива, но дано не е временно ,че още 8 зъба има да излизат...

Общи условия

Активация на акаунт