Любители на кучета - 34

  • 86 224
  • 724
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 135
Фея Кръстница, супер готина снимка!   Heart Eyes

# 376
  • Мнения: 555
Ех, принцеса, под балдахин спи! Heart Eyes  bouquet
Сама си го прави даже Laughing Влиза под пердето и като се завърти два три пъти докато легне и той станал. Искам да Ви кажа, че просто всяко ново одеало, възглавница или друго мекичко нещо най-напред е тествано от нея.
Както обичам да казвам - ако може само по възглавници ще ходи, нищо  че навън е като прасе и все ще намери къде да се забърше и изцапа. Води двойнствен начин на живот  Mr. Green
Напоследък обаче е леко депресирана. Явно е осъзнала, че рождения ѝ ден наближава  Mr. Green

matze опънете му един лак за блясък на този хубав маникюр Laughing
Няма да пиша каква беше реакцията на мъжа ми като ги видя hahaha
Вероятно каквато беше и на нашите гости като видяха котката ни как си вади розовите нокти  hahaha Joy

# 377
# 378
  • Мнения: 898
Глезльо  Laughing
интересно на Рафи също му е любимо да влачи една закачалка  Crazy
От сутринта само пакости прави,но  пък ходихме до магазина и се държа много добре  Heart Eyes

# 379
  • Мнения: 768
Глезльо  Laughing
интересно на Рафи също му е любимо да влачи една закачалка  Crazy
От сутринта само пакости прави,но  пък ходихме до магазина и се държа много добре  Heart Eyes

Сладурчо, браво  Hug

# 380
  • София
  • Мнения: 11 198
Хектор е голям сладкиш!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 381
  • Мнения: 406
Eх, че е сладък и лъскавичък като плюшена играчка. Grinning

# 382
  • Мнения: 22 867
Eх, че е сладък и лъскавичък като плюшена играчка. Grinning

Много сладък!  Heart Eyes Хектор - директор много ми хареса, да ви имам директора! Grinning  bouquet

# 383
  • Мнения: 768
Eх, че е сладък и лъскавичък като плюшена играчка. Grinning

Много сладък!  Heart Eyes Хектор - директор много ми хареса, да ви имам директора! Grinning  bouquet

жгмъц, Тони благодаря   bouquet! Labrex  Laughing директора става все по- умен и послушен. Гушни Рекси  Hug

# 384
  • Мнения: 8 163
Бонбонска, само да ми падне това хекторско тумбаче....

# 385
  • Мнения: 768
Бонбонска, само да ми падне това хекторско тумбаче....

Феичке, ако знаеш какво мачкане пада  Laughing....

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 163
Ох, Хектор е много сладък и колко е лъскав само  Heart Eyes

# 387
  • Мнения: 739
Хектор верно много готин  Heart Eyes Лъскав, лъскав, та чак копринен  Heart Eyes Голям звяр ще стане  Hug

# 388
  • Мнения: 406



 Laughing

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 20:17 от Тони-мама

# 389
  • Мнения: 406




Не ми се виждат снимките, незнам защо.

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 14:41 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт