Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 801
  • 1 812
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 892
Аз пък смятам, че ако има клевета, не бива да се оставя без отговор.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 876
Аз пък смятам, че ако има клевета, не бива да се оставя без отговор.

Ако има клевета, може да я даде под съд за клевета, не да вади "компромати".

# 77
  • София
  • Мнения: 1 266
Защо Нешка да няма право на отговор?

# 78
  • Мнения: 16 166
Не прави чест на спортиска от ранга на Б.Панова да съди треньорката си ,която я е изградила като призьор.И то след толкова време.

# 79
  • Мнения: 4 892
Аз пък смятам, че ако има клевета, не бива да се оставя без отговор.

Ако има клевета, може да я даде под съд за клевета, не да вади "компромати".

Първо има право на отговор.

Много интересно са синтезирали нещата в компроматната тема, копирам линковете:


Нешка: Лъжейки, че лекува 17-годишната Бианка, Чавдар Нинов се в … а от нея като мъж

Бианка Панова: Нешка, не се ли умори да бълваш зло?


Добре обаче в това интервю Бианка си противоречи леко с книгата  Thinking[/color]

# 80
  • Мнения: X
Това, че са им предложили много изкушаващи договори в чужбина и са си уредили живота също го дължат на Нешка, защото тя ги е подготвила и трябва да са й благодарни.

Що се отнася до труда и методите- така се става шампион, то не е за всяка уста лъжица. Пък и никой не е викан и държан насила в залата.
не знам на каква възраст си, но комунистите бяха (и са!) способни на всичко, включително всякакви гадости и тормози... Спомням си Бианка, беше различна от другите в отбора. Много по-силна, с класа по-добра, горда и независима. Радвам се че е написала тази книга, мислено я прегръщам за мъките на които е била подложена, поздравявам я за успехите които е постигнала, и й желая щастие!

# 81
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546
Аз пък смятам, че ако има клевета, не бива да се оставя без отговор.

Кое точно е клевета и как е доказано?  newsm78

Разбира се, че има право на отговор, просто аз съм разочарована от него.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 876
Аз пък смятам, че ако има клевета, не бива да се оставя без отговор.

Ако има клевета, може да я даде под съд за клевета, не да вади "компромати".

Първо има право на отговор.

Има право и не е пропуснала да се възползва от него. Но съхраняваното с десетилетия писмо, което (оказва се) е писано под натиск, си е точно компромат.

# 83
  • Мнения: 4 892
В интервюто си, Бианка казва, че пак би минала по същия път, не съжалява за нищо?

Къде точно й е проблемът тогава?

# 84
  • Мнения: 16 166
Проблемът на Б.П. идва от това ,че на времето опонентите на Нешка я натиснаха и тя скочи срещу нея.След 30г. се мъчи да се оправдае.Прави си реклама на книгата,като Ирен.

# 85
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546
В интервюто си, Бианка казва, че пак би минала по същия път, не съжалява за нищо?

Къде точно й е проблемът тогава?


Бианка пише и хубави неща за Нешка, не знам защо се цитира само негативното.  С книгата си показва и обратната страна на медала, за който всички предпочитат да си мълчат.

# 86
  • Мнения: 4 892
Не е важно хубави ли са или лоши, а е важно да са истина.
Бианка Панова си противоречи според мен.
Освен това аз оставам с впечатление за някакъв конфликт, за който Нешка загатва и мисля, че не в тренировките е проблемът. Ше каже човек, че единственият спортист у нас е Бианка Панова.
Петър "Пакпадналов" баща му го шамаросваше, не, че одобрявам тези методи, а и повечето спортисти както се разбра са подложени на спортна дисциплина и няма как да е иначе. С общ режим не става. Това го знаят и малките деца.

# 87
  • Мнения: 16 166
Цитира се преди всичко негативното,защото на времето конфликтът им беше потулен и сега един вид публично се обясняват нещата как са се случили.Явно на Б.П. и тежи  или търси допълнителни девиденти -публичност,реклама.
NinoTino-конфликтът между двете беше необходим,за да приключи все пак кариерата на Н.Робева като треньор.Пиша все пак,защото тя винаги е имала опоненти,завистници.Именно в тяхна услуга се постави Панова.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 876
NinoTino-конфликтът между двете беше необходим,за да приключи все пак кариерата на Н.Робева като треньор.Пиша все пак,защото тя винаги е имала опоненти,завистници.Именно в тяхна услуга се постави Панова.

С помощта на баба Ванга не е ли успяла да се справи с опонентите и завистниците?

# 89
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546
Не е важно хубави ли са или лоши, а е важно да са истина.
...

Е, какво значи да са истина, при положение, че говорим за хора с различен характер, различна емоционалност, различна приспособимост, различно възпитание. Дори да са тренирани по съвсем еднакъв начин, ще възприемат нещата различно и от различна гледна точка. Напр. Нешка като е крещяла, едни са мълчали с благоговение /тя го прави за добро/, други са се бунтували /защо ще ме мачка/, трети са гледали да не се замислят много за отношението /така е по- лесно да се живее/. Точно като в живота. И след 20 години една предпочита да помни доброто, друга лошото, трета заема неутрална позиция. И къде е ИСТИНАТА? И съществува ли една ЕДИНСТВЕНА ИСТИНА?

Общи условия

Активация на акаунт