Смешки от форума - 9

  • 76 848
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 569
Цитат
Майната ви, кавали, човек ви пита съвсем нормално, а вие четете, не отговаряте, ми начукайте си го!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716829.0
 ooooh! Tired

# 691
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Цитат
Майната ви, кавали, човек ви пита съвсем нормално, а вие четете, не отговаряте, ми начукайте си го!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716829.0
 ooooh! Tired
Shocked
Това май е за модератор...

# 692
  • Мнения: 2 677
И за друг специалист...

# 693
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Цитат
Майната ви, кавали, човек ви пита съвсем нормално, а вие четете, не отговаряте, ми начукайте си го!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716829.0
 ooooh! Tired
Shocked
Това май е за модератор...
Вече е модерирана.
Тююю, изпуснах.  Crossing Arms

# 694
  • Мнения: 4 569
Не си изпуснала нищо. Само един пост имаше и го цитирах тук. Явно първоначално е питано за нещо друго, защото отдолу имаше "последна поправка".
Беше пусната в Родители по градове.

# 695
  • Мнения: 25 899
Някой да познава баба, която да „чупи буркан“ Варненска област?   

Цитат
Това е един метод за прибиране на кръста.Ако сте чували при постоянно вдигане на тежко,кръста се отваря и забременяването става по-трудно.Аз съм ходила преди и двете бременности,но за жалост бабата вече се отказа да го прави.И сега търся спешно някоя друга.

 Shocked

# 696
  • Мнения: 3 736
Изтрита е вече темата, а на мен ми стана любопитно какъв буркан и как чупи тая баба.  Thinking

# 697
  • София
  • Мнения: 10 825
Изтрита е вече темата, а на мен ми стана любопитно какъв буркан и как чупи тая баба.  Thinking
Бързаци Laughing
Обаче така или иначе в темата нямаше обяснение как се чупи тоя буркан...- явно е тайна на занаята

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 18:55 от Onna-bugeisha

# 698
# 699
  • Мнения: 2 208
Чупя буркани всякакви.Не съм от Варненска област и не съм баба. baby_neutral

# 700
  • София
  • Мнения: 3 538
Някой да познава баба, която да „чупи буркан“ Варненска област?  

Цитат
Това е един метод за прибиране на кръста.Ако сте чували при постоянно вдигане на тежко,кръста се отваря и забременяването става по-трудно.Аз съм ходила преди и двете бременности,но за жалост бабата вече се отказа да го прави.И сега търся спешно някоя друга.

 Shocked
Това си е чиста проба полова и възрастова дискриминация. Затова не й се получават нещата. А според мен и с младеж може да се получи забременяване (на Спасов ден напр.)

# 701
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Това си е чиста проба полова и възрастова дискриминация.

А, къде забравихте СТЪКЛЕНИТЕ БУРКАНИ. Май трябва да се сезира и комисията за  защита на конкуренцията newsm78

# 702
  • Мнения: 21
Цитат
Здравейте!
Аз съм мъж и нямам нищо против секси играчките като вибратори и подобни (имам предвид за жена ми) лично аз нямам такива намерения да използвам подобни средства 

Та въпросът ми е: каква секс играчка да и избера понеже съм 20 дни в месеца на път а тя си стои сама в къщи... Поне да има някакво забавление
Ако някоя жена използва и може да ми даде някакъв съвет какво да и взема ще съм ви много благодарен.

Поздрави!
Mr. Green

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Цитат
Здравейте!
Аз съм мъж и нямам нищо против секси играчките като вибратори и подобни (имам предвид за жена ми) лично аз нямам такива намерения да използвам подобни средства 

Та въпросът ми е: каква секс играчка да и избера понеже съм 20 дни в месеца на път а тя си стои сама в къщи... Поне да има някакво забавление
Ако някоя жена използва и може да ми даде някакъв съвет какво да и взема ще съм ви много благодарен.

Поздрави!
Mr. Green

Интересно ми е какви отговори е получил  Mr. Green

# 704
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Дайте линк към темата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт