Смешки от форума - 9

  • 76 855
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 784
Сигурно е изтрита, но някой го беше посъветвал да запознае жена си с братовчед си.

# 706
# 707
# 708
  • Мнения: 5 892
Увисна ми ченето!  Sick

# 709
  • Мнения: 2
Много забавна тема  Laughing Успяхте да ме разплачете от смях  Joy Joy Joy

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

 Joy  Joy   Joy
Това ми прозвуча малко като "Кой ми сра в гащите"  Laughing
В този форум понякога съм се изумявала какви теми се пускат. Дали да не взема да пусна тема със заглавие "Главата ми бие на кухо - що така?"

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 6 628
Ех,Джули,смееш се ти ,момиче,но едно време дойде една мацка от София,отиде на плаж,изцапа си крака с мазут и като не можа да го изтрие,отиде в Бърза помощ.Честен кръст! Laughing

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ех,Джули,смееш се ти ,момиче,но едно време дойде една мацка от София,отиде на плаж,изцапа си крака с мазут и като не можа да го изтрие,отиде в Бърза помощ.Честен кръст! Laughing

И какво й направиха в Бърза помощ - изкъпаха ли я  Laughing

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 6 628
Изчистиха я.Може с медицински бензин,както го наричат,но до сега я бъзикаме. Laughing
Вие говорите за черно в пъпа!

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Изчистиха я.Може с медицински бензин,както го наричат,но до сега я бъзикаме. Laughing
Вие говорите за черно в пъпа!

Тя пък отишла в Бърза помощ. Трябваше да отиде в Грийнпийс  hahaha

# 715
  • Мнения: 3 067
Много забавна тема  Laughing Успяхте да ме разплачете от смях  Joy Joy Joy

И аз така, но пък си погледнах и в моя пъп - няма чернооо Sunglasses

# 716
  • Мнения: X
Цитат
с моя приятел опитваме да си направим бебе от 5-6 месеца но без резултат.не сме посещавали лекар,но той има лек недостатък.свършва все едно някои се е изплюл

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Цитат
с моя приятел опитваме да си направим бебе от 5-6 месеца но без резултат.не сме посещавали лекар,но той има лек недостатък.свършва все едно някои се е изплюл

Не мога да разбера авторката от налягането на "струята" ли се оплаква или от количеството  Laughing

# 718
  • София
  • Мнения: 1 340
Цитат
с моя приятел опитваме да си направим бебе от 5-6 месеца но без резултат.не сме посещавали лекар,но той има лек недостатък.свършва все едно някои се е изплюл

Не мога да разбера авторката от налягането на "струята" ли се оплаква или от количеството  Laughing
ПФХАХАХАХАХАХ  Joy Joy Joy Залагам на налягането

# 719
  • София
  • Мнения: 62 595
аз залагам на консистенцията и количеството. Може да е попадала на по-голям литраж.

Общи условия

Активация на акаунт