Смешки от форума - 9

  • 76 851
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 841
Аз залагам на налягането  Confused  И най-малкото количество може да се изстреля с голямо налягане, и да създаде впечатление за мощен залп, но  едно унило "Пльок" на малко разстояние от първоизточника си е наистина като плюнка, в каквито и консистенция и количество да е ...

# 721
  • София
  • Мнения: 62 595
абе, недей така, ние навремето сме се състезавали по надплюване!  Laughing

# 722
  • Мнения: X
Радвам се, че доразвивате идеята за авторката; за съжаление, тя не се е появявала повече, за да внесе яснота.  Laughing

# 723
  • Мнения: 36 196
абе, недей така, ние навремето сме се състезавали по надплюване!  Laughing

ние - да
те и за изпикаване на дълго разстояние
а може за друго, с което са предпочели да не се хвалят

# 724
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Цитат
с моя приятел опитваме да си направим бебе от 5-6 месеца но без резултат.не сме посещавали лекар,но той има лек недостатък.свършва все едно някои се е изплюл

охх,  Joy.

# 725
  • Мнения: 4 841
Цитат
Пусната е нова тема за Дила ханъм, която дублира вече съществуваща тема под същото заглавие с малка корекция. Номера на тази тема е 72, а последната тема за Дила ханъм под номер 71 е на 45 страница. Това не е ли кражба на тема и нарушение на правилата на форума. Не трябва ли тази тема да бъде изтрита и автора санкциониран.

При такова углавно престъпление, чудя се защо пише до модераторите, а не звънне направо на 112 People Cop

# 726
  • Мнения: 25 899
Е, драма си е отвсякъде. Нарушени авторски права и частна собственост.  Laughing

От мен:

Цитат
Искам голямата да стане актриса, танцьорка или нещо такова.
Искам малкия да стане авто-пилот.

Какъв автопилот, на самолет ли? Ама те живи ли са?  Crazy

# 727
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
Пусната е нова тема за Дила ханъм, която дублира вече съществуваща тема под същото заглавие с малка корекция. Номера на тази тема е 72, а последната тема за Дила ханъм под номер 71 е на 45 страница. Това не е ли кражба на тема и нарушение на правилата на форума. Не трябва ли тази тема да бъде изтрита и автора санкциониран.

При такова углавно престъпление, чудя се защо пише до модераторите, а не звънне направо на 112 People Cop
Ох, ще умра от смях! Прокуратурата да се самосезира!

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Е, драма си е отвсякъде. Нарушени авторски права и частна собственост.  Laughing

От мен:

Цитат
Искам голямата да стане актриса, танцьорка или нещо такова.
Искам малкия да стане авто-пилот.

Какъв автопилот, на самолет ли? Ама те живи ли са?  Crazy

Може би има предвид сина й да стане пилот, но да не кара той самолета.
По повод на танцьорките, преди две седмици, возейки се в едно такси в София, бакшишът се хвалеше с дъщеря си, която била танцьорка в дискотека в Сл.бряг и даже ми показваше снимката й на телефона си - щерката приличаше на магистрална труженичка, но за тати явно беше гордостта на фамилията, че дъщеря му се кълчи полугола по дискотеките  ooooh!

# 729
  • Мнения: 11 747
Ама как ще става автопилот?!  Joy  Не само самолетите, и колите имат автопилоти, ама са неодушевени.
Нещо ми стана е се захилих с глас сама  Laughing  все едно да мечтае синът ѝ да стане въздушна възглавница  Joy

# 730
  • София
  • Мнения: 1 340
Е, драма си е отвсякъде. Нарушени авторски права и частна собственост.  Laughing

От мен:

Цитат
Искам голямата да стане актриса, танцьорка или нещо такова.
Искам малкия да стане авто-пилот.

Какъв автопилот, на самолет ли? Ама те живи ли са?  Crazy

Не вграждат се в превозните средства. Щом завършиш университет и хайде на работа... и цяяяял живот там Simple Smile

# 731
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 928
Сигурно има предвид автомобилен състезател. Нали "шофьорите" на болиди се казват пилоти.

# 732
  • Мнения: 3 736
А стига, бе, коя нормална майка ще иска детето ѝ да си рискува живота по този начин? И все пак изборът на дума е убийствен.  hahaha

# 733
  • София
  • Мнения: 1 340
Цитат
винаги така си цупи устата, че се образува идеално кръгла дупка в средата на устните й - като някакъв извратен автомат за стотинки

Много уважавам чувството й за хумор Simple Smile

# 734
  • Мнения: X
Цитат
въпросът  ми е някой има ли такива симптоми болки в яйчниците крастано тестовете да показват -

Крастата и тя влезе при ранните симптоми на бременност.

Общи условия

Активация на акаунт