Смешки от форума - 9

  • 80 833
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 940
Цитат
здравейте на всички аз съм чисто нова и съм в САЩ от години. 

Колко нова  newsm78

# 76
  • Мнения: 4 529
Цитат
с една дума можем да отиден в община по избор и да се оженим ли?Защото аз съм регистрирана София а той в ПАнагюрище.От тази гледна точка къде да се оженим в София или в Панагюрище?
ooooh! Tired
Мисля че сватбата трябва да е по средата между София и Панагюрище.  Joy

# 77
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Разправят едни ,че най-бързо ставало във Лас Вегас. Whistling

# 78
  • Мнения: 681
Цитат
... просто не се хващайте никъде из градския, опирайте се на хората ама с гръб или рано, без пряк допир. Щото то и лъскави мацки си бъркат в носа и после се хващат, пък може и друго да са барали и после да са го пренесли на облегалката - точно където ще седнете и ще се хванете...

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Цитат
... просто не се хващайте никъде из градския, опирайте се на хората ама с гръб или рано, без пряк допир. Щото то и лъскави мацки си бъркат в носа и после се хващат, пък може и друго да са барали и после да са го пренесли на облегалката - точно където ще седнете и ще се хванете...

 Crazy Joy
Каква невероятна стратегия за возене в градския транспорт.
А ако автобусът е празен и няма рамо, гръб или друга човешка част, къде да се подпра?  Laughing

# 80
  • Мнения: 0
Е пи аз изръсих сума бисери,няма ли да сложите и мои. Cry Grinning Laughing

# 81
  • Варна
  • Мнения: 949
Е пи аз изръсих сума бисери,няма ли да сложите и мои. Cry Grinning Laughing
Подскажи поне темите, а ние ще се постараем да те направим звезда  Grinning.

# 82
  • Мнения: 0
Е пи аз изръсих сума бисери,няма ли да сложите и мои. Cry Grinning Laughing
Подскажи поне темите, а ние ще се постараем да те направим звезда  Grinning.

В тази за прането. Иначе аз съм стар потребите,обаче ме бяха блокнали и наскоро си направих нова регистрация. Преди съм бил добавян веднъж в "смешки от форума" за моя голяма радост, тогава бях писал за китайският Бог на манджата Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 5 957
Цитат
Цитат
Zdraveite , znete lina4aloto na  iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya ? Merci, sori za latinskia Simple Smile

Не се самозалъгвай, латински е това:
Hey, vos scitis principium mensis Junii quot gradus in Antalya?

Твоето е неграмотност в явен вид Simple Smile

Този лаф е уникален  Joy

# 84
  • Мнения: 37 256
Цитат
здравейте на всички аз съм чисто нова и съм в САЩ от години. 

Колко нова  newsm78

относително неупотребявана от години предполагам  Whistling

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
В една тема исках да напиша "брата на мъжа ми", но вместо това написах "мъжа на брат ми" и даже не се усетих.
Хубаво ми се посмяха и аз много се посмях на себе си  Joy

# 86
  • Мнения: 2 531
Цитат


Все пак прекалената хигиена също съсипва флората и фауната и води до досадните гъбиииииии

 Joy

# 87
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Флората ясно,но какви видове включва фауната на посоченото място?

# 88
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Флората ясно,но какви видове включва фауната на посоченото място?
Простиват дамските буби, ако правилно съм се ориентирала за посоченото място.  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 4 572
Мъхчетата между пръстите на краката е взела за флора.

Общи условия

Активация на акаунт