Днес съм тъжен/а, защото...

  • 48 819
  • 390
  •   1
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 26 693
Тъжно ми е, защото нямам истински приятели. Няма кой да те изслуша, на кого да споделиш, кой да те подкрепи и да ти даде съвет. Sad

+1 Sad

# 346
  • Мнения: X
+ още 1.
Молих години наред приятелката ми да ме вземе на работа във фирмата, където работи / тя е началник там и ако поиска, веднага може да ме вземе /. Всеки път ми казваше, че не търсят хора...аз си знаех вече, че просто явно няма желание да ми помогне и спрях да ѝ го говоря...
Сега тя излиза с едно момче, виждали са се два или три пъти и онзи ден ми каза, че бил без работа и щяла да го взима при тях и че чак е говорила с другия пряк началник в кой отдел да го сложат, къде ще му е най-добре...
Да обяснявам ли колко тъпо ми е в момента и как се чувствам...знам, че има много по-сериозни неща от тази тъпотия, която пиша в момента, но за мен тя наистина вече не е никаква приятелка  Tired

# 347
  • Мнения: 1 427
Жана, тази не ти е приятелка определено! Пътя и чантата и айде...
Аз така доста хора разкарах от живота си, включително и роднини-ми омръзна ми само аз да пиша, да търся, да им честитя рождените дни  Close
Вече съм на принципа-колкото получавам толкова и давам.

Иначе и на мен ми е тъжно, че като гледам ще мине доста време докато се махнем от България. Не ми се живее вече тук, не ми се карат празниците с роднини!

# 348
  • Мнения: 3 844
Тъжно ми е,че поредна година на празниците,ще съм далеч от роднините си...и ,че детето пак е болно...

# 349
  • Мнения: 39 717
Винаги като видя ника ти и профила и аватара се усмихвам. Тия зумита са ми пораснали на ушите вече  Hug

# 350
  • Мнения: 170
тъжно ми е че нямам билети за концерта на енрике иглесиас  Flutter Confused newsm45

# 351
  • София, България
  • Мнения: 127
Днес ми стана много мъчно и плачех, докато вървях из Съдебната палата... Тъжно ми е, защото загубих баба. Тя ми беше като майка, с нея съм прекарала целия си съзнателен живот, с нея имам повече спомени, отколкото с рождената ми майка. Стана ми тъжно, защото вечерта преди да почине исках да й се обадя, но се прибрах от работа към 20.00 ч. и бях много изморена, тъжно ми е, че отложих разговор, който така и не успях да проведа, защото на другата сутрин почина внезапно. А какво бяха само 5 минути, нямаше да ме изморят повече ...  smile3518
Тъжно ми е, защото за втори път не успях да се сбогувам с един от най-близките ми хора. Баща ми почина внезапно на рождения си ден преди 10 години - тогава бях на 13 и гледах да не мисля за това, но този път тъгата ме погълна...
Тъжно ми е заради Коледа, всяка година я прекарвах с баба, а сега я няма, няма с кого да споделя толкова неща, които ми тежат и които ме огорчиха....  Sad  Cry  Cry

# 352
  • Мнения: X
veselinova1 , съжалявам за загубата ти  Tired , Бог да прости жената, дано почива в мир  Flowers Rose
Бъди сигурна, че баба ти ще ти прости, че не си ѝ се обадила , тя със сигурност си е знаела, че я обичаш  Hug

# 353
  • София
  • Мнения: 5 197
Съжалявам за загубата ти.
Тъжно ми е, тъжно ми е, че не мога да се разделя с мъжа ми, а не го обичам, любовта изчезна отдавна. Тъжно ми е, че не взимам правилни решения, тъжно ми е мамка му. 

# 354
  • София
  • Мнения: 12 374
veselinova1, съболезнования за баба ти  Sad Дано е светло на душата й, тя винаги ще е част от теб и ти от нея. Аз също загубих много близки, вкл. и баща ми когато бях малко по-голяма от теб и знам твърде добре каква празнина остава..но животът, колкото и клиширано да звучи, наистина върви напред, и ние, живите го вървим и заради тези, които вече не могат. Не те познавам лично, но ти изпращам една силна, много силна прегръдка  Hug

Оплаквам се, че само за няколко дни профуках близо 600 лв., за глупости  Tired

# 355
  • София
  • Мнения: 9 850
veselinova1, съболезнования... Мир на праха й.
Тъжно ми е, защото постоянно се карам с любимия човек. Той просто не ме разбира ... Няма с кого да споделя... Тъжно ми е и заради сериозни здравословни проблеми в друга част от семейството... Любими за мен хора се държат по неочаквано лош начин... Идват празници, а аз отново ще съм на работа... Тъжно ми е...

# 356
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 363
И днес като и вчера и онзи ден плача постоянно. Стигнах фазата, в която плачеш, но нямаш сълзи. Изглеждам зле. Едвам ми се минава работния ден. Искам да дойде по-бързо утре на обед и да се опитам да оправя, ако може нещата. Напоследък все аз давам от себе си да има разбиране, все първа се извинявам дори и в случаите, когато не съм изцяло аз виновната. Толкова ли е трудно да кажеш: "Извинявай." Не се ли усеща човек, когато обиди даже нарани отсрещния човек с думите си. cry

# 357
  • София
  • Мнения: 4 051
Днес ми стана много мъчно и плачех, докато вървях из Съдебната палата... Тъжно ми е, защото загубих баба. Тя ми беше като майка, с нея съм прекарала целия си съзнателен живот, с нея имам повече спомени, отколкото с рождената ми майка. Стана ми тъжно, защото вечерта преди да почине исках да й се обадя, но се прибрах от работа към 20.00 ч. и бях много изморена, тъжно ми е, че отложих разговор, който така и не успях да проведа, защото на другата сутрин почина внезапно. А какво бяха само 5 минути, нямаше да ме изморят повече ...  smile3518
Тъжно ми е, защото за втори път не успях да се сбогувам с един от най-близките ми хора. Баща ми почина внезапно на рождения си ден преди 10 години - тогава бях на 13 и гледах да не мисля за това, но този път тъгата ме погълна...
Тъжно ми е заради Коледа, всяка година я прекарвах с баба, а сега я няма, няма с кого да споделя толкова неща, които ми тежат и които ме огорчиха....  Sad  Cry  Cry
Мила, нямаш вина, не си я вменявай.
Искам да те поздравя с една песен... просто затвори очи и си мисли за нея  spoko
http://vbox7.com/play:1cffe324fd
Моля, извинете ме, че нарушавам правилата на темата с този коментар!

# 358
  • Мнения: 460
Прочетох във фейса една история на приятелка от Бургас,за една баба която се е молила за 10 ст.Сърцето ми се скъса,какво са принудени да правят някой възрастни хора  CryНякой път изтръпвам когато чета за възрастни хора,нападнати,сами,забравени  ConfusedА немската реклама ме остави без думи  Sad
В труден период съм,снощи за пореден път се убедих че сестра ми не ме обича и не и пука за мен.Много ми се събра напоследък,не знам до кога ще издържа,не мога с нищо да помогна и да променя   Sad

# 359
  • Мнения: X
Днес съм тъжна, всъщност не само днес, всеки ден съм тъжна.. Тъжна, защото гледам мои близки да страдат. Тъжна, защото гледам непознати да страдат. Тъжна, защото ви чета тук и за някои ми става наистина гадно, а единственото, което мога да направя е да кажа 2-3 думи, и  то по интернет. Тъжна, защото мога само да  гледам как хората страдат. Тъжна, защото не мога да им помогна, въпреки че единственото, което истински искам е да им помогна. Да помогна на всички в нужда. Но не мога по ред причини. И това ме убива бавно и мъчително. Да гледам как хората страдат е най-голямата болка за мен.

Общи условия

Активация на акаунт