Днес съм тъжен/а, защото...

  • 48 818
  • 390
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 1 115
Незнам тъжна ли съм ,нещастна ли съм....Не ни е добре.Плаче ми се

# 361
  • Мнения: 1 612
Днес съм тъжна, всъщност не само днес, всеки ден съм тъжна.. Тъжна, защото гледам мои близки да страдат. Тъжна, защото гледам непознати да страдат. Тъжна, защото ви чета тук и за някои ми става наистина гадно, а единственото, което мога да направя е да кажа 2-3 думи, и  то по интернет. Тъжна, защото мога само да  гледам как хората страдат. Тъжна, защото не мога да им помогна, въпреки че единственото, което истински искам е да им помогна. Да помогна на всички в нужда. Но не мога по ред причини. И това ме убива бавно и мъчително. Да гледам как хората страдат е най-голямата болка за мен.

Не страдай заради болката на хората. Ти не си Бог, за да помогнеш на всеки и Слънце да огрееш на всякъде  Hug
Светът е пълен с болка и страдание и до скоро и аз бях тъжна като теб, защото съм безсилна да помогна някого. В крайна сметка започнах да се чувствам много зле от това и да губя здравето си. Когато мога помагам, но когато не мога продължавам напред, за да спася поне себе си. Ти нямаш вина за страданието на хората, за това не се самонаказвай. Не си струва. А аз пък съм тъжна, защото на всички на които съм помагала ме забравиха, когато имах и имам нужда от тяхната помощ. Казват, че всичко в живота се връща, но не вече не вярвам на това.

# 362
  • Мнения: 5 732
Тъжна съм... имам чувството, че живея на друга планета. С никой не ce разбирам, с никой не мога да си пасна истински... все съм неразбрана.

Последна редакция: нд, 06 дек 2015, 14:50 от Šunšhine

# 363
  • Мнения: X
Тъжна съм... имам чувството, че живея на друга планета. С никой не разбирам, с никой не мога да си пасна истински... все съм неразбрана.
Аз те разбирам, защото при мен положението е същото...  Tired Hug

# 364
  • София
  • Мнения: 9 850
Тъжна съм... имам чувството, че живея на друга планета. С никой не разбирам, с никой не мога да си пасна истински... все съм неразбрана.
Аз те разбирам, защото при мен положението е същото...  Tired Hug
И аз напоследък се чувствам така... Hug

# 365
  • Мнения: 2 186
Тъжна съм, защото днес..и не само..съм пак сама.
Ще си купя риба от някъде, ще чета книга и ще зяпам нещо.
Понякога хората, които обичаме най-силно, се оказват нашите предатели и ни нараняват най-много. А когато се нуждаем от тях, получаваме присмех и обида.

# 366
  • Мнения: 14 172
Тъжно ми е, че деца си отиват по нелеп и недопустим начин. И от училището ли да ги пазим? Тъжно ми е за родителите на момчето и за най-тъжната Коледа в живота им. Tired

# 367
  • Мнения: 5 732
И аз това си мислех тази вечер, какво ли им е на тези родители...  Как ще живеят от сега...
Най-нелепо е да си отиват деца.

# 368
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Тъжна съм и то не само днес, а през последните 4 години, защото не съм здрава, и това ме срива и психически...искам само здраве, да си гледам детенцето и семейството... губя надежда вече...

# 369
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Тъжна съм... имам чувството, че живея на друга планета. С никой не ce разбирам, с никой не мога да си пасна истински... все съм неразбрана.

     Все едно аз съм го писала. Най-редовно се чудя от коя планета съм се стоварила тук, защото никога не успявам да се впиша в "пейзажа" и винаги оставам криворазбрана. С времето постепенно спря да ми дреме за колко странен човек ме имат хората или дали са ме разбрали правилно. Стана от самосебе си, но ми олекна на душата, определено.  Whistling



     Днес се натъжих много, когато видях един дядо да стои подпрян на един кашон в хипера и да си преброява неколкократно жълтите стотинки, явно беше притеснен, че няма да му стигнат. Поисках да му помогна, ако не му достигат за нещо, но той още повече се притесни и ми отказа... А на мен ми стана още по-мъчно Sad Това е обичайна картинка за нашите ширини, знам, но не мога да я приема и всеки път като видя някой възрастен човек, който с притеснение да дрънка жълтици и ми се доплаква  Sad

# 370
  • Мнения: 1 408
Тъжна съм, защото моята приказка свърши още преди да е започнала. Защото вече 3 години се боря с призрака на една жена, която вече е продължила по своя път, но все още е в сърцето Му. На този, заради когото преобърнах живота си и живота на детето си на 360 градуса. На този, в чиито крака сложих бъдещето ни-моето и на детето ми. Тъжна съм заради неизпълнените обещания. Тъжна съм, защото не знам докога ще плащам за греховете си. Тъжна съм, защото се уморих да се боря, а нямам сили да започна пак отначало-за трети път. Защото вече не става въпрос само за мен, а и за едно невинно същество, и за семейството ми, пред което се правя на щастлива. Тъжна съм, защото от Златното момиче, както ме нарича моята най-скъпа приятелка, се превърнах в емоционална развалина...

# 371
  • София
  • Мнения: 4 051
sad_woman, вероятно имаш предвид 180 градуса?
Съчувствам ти, объркана си  Hug Всичко ще се нареди от само себе си.

# 372
  • Мнения: 1 408
sad_woman, вероятно имаш предвид 180 градуса?
Съчувствам ти, объркана си  Hug Всичко ще се нареди от само себе си.
Да, наистина имах предвид 180 градуса. Благодаря за топлите думи  Hug Но наистина вече нямам вяра, че всичко ще се нареди. Вместо това с всеки ден се обърква все повече.

# 373
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Но наистина вече нямам вяра, че всичко ще се нареди. Вместо това с всеки ден се обърква все повече.
Имаш най-хубавото и ценно нещо в живота- детето ти  Hug с един мъж света не свършва...

# 374
  • София
  • Мнения: 5 197
Тъжна съм, защото младо момче си отиде по жесток начин от собствения си дядо. Аз не го познавах лично.
Имах час при него за татуировка, отмених го, извиних му се, а той го прие с усмивка. Писахме си малко. Но ми се плаче за него.
Дядо му го е застрелял с 4 куршума и после се е самоубил.
Тъжно ми е, гадно ми е. Не го познавах, но ми се плаче за него.

Общи условия

Активация на акаунт