Възпаление на яйчниците!Помощ !

  • 1 393
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
 Здравейте.От около половин година  имам възпаление на яйчниците.Положението ми хич не е розово.Минала съм през няколко гинеколози и с нищо не ми помогнаха.Преди 3 месеца ме оставиха в болница за 5 дни, но резултат нямаше и доктора след това не пожела да назначи друго лечение  .Някои имал ли е такъв проблем и дали се е оправил ? Моля да ми препоръчате доктор в София , който може да ми помогне.  Tired Face Tired Face Tired Face

# 1
  • Мнения: 4
Докато сте ходили по лекари, не са ли ви изписвали някакви лекарства? И когато бяхте в болницата с какво ви лекуваха? След лечението как се чувствате?

# 2
  • Мнения: X
Намери си читав хомеопат.
Поредната тема за безсилието на съвременната "медицина".

# 3
  • Мнения: 6
 5 дни бях на системи. Нещо за възпаления беше , не помня името и флажил заради гъбичките ,защото ми се появиха.В епикризата  има лекарства които не са ми давани и нз.След изписването пих    Аzах 500  три дни.Подобрение нямаше никакво. След 3 седмици се обадих на лекаря които ме лекуваше за да ми даде нещо др ,но ми каза да не взимам нищо в никакъв случай.Само когато ме боли да пия аулин.Незнам вече къде да ида.В моя град никой не искаше да ми лекува възпалението.Изписваха ми неща само за течението.Отидох в др град при доктор който го хвалят всички и пак нищо.(поне ме остави в болница) Вече се отчайвам.Моля ако някой е имал проблем като моя да ми препоръча лекар. 

# 4
  • Мнения: 194
Зависи в кой край на България си?
Ако си в Габровска област - мога да ти препоръчам лекар, иначе не мога да помогна ....
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт