Стикер - Албум на невероятните рекорди - Билла

  • 72 521
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 006
Хайде и аз в групата. Взех албума още сутринта, за да не го изкупите  Joy Усещам, че пак ще е голямо приключение събирането на всички номера.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
Хайде първите ни повтарящи се-63,76,78,137,194 Mr. GreenОт 5 пакета които купих един се повтаряше едно към едно,имам чувството че преди бяха по-разбъркани Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 370
Ехааа, аз още до Била не съм стигнала вие вече с повтарящи започнахте!  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 2 044
Ехааа, аз още до Била не съм стигнала вие вече с повтарящи започнахте!  Laughing
Миналият път за няма и една седмица ги събрахме hahaha JoyПосле имахме сигурно хиляда повтарящи се стикера и ги подарихме на разни дечица.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Чак в събота ще взема албума.За стикерите не се притеснявам-бързо ще ги съберем.

# 20
  • Мнения: 1 046
Този път и аз се включвам, че предния път така и 3 стикера не ни достигнаха да запълним албума на цяло, за сметка на цяла торба с повтарящи се, които в крайна сметка отидоха на боклука.
Албума вече е купен - плюс едно пакетче, което ми се падна от сметката, но чакам синковеца да се прибере от училище и той да си го отваря.

# 21
  • софия
  • Мнения: 27
хайде и ние отиваме към Била за албум Simple Smile

# 22
  • Мнения: 221
Този път и аз се включвам, че предния път така и 3 стикера не ни достигнаха да запълним албума на цяло, за сметка на цяла торба с повтарящи се, които в крайна сметка отидоха на боклука.
Албума вече е купен - плюс едно пакетче, което ми се падна от сметката, но чакам синковеца да се прибере от училище и той да си го отваря.

Кои номера ви липсват от предишното албумче. Имам няколко останали и ако са "вашите" да ги пращам  Peace
И ние в групата на събиращите  Laughing Все още не сме си взели албума, но и това ще стане тези дни  Mr. Green
Успех и бързо попълване на всички  Hug

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За тези, които търсят от стария албум, все още има тема, а доста от нас имат стикери
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=674902.330




В нашия квартал, бабите най-много помагат на децата, карат собствените си пораснали деца да взимат стикери  и помагат на целия квартал.

# 24
  • Мнения: 4 370
Получихме 6 безплатни опаковки със стикери и нито един не се повтаря!  Laughing

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
И аз да се разпиша вече с албум и 10 залепени стикерчета  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 044
Nadina  пиши номерата от старият албум и в нас има из цялата къща стикери,само трябва да ги намеря.
На нас ни се повтарят вече тези-4,63,76,112,127,133,137,144,185,192-от някои стикери са по няколко бройки.

# 27
  • Мнения: 18 476
И ние днес се сдобихме с албума и както каза мъжа ми на детето "мама пак ще си събира стикери"  Mr. Green



# 28
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Записвам се да следя и аз Simple Smile
Още нямам албум, но скоро мисля да поправя тази грешка.
Предишния го събрахме целия, надявам се и сега да успеем.
Виждам и познати имена и явно сме си едни и същи зарибените Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Аз си купих новият албум    залепих 25 стикера  ако искате да си разменяме  аз съм от Стара Загора

Общи условия

Активация на акаунт