ББ Кремове 3

  • 78 183
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Drop на  Lancome 100 Ivoire(N), Clinique 02 fresh ivory, Guerlain 02( но ми е тъмничък през зимата). На Холика цвета не сивее, много е естествен.

# 286
  • Мнения: 702
Благодаря,за отговорите на всички!Мисля да си поръчам малка опаковка от 10мл на Лохашил първо за проба.

# 287
  • Димитровград
  • Мнения: 2 011
Здравейте!
Някой има ли отзиви за ББ-то на la roche posay?

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Оранжевият и синьо/зеленият Holika Holika дали са с мат финиш?  Thinking И издържат ли при вас цял работен ден?

Момичета, благодаря ви за мненията по моя въпрос!
Ще погледна и Innisfree.


kanesta, ББ-то на Ла Рош категорично НЕ става! То въобще не може да се оприличи на ББ, впрочем.
Има писано за него доста, можеш да погледнеш назад.

# 289
  • Мнения: 2
здравейте!
Благодаря ви за съветите и подсказките! Аз днес си поръчах мостра на Skin79 розов от sing-sing girl в ebay, дано да е моят крем Simple Smile

Сутринта видях реклама по ТВ на ВВ крем на Нивеа, мисля че не съм я виждала преди, някой да има отзиви вече?

# 290
  • Мнения: 15 581
Купих си на Гарние от любопитство и защото е евтин и пробата няма да ми коства много, но за мен това си е най-обикновен оцветен крем Tired

# 291
  • Мнения: 447
Windy, много благодаря за отговора ти. Изключително ми помогна да получа отговор на въпросите ми. Абе с две думи "нямаш грешка"  Hug

п. п. Като имам чуденки от сега нататък към теб ще се обръщам. Ако се сещаш преди година и нещо ме консултира при избора на количка  Heart Eyes

Радвам се, че помогнах! Ако се сетиш и за друго, което искаш да знаеш, питай смело на лични, за да не спамим темата (въпреки че може информацията да е от полза и на други)! Hug

Caramell
, въпросът ти ме провокира да се разровя из мрежата за отзиви за двата тествани от мен ВВ крема на Skin79. Открих изобилие от сравнителни ревюта, много полезни по мое мнение. Надявам се, че нямаш проблеми с английския, защото давам линк към едно клипче в YouTube, в което много подробно са обяснени разликите между двата:

Излиза, че VIP Gold  е по-подходящ за хора със суха кожа. Peace

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 13:14 от Windy

# 292
  • Мнения: 220
Търся препоръка за ново ББ кремче - харесвам Гарние за мазна кожа и Skinfood Good Afternoon (оранжевия) Simple Smile

# 293
  • Мнения: 27
Аз тия дни ще поръчвам още BB-та, макар да имам почти пълна опаковка от Missha M Perfect Cover, ама нали съм лакома... Сигурни са зеленият Holika Holika и розовият Skin 79. Тук бяхте препоръчали и един Hanskin като траен и покривен, него също съм го набелязала за в бъдеще обаче. Мен трайността не ме притеснява всъщност, защото аз си нося крема навсякъде с мен и ако се изтрие по-забележимо (например по носа - редовно, особено в предните няколко сополиви седмици), просто си слагам още и готово Mr. Green

# 294
  • Мнения: 350
здравейте!
Благодаря ви за съветите и подсказките! Аз днес си поръчах мостра на Skin79 розов от sing-sing girl в ebay, дано да е моят крем Simple Smile

Сутринта видях реклама по ТВ на ВВ крем на Нивеа, мисля че не съм я виждала преди, някой да има отзиви вече?

Нивеа-та съм я пробвала само на ръка, светлия нюанс. Малкото, което мога да кажа е, че определено оранжавее и бих определила цвета като по-скоро среден, отколкото светъл. Аромата иначе е много приятен.

# 295
  • Мнения: 487
Кои от BB-тата на Holika Holika и Skin Food са подходящи за нормална кожа? Някой вече да е пробвал от тези им варианти?  Rolling Eyes
Погледнах няколко варианта в e-bay и не знам аз ли не съм попаднала на точните, но на тези, на които беше опоменато за какъв тип кожа са ... ами повечето бяха за мазна или суха. Вероятно аз не съм попаднала на вариант за нормална.  Blush

# 296
  • Мнения: 1
Здравейте!
Някой има ли отзиви за ББ-то на la roche posay?

Здравей! Аз съм го тествала.
Аз съм много бяла, съответно взех light. Като цвят е ок, наистина е светъл, не жълтее. Приятен е, но не бих си го купила по 2 причини:
- изобщо не матира, дори е доста мазен, според мен
- дава нулево покритие, аз се надявах на съвсем незначително, но на този ББ покритието е буквално нулево

# 297
  • Варна
  • Мнения: 3 617
Мимита недей чак така крайно за ББ-то на Ла рош. Ако беше малко по-покривен със сигурност щях да го ползвам , защото съм с акнеична кожа и всичко ми запушва порите и води до образуване на пъпки , а в козметиката на Ла рош много вярвам , не ми запушва и не създава допълнителни проблеми . Взех си тестерче и ми хареса като текстура , мога да кажа че е по-скоро озаряващ отколкото покривен .Има само 2 нюанса ,ама някои корейски и 2 нямат . Приканвам който се чуди да го пробва ,  дават тестери в аптеките , не е като да трябва да поръчваш тестер на корейски крем и да го чакаш 3 седмици  Peace

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Здравейте!
Някой има ли отзиви за ББ-то на la roche posay?

Здравей! Аз съм го тествала.
Аз съм много бяла, съответно взех light. Като цвят е ок, наистина е светъл, не жълтее. Приятен е, но не бих си го купила по 2 причини:
- изобщо не матира, дори е доста мазен, според мен
- дава нулево покритие, аз се надявах на съвсем незначително, но на този ББ покритието е буквално нулево

Подкрепям.
Само, че на мен ми беше и тъмен. Освен това, имаше и кир ефект, отвратително.  Rolling Eyes

Иначе, Ла Рош много ги харесвам, но не и това т.нар. ББ.

# 299
  • Мнения: 1
Мимита недей чак така крайно за ББ-то на Ла рош. Ако беше малко по-покривен със сигурност щях да го ползвам , защото съм с акнеична кожа и всичко ми запушва порите и води до образуване на пъпки , а в козметиката на Ла рош много вярвам , не ми запушва и не създава допълнителни проблеми . Взех си тестерче и ми хареса като текстура , мога да кажа че е по-скоро озаряващ отколкото покривен .Има само 2 нюанса ,ама някои корейски и 2 нямат . Приканвам който се чуди да го пробва ,  дават тестери в аптеките , не е като да трябва да поръчваш тестер на корейски крем и да го чакаш 3 седмици  Peace

Btw, мисля да го взема на майка ми, нейната кожа е суха и би й харесало. Тоест, за мен наистина не става, тъй като кожата ми е комб. към мазна, но за по-възрастни жени, като например, майка ми 100% ще е идеален подарък.   bouquet
Относно самата козметика на Ла Рош, и аз много ги уважавам. Даже, ако разбираш руски, гледай каков ревю бях направила преди 2 години - тук Grinning

Общи условия

Активация на акаунт