ББ Кремове 3

  • 78 175
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Много противоречиви мнения за ББ на Ла Рош Посе.При нас все още го няма в аптеките.Бях се наточила лятото да го ползвам ама май ще ми се размине.

# 76
  • Мнения: 88
^Да, и аз прочетох две абсолютно противоположни мнения за него.

# 77
  • Мнения: 702
Аз също харесвам крема на Ла Рош,на мен не ми прави кир ефект.Не търся голямо покритие,просто изравняване на тена и това което постигам с кремчето напълно ме устройва,а и много ми харесва как ми прави сияйно лицето след,като го нанеса.
За съжаление нямам голяма база за сравнение,не съм ползвала корейските бб,предполагам,че ще са много по добри,но за сега няма как да се сдобия с такъв.Замислям се дали да не си взема на Гарниер новият против стареене,нали този месец ще са намаление,та да се възползвам,до колкото имам спомен отзивите за него бяха добри.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 891
Имам едно питане - ако се смесят дневен крем, база за грим и фон дьо тен с голяма покривност резултата няма ли да е ВВ крем  newsm78

# 79
  • Мнения: 4
Имам едно питане - ако се смесят дневен крем, база за грим и фон дьо тен с голяма покривност резултата няма ли да е ВВ крем  newsm78

Едва ли ще се получи нещо качествено... и освен това ще бъде много по-скъпо.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 891
Имам едно питане - ако се смесят дневен крем, база за грим и фон дьо тен с голяма покривност резултата няма ли да е ВВ крем  newsm78

Едва ли ще се получи нещо качествено... и освен това ще бъде много по-скъпо.

Разполагам с любим дневен крем, база и не толкова любим фон дьо тен, който самостоятелно ми стои като маска, от които мисля да смеся малки количества, но никога не съм ползвала бб и затова реших да ви попитам. Ако резултата е същия ще зачеркна бб-то от списъка "трябва да имам"  Hug

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Аз винаги слагам първо дневен крем,изчаквам да попие,и тогава нанасям ББ крем-понякога го смесвам с няколко капки ФДТ,но не и с база Peace

# 82
  • Мнения: 37 256
функцията на истинския бб крем не е просто цвят
пробвай, може да се получи нещо нелошо, аз също смесвам понякога, но няма да е бб крем
дори европейските бб кремове от средния клас не са нещо повече от цветни овлажнители

# 83
  • Miami
  • Мнения: 463
Опита ми досега с ББ кремовете се свежда до всички тези ББта:

[img width=148 height=200]
Този последния от снимката Diamond Pearl има ли го в голяма тубичка? Нещо не мога да открия в ибей  Rolling Eyes Има блестящи частички и го ползвам за озаряване.

Иначе сега ползвам на Baviphat Sugar girl розовия, харесва ми.Той обаче няма слънцезащита и за лятото ще търся друг. Насочила съм се към Skin 79 Absolute Total от корейските и на Нивеа също ми се иска да пробвам.

# 84
  • Мнения: 960
Аз пробвах Нивеа на ръката си.Попи много бързо и изобщо не ми прилича на Бб крем,както казва Бубанка,прилича по-скоро на тониран крем от колкото на Бб крем,най-светлият цвят е много оранжев,изобщо не ми харесаха.Абсолют тотала го имам,за суха кожа е идеален,дава озаряване не мат финиш,има си лек блясък Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 10 633
На мен този diamond ми идва на моменти някак "вечерен", малко по-дискотечен ми е, та го смесвам задължително или с Мишата или с ФДТ.

ББ без фактор? Е такова животно има ли? Shocked

# 86
  • Мнения: 1 875

ББ без фактор? Е такова животно има ли? Shocked
Има, има - на прима виста се сещам за ElishaCoy Always Nuddy, много е добър за суха кожа.

Айде и Ревлонски ББ Flutter

# 87
  • София
  • Мнения: 10 633
Е, че то това е концепцията на ББ кремовете. Да бъдаt all-in-one продукт. Аз затова и съм им фен! Wink О, на такъв без фактор-директно му обръщам гръб! Crossing Arms

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
A на опаковката на BB крема на Garnier anti-age има ли посочен фактор?
Много несериозно ми звучи като пишат по кремовете само UV защита. То добре, че има UV защита, ама каква  newsm78
За мен защита под SPF 15 не е никаква защита.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 544
За мен двете основни и най- важни качества на ББ кремовете са избелващия ефект (понеже имам петна) и следователно задължително висок защитен фактор мин. 25SPF. Peace
Всичко друго по мое мнене са тонирани кремове.

Общи условия

Активация на акаунт