ББ Кремове 3

  • 78 175
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Момичетта,редно ли е да смесвам ББ с хидратиращият ми крем? newsm78

А защо не слагаш първо хидратиращия, а след 10-тини минутки и ВВ-то?
Идеята ми е леко да го разредя като цвят,ако мога така да се изразя?

# 331
  • в Кошера
  • Мнения: 2 383
Ясно. Не мисля, че е проблем.  Peace Аз правех така с ФДТ.  Wink

# 332
  • Мнения: 248
Момичета,преди седмица ми дойде първото бб - Missha M Perfect Cover 23 и след 2-3 дни носене съм с пъпки .На някой случвало ли му се е ? Назад в темата някой казваше ,че корейските бб-та запушват порите,но Миша-та е хвален...  bouquet

# 333
  • София
  • Мнения: 10 633
Ами по принцип си е тежък Мишата, но аз не съм имала пъпки от него. Thinking
Аз рядко имам пъпки от крем, де, та не съм показател, но- виж с почистването и с ПМС да няма общо в този случай.  Wink

# 334
  • Мнения: 47
а проблем ли е ако за почистване си ползваме стандартните  измиващи гелове ?

# 335
  • в Кошера
  • Мнения: 2 383
а проблем ли е ако за почистване си ползваме стандартните  измиващи гелове ?

Защо да е проблем?! След ВВ кожата се почиства по същия начин, както и след ФДТ.  Peace За всеки е различно, разбира се. Аз лично минавам с тампонче с мицеларна вода, след което измивам с крем/гел/пяна.  Peace

# 336
  • Мнения: 47
аз се чудех , защото гледам че има специални почиставащи за бб кремове  Laughing

# 337
  • Мнения: 37 256
аз се чудех , защото гледам че има специални почиставащи за бб кремове  Laughing

просто маркетинг  Mr. Green

# 338
  • Мнения: 960
Някой да е ползвал това http://kosmetista.ru/blog/otzivi/27774.html Жаки,след като поноси повече крема на Холика,можеш ли да го сравниш с оранжевия скин и за моята суха кожа кой би ми препоръчала?

Последна редакция: ср, 06 мар 2013, 19:23 от tamar

# 339
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 833
Момичета,преди седмица ми дойде първото бб - Missha M Perfect Cover 23 и след 2-3 дни носене съм с пъпки .На някой случвало ли му се е ? Назад в темата някой казваше ,че корейските бб-та запушват порите,но Миша-та е хвален...  bouquet
Аз нямам оплаквания от този ББ крем.Много си го харесвам и нямам пъпки от него.Сега съм в Ц и си имам пъпки, но това е всеки месец без изключния каквото и да ползвам  Peace

# 340
  • Мнения: 0
ББ кремовете имат висок фактор - т.е. пречи.
Само факторът ли пречи или и това, че е оцветен кремът? Thinking

# 341
  • София
  • Мнения: 1 335
За оцветяването не знам - факторът е с предназначение да спира лъчите - на ББ кремовете обикновено е доста висок, защото са създадени за защита след агресивни терапии, кагота кожата трябва да се предпазва от слънце.

# 342
  • Мнения: 0
Благодаря   bouquet

# 343
  • Мнения: 31
Здравейте да попитам някой ползвал ли е BB на Vichy? Не видях да сте го обсъждали

# 344
  • Мнения: 248
Моето почистване си е както след фдт- измиващ гел,на около 3 дни ексфолиране,тоник,крем...И си мисля,че проблема не ми е в измиването  newsm78 .Иначе така съм зарибена от тази тема,искам да поръчам всичко корейско,което ми се мерне пред погледа  smile3538

Общи условия

Активация на акаунт