Нивиана за дизайна/6/

  • 156 768
  • 793
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 13 202
Малко встрани от темата, витраж е това - https://www.google.bg/search?q=%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B0%D0 … =1366&bih=607.

# 766
  • Казанлък
  • Мнения: 74
Приемам забележката и се поправям... Стъклена портална врата или както там се казва.... Simple Smile

# 767
  • Мнения: 13 202
Не е забележка, просто се зачудих защо не виждам витража  Wink.
Ако не искате да се набиват в очи вратите, направете ги да се сливат с цвета на стената.

# 768
  • Казанлък
  • Мнения: 74
Каквото и да ги направя, все ще ми се набиват на очи и ще ме дразнят, затова си мислех, че ще е добре да ги разкрася и акцентирам с тюркоазеното. Може би, ще сменя и стъклото, но на този етап за нови не мога и да си помисля....  Sad

# 769
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Каквото и да ги направя, все ще ми се набиват на очи и ще ме дразнят, затова си мислех, че ще е добре да ги разкрася и акцентирам с тюркоазеното. Може би, ще сменя и стъклото, но на този етап за нови не мога и да си помисля....  Sad
На мен ми харесват порталните врати, в пъти повече от ПВЦ или алуминиеви такива. Ако можеш да махнеш боята и да изкараш дървото още по-добре.

# 770
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ако махнете боята и омаслите - има прекрасни цветни масла
Скрит текст:
Това, синкавото е страхотно  Peace

# 771
  • София
  • Мнения: 308
На мен също ми харесват вратите Peace Според мен задължително бели, за да не ти се набиват на очи, а и много тюркоазено ще стане. Може би с нови стъкла Thinking

# 772
  • Казанлък
  • Мнения: 74
Прави сте... Май ще ги белосам или омасля с бяло масло.. Хем ще внесе малко светлина в стаята с тези цветове, които съм избрала  ooooh! Вече съвсем започнах да се колебая, а тези дни трябва да купя латекса  Thinking

# 773
  • Мнения: 162
Нивиана, благодаря за помощта!

# 774
  • Мнения: 329
Искам идея за цвета на шкафовете в банята. Плочките на стените са бели, а пода тъмно лилаво. Пърпъл вайалет се води цвета. Много се чудя дали и мебелите да са в този цвят. Имам и притеснения дали ще се получи същия цвят като се боядиса пвс-то.
И какъв друг цвят ще си отива... Тази седмица трябва да реша а съм в голяма чуденка  ooooh!

# 775
  • Мнения: 16
Бели. А и има най- различни модели, ще си избереш по твой вкус.

# 776
  • Мнения: 329
Бели са ми крайния вариант, с който знам че няма да сбъркам. Модела вече съм го избрала.
Но някак ми се ще да са  в цвят. Има възможност да са в два цвята и единия ще е бял.

# 777
  • Мнения: 215
Здравейте Нивиана,помогнете ни да се ориентираме в морето от цветове и материали.Помещението е изток/юг, кухня,всекидневна и хол в едно. Каква кухня да направим ( като цветове най-вече,за да не се сблъскат с ламината), и какъв цвят да са стените,ако цвета на ламината е това,  http://parketensviat.com/%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80-%D1%81%D … 0%BE/#ad-image-67, вратите са бели, дограмата златен дъб.
Харесваме "модерна класика"  Simple Smile

Последна редакция: чт, 10 апр 2014, 12:33 от Аз Веси

# 778
  • Русе
  • Мнения: 5 353

И аз съм с бърз въпрос: това ми е ламината вечче сложен в спалнята, за едната стена избрах цвят лайм светъл , а за другите стени цвета е светла ванилия. Мебелите са венге с светла ванилия и детско легло лайм и жълто. Та зелената стена е готова ама много ярка ми се вижда, дали да потъмня малко зеленото? Имам едно на ум, че като сложа мебелите част от стената ще се покрие.
Харесвам това зелено и съм го гледала в комбинации ама сега в празната стая направо ми вади очите  Rolling Eyes

# 779
  • Мнения: 53
Предстои ни да закупуваме 2 ъглови легла и гардероб за детска (момче и момиче на почти 9 г.). Подът е ламине:
Скрит текст:

Малко е размазано, за което се извинявам.
Стените са:
Скрит текст:
Стената изглежда бяла, но е мноооого светло синьо.
Чудя се какъв цвят да са мебелите (без розово, лилаво, червено) - иска ми се нещо в бежово-дървесната гама, да придава уют и спокойствие.
За килим ми се върти някакъв едноцветен от рода на цвят мляко с какао.
Ако може да ми помогнете с идеи... Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт