Минахме средата вече и през МАЙ ще гушнем мъничко човече

  • 25 332
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 262

Да, точно така е.. има много мами, които са родили месец- два по-късно, но са взели мерки на време за задържане и т.н.

# 91
  • Мнения: 4
Дано Слънце да е добре !!!
Aleniram е писала във фейсбук, че от два дни лежи в болница за задържане да стиснем по едно палче и за нея  Praynig

# 92
  • Мнения: 120
Дано Слънце да е добре !!!
Aleniram е писала във фейсбук, че от два дни лежи в болница за задържане да стиснем по едно палче и за нея  Praynig

Стискам 4 броя -- бебка и тя се включва Simple Smile
Дано всичко е наред, Анум, и ти се оправяй бързо и марш вкъщи Wink
 Heart Eyes   bouquet

# 93
  • Мнения: 173
Aleniram, стискаме и за нея, всичко ще е наред Praynig Praynig Praynig
Анум  Heart Eyes

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Aleniram, успех  Praynig Hug

Анум, как си, съкровище?  Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 843
И аз стискам палци на всички момичета,с проблеми.Не се предавайте!!!Ние сме с вас!!!
А за бебетата ниско долу и при мен го има на моменти.Моят младеж се беше намърдал близо до пикочния ми мехур,много ме болеше 2 дни.Даже ходих при лекарката да не е някакъв проблем,но всичко си е ок.Той ме натиска.Въртят си се,все още имат място.

# 96
  • Мнения: 15
здравейте ,
и моят бебок си ме рита ниско долу,особенно от два дена не се спира.....мислех да ходя на док,но сега като ви прочетох се поуспокоих .......

# 97
  • Мнения: 32
Продължаваме да стискаме палци на всички - момичета, оправяйте се скоро - изпращаме ви много положителна енергия  Hug

# 98
  • Мнения: 2
и при мен рита долу ама много ниско, снощи имах чувство че  ще се покаже... не съм мигнала Sad аз по принцип го нося много ниско, не са ми гледали шийката на матката- с ръка ли ли става този преглед или с ехографа се вижда?

# 99
  • Мнения: 38
и аз стискам палчета  за Aleniram   Praynig
дано с вси4ки ни вси4ко да е наред до края  Hug
 Поуспокоихте ме ,4е доста от вас усещат беб4етата ниско долу  ooooh! ,ето за това са толкова полезни тези форуми  Hug не сме доктори,и естествено 4е има неща ,за които е добре и трябва да се пита специализирани лица,но като споделяме някои общи притеснения ,си ''сверяваме 4асовниците'' до колко е нормално това  Peace
vaniakol,самата шийка се измерва  най-то4но с вагинален ехограф,но според мен и на обикновенният ще си проли4и ако не е нещо както трябва и тогава да те пратят на вагинале примерно  newsm78  не знам,ако греша някой да ме поправи  Peace

# 100
  • Мнения: 2
Запис и от мен Simple Smile
Дано всичко със Слънце да е ОК  Praynig
За чайовете - учудвам се, че мащерката е в списъка с непрепоръчаните - на мен доки точно мащерка и мента ми препоръча, когато повръщах и бях с температура.
За имената - нашето малко момче ще се казва (живот и здраве) Самуил. ММ искаше направо Сами, но според мен това не е приемливо за порастнал мъж  Crazy
Алтернативата на мъжкото ни име беше Максим (даже водеше първенството по едно време, но после отпадна).
А за женско име (по което аз много въздишах  Blush , ама да се надяваме - ще остане за следващия път  Flutter ) - Грета беше вариантът, по който и двамата си паднахме от веднъж Simple Smile

Стискам палци на всички, на които им предстоят изследвания, както и на онези, които преживяват трудности в момента. Момичета, вие сте страхотни, невероятни, силни, прекрасни - ще се справите   bouquet

# 101
  • Мнения: 173
Аз тъкмо се прибрах- реших да походя малко и се прибрах пеша, сега май лекинко ме наболява коремчето и си полегнах да си почина, бебка подритва и тя по малко.Сега мисля да си спретна една супер вечеря и ММ като се прибере да се очарова Simple Smile.Надявам се не е проблем, че походих 30-40 минутки, не бързах много, но времето просто беше прекрасно и не се сдържах

# 102
  • Мнения: 263
Нанина, мисля, че не само не е проблем, ами много хубаво си направила. Аз също се разхождам, когато е хубаво времето (макар че днес не успях) и ми се отразява супер. Сега завършете деня с една страхотна вечеря и ще е идеално.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 17:40 от Теди Б.

# 103
  • Мнения: 326
Витамин, Самиул е красиво име.Добре, че е отпаднало Сами  Laughing Имам познат, който имаше сом албинос с това име.Добичето живя над 10 години, въпреки че живеят сигурно 2-3...не знам колко живеят рибите.Накрая седеше само на ефин камък, беше се спаружил и моят приятел бъркаше вътре и с пинсета му слагаше някакви скаридски докато му е отворена устата  Joy     
Грета също ми харесва. 
Аз много обичям чайове. С ММ сме големи почитатели и без чай не оставаме.Няма да ви казвам в момента колко кутии и буркани имам  hahaha  И чак като някоя дърта английска двойка си сервираме чая в едни чашки с розички, сърбаме там със сметана или мляко.
Нанина, не мисля, че разходката ще ти повлияе зле.Важното е да не се претоварваш, иначе е хубаво да се движим.
Сестра ми ходеше на лекции до деня на раждането..с трамвай и после 15 минути пеша, на връщане пак(и то зимата в сняг и ледове). Не е пропуснала и един ден. Много беше качила и и тежеше, но каза, че така се чувства по-добре иначе се схваща цялата и я боли всичко.
Аз също си ходя пеша и се позадъхвам, но не е като да се чувствам зле след това. После си посядаш, вдигаш краката, сипваш си някое сокче/чайче и нищо няма да ти стане.

# 104
  • Мнения: 151

Anum,Slynce,Aleniram.милички.. стискам палци за всички вас Hug
Jos, страхотна тема  bouquet
кърмата- часове след раждането усещах, че гърдите ми вече са препълнени. Минаваха на визитация ( в отсъствие на бебетата) и ми правеха забележка, че ще се пръсна и трябва да взема мерки.Но така и незнаех как да накрам кърмата да потече, голяма мъка. На третия ден щях да експлоадирам и болката беше непоносима. Та мисълта ми е, че трябва и някой с опит да ви покаже и как да кърмите и изобщо как да третирате гърдите си, за може да започнете веднага кърменето..а не бебето да свикне със шишето и после да имате проблем...
И мен бебчо ме рита ниско долу най-вече.
Цитросови плодове ям всекидневно..предимно банани и мандарини...поне по половин кг мандарини на ден..незнам каква мания ме е обхванала Rolling Eyes
и банички сутрин си похапвам..и както някой беше казъл, бая са мазнички..затова сигурно съм вече +13 кг, ама после ще ги мисля килата Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт