Британците, британците! - тема 76

  • 16 551
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
1. Саркът не е брит, нищо че ми дължи къща във Фулъм.
2. Саркът не е актьор.
3. Саркът не е притежание, а съдба.

 hahaha

# 46
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

# 47
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
ммм ся отворих тълковния речник, търсех значението на териториален и срещу тирето пишеше 'вж. брита в мамата' Joy

 hahaha hahaha hahaha

# 48
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 837
Ба му мамата, тук човек отпуска трябва да си взема Shocked Ай спрете се малко де Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 534
Пуц, мерси за темата   bouquet

За Бум  Wink


Последно Том Уестън-Джоунс на кой е, че с търсачката не го ловя  newsm78
Ако никой не рипне, ще го приютя  Flutter

# 50
  • Мнения: 2 040
Как се надявах да си го забравила тоз договор вече...
Нищо не забравям аз. Но пък напоследък съм на макавойска вълна, та затова са ти още цели ушите.  Mr. Green

Ах, Саркът, каква си съдбовна!  Laughing

# 51
  • Мнения: 6 496
Peregrin , ТОМ  със сигурност беше на Мишето , помня , че с нея коментирахме Copper и тя го прибра. Но пък тя напоследък не пише  Wink

# 52
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Aх, Саркът, каква си съдбовна!  Laughing



 hahaha

# 53
  • Мнения: 2 040
Моля да седнете внимателно преди да прочетете следващото откритие - Шон Бийн НЕ е актьорът, който най-много пъти е умирал на екран.  Shocked И аз не го вярвах, но хората са броили, класирали и ето ги резултатите - http://www.chacha.com/gallery/5519/which-actors-die-the-most-in- … ign=zergnet_42680

Има цели трима преди него!

# 54
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Брус Уилис? Не! Той не само, че не умира, ами умра трудно!  hahaha

Де Ниро!

О, Мики! И ти ли?!  smile3544

Ааа, тия двамата дето са преди него, не ги броим, то оттогава зорлем се води статистика, пък и Шон има още годинки творчество/умиране.  hahaha

# 55
  • Мнения: 2 040
За тия класическите чудовища съм съгласна, но трудно ще го бие Джон Хърт, човека е умирал в 39 филма и един сериал. Шон е горе-долу на половината.

# 56
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 837
Хехе, ето значи, вече не е спойлер Шон Бийн Mr. Green

# 57
  • Мнения: 534
Peregrin , ТОМ  със сигурност беше на Мишето , помня , че с нея коментирахме Copper и тя го прибра. Но пък тя напоследък не пише  Wink
Мерси  Peace По някаква причина не е отразено в списъка й  newsm78 (поне този, който излиза в линка)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699475.msg24144551#msg24144551

Да не би от 'копър' да е минал в 'под прикритие'  Laughing

# 58
  • Мнения: 9 095
Брус Уилис? Не! Той не само, че не умира, ами умра трудно!  hahaha

Де Ниро!

О, Мики! И ти ли?!  smile3544

Ааа, тия двамата дето са преди него, не ги броим, то оттогава зорлем се води статистика, пък и Шон има още годинки творчество/умиране.  hahaha



Съдба Светлицева значи, тежък кръст носиш...

ся в последния филм, който гледах с Брус Уилис умря на 20тата минута...или някъде там Shocked не вярвах, хич не вярвах и очаквах до края на филма да изскочи отнякъде, щото го гръмнаха прекалено лесно, ма не- нямаше съспенс Rolling Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 6 219
Лео  Shocked

Милото ми то... отивам да си го гушкам, и да го тъпча с шоколадово - бисквитена тортиШка!

Общи условия

Активация на акаунт