Времето как само си минава, а на бебчо все по-тясно в коремчето му става!МАРТ-11

  • 28 573
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Аз тъкмо се похвалих, че спя горе долу добре, и тази нощ ми се разказа играта. Никога не ми се е случвало да имам пауза от 4-5 часа да не мога да заспя, но ето че се случи  Whistling Четох книги, ставах, хапвах... ужас! Към 7 си направих един чай мента, изпратих ММ на работа и тогава заспах, та почти до обяд, но не е същото никак... Тея киселини с нищо не се борят вече, то нямам ябълки на шкафчето, Гавискон, Био анацид и в един момент нищо не става и трябва да съм в седнало положение.

Синеочка, за Антонова от Медива ли говориш?

Честито ни бебче Виктор, да е живо и здраво и мама бързо да се възстанови  Heart Eyes
Аз имам още една седмица и влизам в заветния 9-ти и дано не се бави много бебока, че взе и на мен да ми става тягостно  Tired

# 721
  • София
  • Мнения: 287
Добре дошло на новото ни бебче Виктор, да носи много радост на мама и тате и да бъде здрав и силен мъж.  smile3540   running

За мама Мimosaria   bouquet - много здраве, усмивки и бързо възстановяване.

# 722
  • Мнения: 162
Честито бебче на мама Мимосариа - перфектен малък мъж:) Мама също звучи много бодро, ето, че не е толкова страшно Heart Eyes

Синеочка - с дъщеря ми имах кратък и не много успешен опит с кърменето, затова никога не ми се е случвало да кърмя почти насън... То бяха едни подготовки, едно чудо... Тогава нямах информация и кой знае каква подкрепа, но този път се надявам нещата да се получат по-добре Peace Звучи толкова хубаво и естествено...

# 723
  • Мнения: 867

Синеочка, за Антонова от Медива ли говориш?


Не, Антоанета Антонова:

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=1110

Аникс, стискам палци! Ако имаш мотивация, 90% ще успееш, а и ще помагаме, ако има нужда Hug

# 724
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета много Ви благодаря за хубавите пожелания  bouquet
Двете с Габи сме добре, и стискам палци  и при вас всичко да е наред Praynig

Честито на  Мимосария, да е живо здраво бебчето Виктор!

# 725
  • Мнения: 636
Роси, чакаме разказче !   bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 423
Случвало ми се е често в началото да си спя и таткото да ми подава бебето и в полусънено състояние, както казва Мимсат, да кърмя легнала и да си спинкаме и двете Grinning. Което си е чудно да ви кажа, защото се наспиваш, отпочиваш и се възстановяваш. Умората и безсънието си е гадна работа, поне при мен, аз не издържам много и само с това кърмене легнали го избутах първия месец. То и толкова е зора, после почва да си прави паузи, става по-голямо човечето.

То практически с такова спане и кърмене няма умора и безсъния. Всички, включително и таткото, се наспани и бодри. Ако изобщо се става, то е за преобуване, или температури и други такива лоши работи.

Въпреки, че таткото не кърми, може да е в много голяма близост до бебето, вкл. и емоционална. Точно съвместното спане е един от тях, гушкане на голо също. Отделянето в друга стая, за да се наспял, според мен, тотално го отдалечава по всякакъв начин и от бебето, и от майката. С това се започва де, по-нататък следва, я си го нахрани, я си го облечи, и подобни.

# 727
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Честито бебче на мама Мимосариа!  Hands Clap Да е живо и здраво и много радости да донесе у дома. Аз да ви се похваля от днешния преглед,всичко върви нормално засега,моят малък юнак е цели 3,100гр  smile3521 newsm20 а има горе долу още месец какъв ли шишко ще стане и как ли ще го ражда мама  Blush hahaha
Направих  и малка разходка след прегледа и сега съм толкова уморена,че май ще му дръпна една следобедна дрямка ,да си взема дажбата и за снощи  Wink

# 728
  • Мнения: 16
Честито на гордата мама и бебо Виктор, да са живи и здрави и да предвещават все такива чудесни новини Simple Smile

Нашият татко пък е напълно осъзнат (поне привидно) и супер ентусиазиран, имам чувството, че ако можеше и да кърми, аз щях да съм излишна Laughing твърди, че иска да се буди на всяко нощно кърмене, че нямал търпение да си гледа бебо... да видим дали ще е толкова ентусиазиран след 2-3 седмици будуване и ходене на работа Simple Smile

# 729
  • Мнения: 22 436
Завърнах се от ЖКто (порядъчно си повисях около час и малко).
Всичко е ок с бебока, мерки идеални, по определени показатели отговаря и на 35г.с. (сега съм 34 и 5дни). Тегло м-у 2500гр и 2900гр (дава сравнение м-у различни показатели). Докторицата ми вика - "Ееее, този път вече приличаш на бременна". ))) Абе викам не само приличам, ами и усетих баш какво е да си бременна, че предния път много не разбрах. )))
За изтръпването на пръстите ми каза да си пия магнезий и това е...

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Мама Мимосария ЧЕСТИТО!!! Да сте здрави и скорошно изписване!!!

# 731
  • София
  • Мнения: 23 165

Нашият татко пък е напълно осъзнат (поне привидно) и супер ентусиазиран, имам чувството, че ако можеше и да кърми, аз щях да съм излишна Laughing твърди, че иска да се буди на всяко нощно кърмене, че нямал търпение да си гледа бебо... да видим дали ще е толкова ентусиазиран след 2-3 седмици будуване и ходене на работа Simple Smile
същата работа и у нас, само че аз си мисля че ентусиазма ще си замине с първия памперс  Mr. Green
като знам колко е гнуслив.

# 732
  • Мнения: 2 843
Браво за хубавите новини от прегледите  Simple Smile
А сега е време да се преместим в новата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703316.0
Само здрави бебоци да се родят в нея!

Общи условия

Активация на акаунт