С ЯНУАРЧЕТА в ръце засмени, гордо крачим във "Родени" - 1

  • 33 165
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 107
Евана на бебета, хранени с АМ се дава вода Peace Само на изключително кърмените деца не се  препоръчва вода, но аз съм двала на няколко пъти, не я иска много, много и затова не предлагам често.
Всички педиатъри, на които съм попадала тук са единодушни захранването да започва от 6-ия месец. Аз пак ще се водя по бебето, въпреки че моята е готова още от сега - постоянно ни гледа в устата докато се храним, примлясква лакомо и точи лиги Joy И изобщо не си измислям!

# 736
  • Мнения: 74
Kosty, и моя дребен ме гледа в устата като ям.А да не ти казвам когато беше периода с постоянното ядене и баща му още беше тук - през редките моменти в които ставах и аз да хапна нещо  и той започваше да реве , а баща му му казваше "Не плачи ,малък , нищо че си гладен, изчакай майка ти първо да се наяде , тя е по - важна ! "  hahaha hahaha hahaha

# 737
# 738
  • Мнения: 1 107
Bosi_to тъкмо цопна и ние ще се местим. Хайде всички задружно в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710491.0

# 739
  • Мнения: 508
Тони, аз също се опитвам да спазвам 90-дневната диета. Всеки ден по няколко пъти на ден ям различни ядки плюс храната за деня. Притеснявам се за кърмата, дано да не намалее. Иначе резултати има. Аз за 2 месеца след раждането качих 8-9 килограма. А през бременността само 10, които си останаха в болницата. Но след това оооо ужас, та затова започнах диета

# 740
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 37
katelinka ела в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт