Тема: Бебеправене-тема 28 Нека за празника на любовта да подарим на любимия в

  • 22 823
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 931
Честит Рожден Ден на тоито и пърпълче , пожелавам ви по едно положително тестче съвсем скоро да видите , да сте здрави и мн щастливи .
Айде и аз да се запиша в новата по късно пак ще пиша че до сега се занимавах с техници и имам да чистя е е ужасия у нас.

# 46
  • Мнения: 1 073
   newsm59 И ОТ МЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ. С пожелание за безгрижни дни и нощи и сбъднати мечти  Gift Gift

 При мен нищо ново. БТ малко се повиши и може, противно на очакванията и графиката ми да покаже О. Бейбиплан показва такава на 20-ти ден  Crazy ,фертилити на 24-ти, аз мисля, че е била на 23-ти, а и след прегледа с УЗ се "предположи", че е била на 23/24 ден. Би било хубаво да сме хванали яйцето в ъгъла, но нямам много надежди, поради много фактори. Тъй че чакам си М. и стартирам изследванията. Д-р Калева каза за сега да не пускам нищо и като ме види с резултатите си представям как ще реагира. Но не съм от хората, които могат спокойно да си чакат и да бездействат.

# 47
  • Мнения: 767
Честит рожден ден  nbirthday на Тоито и Пърпълче  bouquet  bouquet  bouquet.Дано тази година ви се сбъдне най съкровената мечта newsm30
Благодаря ви момичета за подкрепата,гледам да не се вживявам много.Днес само ме зацапва най вероятно утре ще е в пълния си блясък.Пък и как ме боли корема ,не е за вярване #Cussing out
Звъннах и си записах час за др.Стаменов на 16.02 съм Софиянка да видим какво ще каже.Притесняват ме и годините през юни ще стана на 34 Shocked.Вече е време да се случи чудо поне така се успокоявам  Praynig Praynig Praynig.Депресирана съм,но се надявам бързо да ми мине Cry
Днеска само натоварващи постове пиша ,но имам нужда да споделя Embarassed с някого ,че иначе ще лудна.

# 48
  • Мнения: 2 073
Честит рожден ден на Toito и Пърпълче   bouquet
Желая ви от все сърце да сте здрави и силни, безкрайно влюбени и усмихнати. А накрая едно малко такова съвсем скоро  Wink

# 49
  • Мнения: 1 152
Тоито, Пърпълче Честит рожден ден и на двете, пожелавам ви здраве и търпение за да се сбъднат мечрите ви  newsm59  ura
Бени, Беборанка Hug
Весе след една седмица са защото тук нещата или се случват много бавно или изслдванията изобщо не се оравят тук и от так и забавянето ...
А от лабораторията ми казаса че повече време заради повечето хормони ...
Както и да е ще си чакам нямам избор  Mr. Green
Хайде де момичета извадете някой  EFP да се заредим малко по оптимистично  Laughing

# 50
  • Мнения: 182
Честит празник Тоито и Пърпълче! Пожелавам ви много здраве, любов и на следващия ви рожден ден да качите в албума ни снимки около празничната торта, гушнали най-малко с по-едно бебче на ръце!

 newsm38

# 51
  • София
  • Мнения: 8 131
Тоито, Пърпълче, честит празник!
Бъдете здрави, а за следващия РД да си гушкате по едно малко съкровище. Желая ви го от сърце! Simple Smile

# 52
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Тоито , Прпълче честит празник   bouquet Да сте здрави и скоро бременни   Hug

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Честит рожден ден на астралните ни близначки!!!
Много здраве, любов и по едно бебче в скоро време ви желая!!!

Тониче, твоя цикъл колко дни е??? Гледам, че днес си на 28-ми..
При мен... нищо интересно. Днес чистих, готвих... скука!
Хайде вечерта да е хубава и бебеносна...
Прегръщам ви!

# 54
  • Мнения: 622
Пърпълче ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на теб   bouquet БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И ТИ ПОЖЕЛАВАМ НАЙ-ЧАКАНИЯТ ПОДАРЪК ЗА РОЖДЕНИЯ ТИ ДЕН ДА ТЕ ИЗНЕНАДА СЪВСЕМ СКОРО  Praynig
Евка и аз днес правих същото  Crazy Простирах, мих, чистих , лъсках, поиграх на коли   и така  Crazy Сега обаче след като напазарувахме, мъжо се поти в кухнята и готви, а аз си стоя тук  Whistling Whistling
Хубава вечер на всички- на болните да оздравяват, а на ловуващите да хванат яйцето  Peace

# 55
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Нелка,благодаря за темата    bouquet
Да има много положителни тестове за бременност

Ние се отчетохме този следобед  luvbed

# 56
  • Мнения: 1 073
Евка, не знам и аз мило. Май от както съм спряла хапчетата е на 35-38 дни. А ако съдя по БТ този месец ще е 37- 38, ако всичко е наред с О. А ти сега кога нечакаш. Хвана ли О. ? Гледам отказала си се рано с тестовете...

# 57
  • Мнения: 90
Пърпълче ооо още една рожденичка , много здраве и щастие , ииии  EFP да ги видиш в най скоро време Simple Smile newsm59 smile3510.
Момичета като гледам днес май не ни се пише много много Simple Smile
 

# 58
  • Мнения: 931
Добро утро , ей тва не е истина, баш в Неделя да съм кукуряк, от 6 часа съм станала, щото вече не издържах в леглото, това сега не е честно.
Да пия аз едно кафенце, а вие сигурно ще се присъедините по обед.


 smile3507 smile3507 smile3507

# 59
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен пепита изпи ли си кафенцето,

Общи условия

Активация на акаунт