Тема: Бебеправене-тема 28 Нека за празника на любовта да подарим на любимия в

  • 22 822
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 201
Прити ще се радваме да направиш новата темичка   bouquet Пусни я когато ти е удобно  Hug

Как е Бени, май не е писала днес  newsm78

# 706
  • Мнения: 1 073
  Прити, ако искаш направи темата, дай ми линк на ЛС и ще го пусна като влезнем в 50-та стр.Ако все пак това е възможно, разбира се. Тъй като от тази може да се използва още малко.

# 707
  • Мнения: 182
Bibo_86
много сме явно дето сме я направили тази грешка.И аз следобед измолих милото да ми даде скрития тест и го препишках-отрицателен .Цял ден го въртя на светлината и току ми се вижда втора черта,обаче се мести Joy Joy Joy.Много ни е рано просто и аз съм на 8 ден


 Просто сме си за бой! Вкъщи не трябва да се държат тестове и това си е! Grinning
Лека нощ!

# 708
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Големи сте ми шматки ейййй!  Hug Поне не сдухвате от резултата, а и не трябва.Целувки и лека нощ от мен.Ако случайно не ми се спи като снощи, може пак да се присъединя.

# 709
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Големи сте ми шматки ейййй!  Hug .

 Joy
И аз окрилена от на Весето ранния резултат обмислям да препикам едно тестче.Но още ми е хипер рано.Имам си купени тестчета,трябва да се ползват   Mr. Green

# 710
  • Мнения: 1 073
На Веси и отчете инцидентно рано. Не бързайте. Миленка, на теб ти е крайно рано за тест.
Така ме болят гърдите и от време на време корем, че утре очаквам БТ да падне и да ми идва вече.  3-тия  ден от М. трябва да ми е през седмицата, че Цибалаб са на 5 мин. от офиса и ми е удобно на път за работа да мина да дам кръвчица.

Хаха, това прозвуча като заповед...

# 711
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
На Веси и отчете инцидентно рано. Не бързайте. Миленка, на теб ти е крайно рано за тест.

Знам,мила,ще изчакам..... още малко  Laughing.За нас е от изключително значение да разберем колкото може по-рано,за да вземем мерки.Трябва да се спре бъдещия батко от градина заради варицелата,която върлува.Моля се на Господ да не ме сполети и това  Praynig

На 9 ти и 10 ти ден от цикъла вечерта имам леко розово по хартията.Овулация може би?Днес се надявам да сложим сърчице.Въпреки че половинката не е много в кондиция.Дано да можем

Последна редакция: нд, 10 фев 2013, 22:59 от Milena___

# 712
  • Мнения: 201
Милена разбирам те чудесно за тестовете... и аз съм една кукувица - все бързам и все се разочаровам  ooooh!

Днес не ме сполетя лелката, а трябваше! Но явно ще се забави, за да ме изнерви максимално  #2gunfire Цял ден имам някакви горещи и студени вълни  Laughing ама как прозвуча само... като в критическата! На моменти ще се пръсна от жега, в други моменти ме втриса час...  ooooh! Тая мила роднина май наистина се опитва да ми опъне нервите докрай!  Tired

# 713
  • Мнения: 431
Момичета темата е готова!
Само искам да помоля следващите момичета,които ще правят темите да не пропускат нищо в копирането на нещата,защото имаше пропуснати неща,а предните теми са заключени и беше трудно да копирам информацията! Peace
Сега ще ви доизчета и ще се включа Simple Smile
Ако искате изпишете тук още 2 страници,и после се включете към новата тема.Аз лично мисля,че няма голяма разлика дали ще се изпишат още 2 страници или ще се премине към новата тема!
Ето линк към нея
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=702975.0;topicseen

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 00:10 от Pretty Kitty

# 714
  • Мнения: 965
само аз ли се здухвам,даже с милото се сдърпахме.е аз как ви започнах от ранното добро утро от мен хубав и усмихнат ден от мен

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ради, скачай в новата тема...

Общи условия

Активация на акаунт