Тема: Бебеправене-тема 28 Нека за празника на любовта да подарим на любимия в

  • 22 843
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 182
И аз съм го мислила това, че с тоя дълъг цикъл докато го изчакам, другите момичета имат по 2. Добре, че този май ще е по-кратък. Не знам дали на игликата се дължи. Иначе не искам да имам напразни надежди, защото си ме боли корема като преди цикъл - ту отляво, ту отдясно като преминава към крака, гърдите ми са мека и ме болят също като преди М.(самите те, а не зърната като при бременност), температурата не пада, но не се и покачва....

Иначе на това съм хвърлила око: http://www.ebay.co.uk/itm/PRE-SEED-CONCEIVE-PLUS-OVULATION-PREGN … sh=item20b71f5b16

# 661
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Тонче... жалко за чертата... нищо! Ще чакаме пак следващия цикъл...
Относно епилацията
Скрит текст:
Мислиш ли, че има "последна процедура"? Аз правя лазерна епилация и има страхотен резултат, но не му виждам края... по-нарядко правя вече процедурите, но... не знам де, аз съм на 6-та...
[/i][/color]

# 662
  • Мнения: 766
Бибо, Тони и аз съм така, някой момичета започват нов цикъл и го привършват, а аз още съм на текущия, но като гледах графиките на бременелките съм виждала и такива за това все пак тая някаква надежда.

# 663
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Тонче, има време Simple Smile Кога по принцип е следващия ти цикъл? Може би е било рано за тест. И аз вчера си направих и беше отрицателен, но до цикъла ми има още 4 дни.Раничко го направих.  Не че храня някакви надежди де.Цяла нощ ме понаболваше ниско доло.Неможах да спя като хорта.Постоянно се будех. Сутринта като станах истичах до тоалетната, защото имах чувството, че леля ти е дошла рано рано. Но още я няма.Испих един НОШПА и така.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Верно, че може да й е рано на Тони...
Аз този месец дори не мисля да правя тест..... толкова е безсмислено. И не го казвам за да предизвикам отговори "не се знае"... принципно след като не се пазим и искаме бебе може нещо да се получи, но точно този месец в старанието си да се взирам в себе си мисля, че нищо не направих... Но нищо! Аз следващия месец имам рожден ден точно след предполагаемия ми цикъл, така че ще насоча надеждите си за тогава...

# 665
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Пълна лудост е с тези тестове наистина.Аз понеже Весето сподели че учудващо рано и е отчел теста и ме засърбяха ръцете и аз да си направя. Според мен и според много мацки тук, най-добре е тест да се прави при закъснение. Отделен е въпроса, че постоянно го мислим и ни е кеф на всички ако може на момента да разберем, но сме безсилни пред майката природа. Веси е много права в това което ми каза. Няма какво да го мислим и да се исхвърлям с тия тестове. То ако си е там бебчето си е там....с тестове сега или по нататак, то ще си е там и ще си разбера когато си му доиде времето.

# 666
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Прави сте момичета,ако бебето е станало ще си е там и ще разберем за това.Сега като чета коментара на Ева и си представям как всички,които мислим че не е станало,вкючително и избързалите с теста Флоретка и Тони ни изнанада положително тестче,и не само нас а всички,всички в този форум.  Heart Eyes
Снощи гледах един документален филм Тайната,за силата на положителните мисли.От днес започвам да действам по тях,препоръчвам го.В началото може да ви е малко скучен,но примерите с реални хора,които са дадени във фима че ви изумят  newsm10

# 667
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
О аз съм го гледала този филм.Има го в Ютуб казва се "Тайната" Сега ще го потърся и ще ви дам линк. Неверояно е с силата на мисълта какво може да се постигне.Надявам се да ви хареса и да разведри негативизма в някои от нас, дето се е заровил  Hug

# 668
  • Мнения: 1 073
 Не, не мисля че е рано за теста при мен. Нали е за ранно отчитане  Laughing Днес ми е 12-ти ден след О. и очаквам М. утре или в други ден. Ще следя БТ да видим. Миналия месец ми падна с 0,2 и същия ден- цъф.

Евка , за фотоепилацията:
Скрит текст:
Не знам за лазерната, но фотоепилация направих преди 2 години 6 процедури и спрях. Не изпада всичко, но това което беше останало беше незначително. С една бърза кола с 2-3 дръпвания ми караше един месец. След това направих една поддържаща, след година ( а трябва на 6м.) и сега си взех ваучери за още 6 процедури (интим и подмишници) и ми остана последната. Следях определен салон и търсех определен апарат. Трябва да е с един апарат всички процедури и да не се сменя. Важно е. Но сега вече мога да кажа, че ефекта е страхотен. Останаха ми много малко и светли косъмчета на малко по- недостъпно място ( по във вътрешната страна на...  Embarassed )


Има сега други девойки, които в периода 12-14.02 чакаме да се похвалят.
Бибо, това което си показала е страшно изгодно. И този Pre-seed, който го дават към комплекта не ми се струва оригиналния и не знам. По- добре с Conceive plus  Peace Чакам първата капка М. и пускам поръчка за него + 50 ову теста + 10 за бременност. (Въпреки, че имам 3 Престо) Хубави неща пише за тях. Някой има ли лични впечатления. Обаче Conceive plus също има едни индивидуални апликатори и този, който е 75мл. и се чудя дали има разлика  newsm78

# 669
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
http://www.youtube.com/watch?v=AeREYBAHL3s&noredirect=1 ето гооооооооо приятно гледане милички  Hug smile3521 newsm68

# 670
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
О аз съм го гледала този филм.Има го в Ютуб казва се "Тайната" Сега ще го потърся и ще ви дам линк. Неверояно е с силата на мисълта какво може да се постигне.Надявам се да ви хареса и да разведри негативизма в някои от нас, дето се е заровил  Hug
А така Флоретка дай линк,сигурна съм,че ако не на всички,то на повечето момичета щ е им вдъхне надежда.И аз така направих и го разпратих на повечето ми близки приятелки  Grinning

# 671
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ах Тонче, милата ми....Сякаш не знаеш че това с отчитането на хормона е строго индивидуално при всеки. Може хормона да не е нараснал достатачно.Исчакаъ си датата.Вярвай в хубавите неща.Моля те изгледай фимчето дето публикувах Целувки от мен и стискам палци за теб.

# 672
  • Мнения: 740
Фло, много ти благодаря за филмчето!   bouquet Мисля, че всички момичета тук трябвда да го изгледат

# 673
  • Мнения: 201
Тони  Hug Hug Hug Hug Hug
Чудото ще стане, сигурна съм! Значи утре или в понеделник заедно ще чакаме лелката с теб  Tired
Аз днес си усещам вече съвсем осезаемо ПМС, така че всички надежди изчезнаха  Sad

Фло благодаря за филмчето, аз съм го гледала много отдавна, но го бях позабравила. Не ме впечатлява чак много, но има и някои интересни (чисто от психологическа гледна точка) попадения.

# 674
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен момичета.Стискам палци на нечакащите.Аз си поръчах еи това ще го пробвам http://www.ebay.co.uk/itm/PRE-SEED-9-PACK-OVULATION-PREGNANCY-TE … 40397876861?var=4  да видим Laughing.Фло и аз съм го гледала и книгата си купих лятото до после сега излизаме да се поразходим малко.Момичета Витамин Е мога да го взимам през целия цикъл нали някъде четох че само до О се взимал Thinking и се чудя.....

Общи условия

Активация на акаунт