Тема: Бебеправене-тема 28 Нека за празника на любовта да подарим на любимия в

  • 22 842
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 328
Веселушко лошото е че май не са и на правилните дати.Денис вчера ми каза, че за сега според нея О е била на 13-14 ден, но категорично ще може да се каже след 2-3 дни.Знам, че спермитата могат по няколко дни да живеят и се моля тези да са най-големите бойци  hahaha

# 691
  • Мнения: 201
Veselyshko може да си купиш термометър за китка или за корем, но пък са доста скъпи... тогава поне няма да се налага и аларма да навиваш. Той ще ти мери температурата без изобщо да те събужда  Laughing

Аз почнах да меря БТ за да не остана по-назад  Joy и да се обнадеждавам, ако случайно задържа висока температура. Както се вижда от моята графика, тя за този месец е абсолютно излишна. От началото на следващия цикъл (тия дни) ще може да даде някакви по-точни сведения. Аз мога и да не се допитвам до БТ за О. - усещам си го много ясно. Няма как да го сбъркам. Просто си го знам. Не го разпознавам по ЦС защото аз си имам едно оскъдно, но постоянно течение. Но иначе просто си го чувствам, по болките, по придръпването, по подутия корем, вълчия глад и голям апетит, напрегнатите гърди и главоболието.  ooooh! С О.-то добре се познаваме  Laughing

Но сега като виждам накъде отиват нещата, и че лелката ще се връща, трябва тая седмица да е замисля да ида на изследвания за тая пуста глава, дето все ми се вие свят  Sad Един Бог знае какво пак се е объркало при мен  Sad Не ми стигат другите проблеми, сега и това.

# 692
  • Мнения: 2 003
Здравейте и от мен!
Дани - честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав, много да те радва, да те слуша и да ти е в помощ на своето (братче/сестриче) Как ще посрещнете празника

Тонитка - съжалявам, мила за  EFN, но не губи надежда, това може да не означава на всяка цена отрицателен тест. Simple Smile А след това закъснение ... има надежда - дано  Hug Praynig

Аз днес доста се поизморих, в това хубаво време, вместо да излезем, аз се захванах с  wash hang  food002 1dishes newsm28, че от 2седмици не бяхме чистили основно и ... ще припадна вече.
Сутринта се събудих с много гадно болки ниско вляво и гадене, БТ ми е пак висока, макар аз не го приемам като да значи нещо, а и просто не се надявам.
Това, което ме притеснява, че още нямаме резултати от Пловдив, а 10дни минаха. Дано началото на тази седмица кажат, че са готови и да бягаме към Пловдив. Сега и за изпит чета и за това мисля, и за куп други неща и ще лудна Simple Smile ама нищо - аз съм свикнала да ми е напрегнато Simple Smile

Другите, как сте?
Прити  -  Hug и аз съм щастлива за теб, знаеш
Веси - няма да се притесняваш и тревожоиш - този път всичко ще е наред!

# 693
  • Мнения: 1 073
Алая, неотварящия се линк е ... Огестан   Peace В него си има 400мг. ФК, отделно и в Б комлекса

# 694
  • Мнения: 473
Здравейте момичета!  Искам да се включа в темичката ви тъй като плануваме бебеправене някъде след 6 месеца, но съм решила и този път да започна с "подготовката" от рано. Вече си имам едно съкровище и искаме още едно. С първото стана сравнително бързо (втория месец от опитите), но аз и тогава за почнах да се информирам от рано. Другата седмица започвам да пия фолиева кис., тъй като знам, че е добре да се започне с нея горе-долу от толкова рано. Това е засега, ще се радвам да споделя моя опит с вас. Желая ви успех и скорошно бременеене.  Hug

# 695
  • Мнения: 931
Здравейте момичета, днес разходката ми беше прекрасна , поне до сутринта, на обед като се прибирах  реших да си купя   едно тестче , и веднага у дома не се стърпях - категорично е отрицателен.Така че си мисля че лелката ще дойде около 14.
Теста е Шуър чек и е правен 4 дни преди евентуална дата за М. , предполагам че съм избързала, но едва ли ще има др резултат тоя месец.
Неразположението ми явно се дължи на някакъв вирус, следобед почна и гърлото да ме дразни.
Та така ще си посрещнем неканените гости ако дойдат и с нова надежда за др месец
Евка и аз др месец имам рожден ден , пожелавам си да си направим по един подарък - по пухкав ако може  Praynig
Тоничка така си мислех , че поне ти ще ни зарадваш.
Айде аз отивам една салатка да приготвя и да се видим с ММ като хората тая вечер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 696
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Видях , че някой е питал къде съм . Тук съм , но в момента не съм от най разговорливите ще ми мине . Чакам лелката във вторник ако не ме изненада утре де . Тъпоми е и като събера сили ще излеза от дупката в която се мушнах и пак ще пиша . За няколко дни се оттеглям .

# 697
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Пепитаа много добре знаеш,че резултата може да се промени  Hug
Историята помни ,много случаи,в които чак след значително закъснение дори, теста благоволява да покаже 2ра черта..Май има защо да се чака поне 1 ден закъснение,но тва пусто нетърпение и желание.Аз не чакам на 17.02.,и вчера като видях смелоста на момичетата направили доста по-рано теста,ме засърбяха ръчичките тия дни да се пробвам,ама няма.Ще си чакам и дай Боже да се изненадам приятно  Praynig
Моля се за всички нас  Hug

# 698
  • Мнения: 1 073
Чери, всеки ден следя графиката ти и смятам, че няма за какво да си увесила нос. Когато намериш сили се завръщай и да се похвалиш  Peace  Виждам, че ни четеш, но така предположих- че не ти се пише.

# 699
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Видях , че някой е питал къде съм . Тук съм , но в момента не съм от най разговорливите ще ми мине . Чакам лелката във вторник ако не ме изненада утре де . Тъпоми е и като събера сили ще излеза от дупката в която се мушнах и пак ще пиша . За няколко дни се оттеглям .
Прекрасна недей така.Знам ,че няма как да сме в екстра настроение постоянно,но ако не си прегледала темата 2 страници назад .Препоръчаха ми един док.филм,останах много впечатлена.Споделих с момичетата и Флоретка качи линк към него.На мен ми повлия много добре и мисля че има смисъл във всичко.Споделям го и с теб,дано ти допадне  Hug
http://www.youtube.com/watch?v=AeREYBAHL3s&noredirect=1

# 700
  • Мнения: 1 073
Някой желаещ да подготви новата тема. Аз не съм пускала до сега, а и няма да имам никакво време за това.

# 701
  • Мнения: 182
Голяма съм идиотка бе! С тия тестове дето цял ден коментирахме препиках и аз един да не съм капо, на 8мия ден! За какво ми беше и аз не знам smile3511. Иде ми да се гръмна - голяма съм овца!  Laughing

# 702
  • Мнения: 425
Bibo_86
много сме явно дето сме я направили тази грешка.И аз следобед измолих милото да ми даде скрития тест и го препишках-отрицателен .Цял ден го въртя на светлината и току ми се вижда втора черта,обаче се мести Joy Joy Joy.Много ни е рано просто и аз съм на 8 ден

# 703
  • Мнения: 431
Ако искате мога да я направя аз.Но да я пусна тази вечер,защото утре сигурно няма да мога!
Пишете ако искате да я направя  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 425
Pretty Kittyмисля,че никой няма нищо против да я направиш,дори напротив всички ще са доволни.Аз лично дори не бих се справила

Общи условия

Активация на акаунт