WIZZ AIR 8

  • 37 295
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Мимми, много хубаво оформяш темите, комплименти.

Защо те ''канят'' да останеш 1 ден впове4е, в твоят ден няма да има полети ли?
Аз изпратих в4ера брат ми за София, 4ас и полвина закъснение, вместо в 8.35 в 10.05 излетя самолета...но не по вина на Уиз. Имаше мъгла и вси4ки полети имаха закъснение.

Не знам подробности, но имах платен билет за 9 март, и ми го промениха за 10 март.   Laughing
Сега обмислям този ден къде да го прекарам.  hahaha

Избери си...ако нещо си пропуснала.

http://www.itinerariculturalimilano.it/it/tutti_itinerari_turistici_milano.htm

Странно, 4е отменят съботен полет.

# 31
  • Мнения: 3 993

Та за юни-юли кога се очаква да поевтинеят цените на билетите, имате ли идея?  newsm78

И аз се интересувам от това, но за дестинация Айндховен.

# 32
  • Мнения: 6 031
...
Избери си...ако нещо си пропуснала.

http://www.itinerariculturalimilano.it/it/tutti_itinerari_turistici_milano.htm

Странно, 4е отменят съботен полет.

Благодаря за линка.   bouquet
Ще го разгледам подробно.
Странно е за полета, но...за тази цена на билетите съм съгласна с промяната.

# 33
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Mимии, един ден все ще го оползотвориш...било то и не с култура, ами с шопинг Laughing

# 34
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
благодаря за темата  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 5 565
Много хубаво оформена тема!   bouquet  Записвам се и аз.

# 36
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Maлко помощ от 4есто пътуващите с тази компания-Мимии, mallkata, и т.н.
Погледнах, 4е са свалили малко цените за датата на моето пътуване-30 евро до София как ви се струва? Да купувам ли или е възможно да паднат още? За 17ти май става въпрос.

пп.благодарение на вас, покрай закупуването на билета на брат ми с банков превод, открих 4е и тук имат сметка и смятам и аз да платя така. Нали мислите, 4е няма проблем да го направя с интернет банкиране?
Този въпрос е защото 4ета, 4е все ходите до банката, въпреки, 4е доста хора имат интернет банкиране.

пп. и понеже на връщане цената още не ме удовлетворява, ако след това купя София-Милано, мога ли да си избера тукашната им сметка за плащане, ако полета тръгва от Бг?

# 37
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Сега си попълних данните от личната карта, потвърдих регистрацията, разпечатах си листа и си резнах долната част.

Само това ли е? Нося си двете части на листа, ама минавам ли през гишетата за чек ин да ме видят? Или директно си праша към паспорт контрола?

Сори за лаишките въпроси, но досега не ми се е налагало да пътувам с Wizz  Blush

# 38
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Ako нямаш  кабинен багаж за предаване си отпрашваш към митница и после паспорти.
''резването'' обикновено те си го правят Laughing

# 39
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Ako нямаш  кабинен багаж за предаване си отпрашваш към митница и после паспорти.
''резването'' обикновено те си го правят Laughing
Разпечатала съм си и едно "нерезнато", ще си нося и двете  Laughing

Ами имам Large cabin luggage, ама нали него си го нося с мен?

# 40
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Направо към изхода тогава.

# 41
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Направо към изхода тогава.
  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 6 010
А колко време преди полета мога да си разпечатам бордната карта?

# 43
  • Milano
  • Мнения: 3 658
14 дни

# 44
  • Мнения: 914
Maлко помощ от 4есто пътуващите с тази компания-Мимии, mallkata, и т.н.
Погледнах, 4е са свалили малко цените за датата на моето пътуване-30 евро до София как ви се струва? Да купувам ли или е възможно да паднат още? За 17ти май става въпрос.

пп.благодарение на вас, покрай закупуването на билета на брат ми с банков превод, открих 4е и тук имат сметка и смятам и аз да платя така. Нали мислите, 4е няма проблем да го направя с интернет банкиране?
Този въпрос е защото 4ета, 4е все ходите до банката, въпреки, 4е доста хора имат интернет банкиране.

пп. и понеже на връщане цената още не ме удовлетворява, ако след това купя София-Милано, мога ли да си избера тукашната им сметка за плащане, ако полета тръгва от Бг?
Ако става въпрос за полет от Милано - лично на мен ми се струват много - досега до там съм плащала най-много  около 37 лева на посока. От друга страна пък като махнаха полетите до Венеция, може да се вдигнат цените на билетите до Милано  newsm78!
А колкото до интернет банкирането - няма никакви проблеми. Аз често плащам по този начин, ходя до банката ако нямам налични пари в сметката.

Общи условия

Активация на акаунт