има ли болни деца от грип?

  • 17 076
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И ние всичките го изкарахме. Аз го карам най-тежко засега. От вчера съм на антибиотик. Симптомите при мен са много болезнено гърло, обилна хрема, леко повишена температура, вече кашлица и болки в ушите.

# 16
  • Мнения: X
здравейте мили мами ! как сте тази сутрин? ние отхрачваме, през ноща вдигна 37,6, иначе добре спа. закуси детето и се надяваме вече да озравяваме.

# 17
  • Мнения: 4 434
Първа нощ без Т.  Simple Smile

И закуси добре, дано вече не вдига, не знам само, АБ - Зинат до край ли трябва да се изпие, давам му по 5 мл. на 12 часа?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 345
Сис,задължително е да се завърши курса с АБ,минимум 5 дена...
На колко годинки е детенце?Не е ли много 5мл.?

# 19
  • Мнения: 4 434
Април ще прави 6.

# 20
  • Мнения: X
колко дена ще пиете Зината? ще ви стигне ли за 5 дена? Ние от днес вече имаме и хрема, сигурно от сиропа за кашлица. Усмихнат ден ви желая

# 21
  • Мнения: X
здравейте, как сте? и ние сме на антибиотик вече - Цек форте през 8 часа.
нямаше как! надявам се, вече да почваме да оздравяваме и ние.

# 22
  • Мнения: 4 434
Ми колко дена, така като гледам точно и за утре ще има, значи 3 дена. Сигурно щото давам по 5.

На обед вдигна 37, 4. Сега е добре, но не спират тия сополи и кашлица бе, направо нещо страшно.

В сравнение с вчерашната 40 градусова Т, направо днес е цвете.

# 23
  • Мнения: 39
Тъкмо си мислех да ви се хваля, че след 3-и ден на Цефзил не сме вдигали температура от 36 часа поне и преди малко се събужда детето с болка в ухото и то силна за да се навие да му сложа Отипакс! А ми кажете откаде доиде това? Температура няма, в листовката на АБ пише, че лекува и отит при деца......? незнам какво да правя? дадох му и Нурофен за болката, ама се чудя на какво може да се дължи това....Помагайте!

# 24
  • Мнения: 4 434
Ох тоя Отипакс хич не го тача, от Нурофена би трябвало да мине.

# 25
  • Мнения: 39
Аз също, малкия често е с възпалени уши и съм най-доволна от Фуроталгин, но той е със малък срок на годност след отваряне и за момента имам само Отипакс!

# 26
  • Мнения: 4 434
Аз моя един път ползване, чак му мина и срока на годност от стоене.

Ние имахме проблем със сливиците, за това и само да се разболее, първата работа, че го боли ухо.

Сега вече няма сливици и няма и тези оплаквания.

Но във вашия случай явно си от настинката, ударило е и до ушите.

Дано се оправите бързо!  Hug

# 27
  • Хасково
  • Мнения: 5
Мамчета колко дни продължи при вас,при мен е 2 седмици точно,а при малкия седмица и половина,като температура не е вдигал изобщо аз бях 2 дни с 38.Вече не знам с тази кашлица и тези сополи..Сополите ту се сгъстяват ту пак стават бистри,гълта ги навътре и се започва една зверска кашлица,нашата лекарка е категорична че няма нужда от антибиотик,понеже нямало нищо по гърдите и температура не е вдигал,ама до кога така?Ще взема да го заведа на друг лекар,пък да видим.Иначе детето се храни спи,жизнено е дори повече от обикновено.

# 28
  • Мнения: X
добро утро мили дечица и майчета! Както вчера писах и ние почнахме антибиотик. Спа добре, но още няма подобрение. Имаме силна кашлица, водниста хрема и темп. но се надяваме, днес вечер да има вече мъничко подобрение. Усмихнат ден ви желая и по-малко болни дечица от този гаден грип.

# 29
  • Мнения: X
изглежда, че всичките вече сте здрави исте на детска, училище и работа. Браво на Вас. дайте ми рецептата за бързото оздравяване от този гаден грип.

Общи условия

Активация на акаунт