ЛЮЛИНската дружинка чака свойта валентинка!

  • 40 045
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 991
Моя приятелка е доволна от жената, която работи в болница Люлин, за съжаление не ѝ знам името. Виждала съм я в кабинета, като сме ходили с малки до нашата лекарка.

# 736
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
И аз съм в издирване на свестен люлински гинеколог - мъж, жена - няма значение... Tired Била съм при двамата мъжОве в 26-та п-ка. Единият беше супер, но вече не работи там. Другият съвсем е изкрейзил, той и на времето не беше много в час... Thinking Името му започваше с К...и на там не мога да се сетя. Ходила съм и при този в блока до 26-та п-ка. Освен, че беше клекнал с обувките от горе на стола  ooooh! и , че ми изписа куп ненужни лекарства, друго не помня. Ама и това ми стига... Tired Била съм и при Желева. Нея много я плюват майчетата из квартала, аз пък винаги съм оставала доволна. Притесняваме, че няма всичката необходима апаратура, както и близка лаборатория. Пък май вече се е преместила някъде и я няма в кабинета й във втори м.р.

# 737
  • Мнения: 2 461
Опааа,за малко да препоръчам Александров.Бях веднъж при него, преглед+цитонамазка, останах доволна от прегледа и отношението. ThinkingМислех да ходя пак, но сега ме отказахте.В поликлиниката на Майски ден ходих, при жената+д-р Велева, не ми хареса, ходих и при един доктор сега не се сещам името,а да Св.Манев в 26 поликлиника, имаше и сайт, май женско здраве, та и там не съм доволна.Претупа ме...
В МЦ Пентаграм, почти мога да ги похваля...доволна съм от д-р Констанца Тошева, ама първия път, на втория ми нямаха досието,което ми прави лошо впечатление...и повече не съм била при нея (бях на частно,ако има значение де). След това доста продължително посещавах д-р Петрова, пак в Пентаграм.Получих любезно отношение, помнеше симптомите ми и също така от частни прегледи минах по здравната каса, което много ме учуди.Излекува няколко мои проблеми, скоро не съм била, но я препоръчвам.Чисто е, има всички необходими уреди и т.нат.
Валенце, съжалявам,че така ти се е случило, много гадно. HugДа те питам при цитонамазка при Александров даде ли ти изследнването?

# 738
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
След това доста продължително посещавах д-р Петрова, пак в Пентаграм.
Къде се намира това? За първи път го чувам... newsm78

# 739
  • Мнения: 59
запис - от кандидат мама Simple Smile   bouquet

# 740
  • София
  • Мнения: 9 862

Валенце, съжалявам,че така ти се е случило, много гадно. HugДа те питам при цитонамазка при Александров даде ли ти изследнването?
Да, отидох и си го взех. И когато след няколко месеца се наложи конизацията го занесох на опериращата ме лакарка, онкогинеколог. Каза, че е невъзможно да съм ПАП1 и да имам такава огромна раничка, колкото монета от 1лв...и то кървяща.После доста четох и сама стигнах до някои изводи- цитонамазката не бива да се взима с памучен тампон, а с четчца. А Александров съм убедена, че точно памук използва, навит на едно дълго нещо, сигурно си има точно име това, не го зная. Но определено не беше четчица.

Бубка, добре дошла при нас!

# 741
  • Мнения: 4 028
Момичета, специално за гинеколог, никога не бих се ограничила до квартала.


Все пак, ако не става дума за бременност /т.е не се налага всеки месец  минимум, за да е от значение толкова много разстоянието/, а профилактика, ходете при добри лекари в добри клиники.

Едно е фризьорката в блока да ми подстриже цъфналите връхчета, друго е да те прегледа лекар с добра апаратура и добро око, за това, което вижда, да дадеш изследване в качествена лаборатория и т.н

# 742
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Момичета, специално за гинеколог, никога не бих се ограничила до квартала.



Права си, но пък, ако има добър такъв, защо да не се възползваме? Laughing

И искам да попитам някъде из Кооперативния или околността виждали ли сте да се продават четки за прахосмукачки?  newsm78 Моята направо я разбих от употреба!  Mr. Green Прахосмукачката ми е стара LG, но дърпа добре, като благоволя да й изпразня торбичката!  Mr. Green Та не искам да я сменям.

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 10:25 от НеПоКоРнА

# 743
  • София
  • Мнения: 483
О Валенце  Hug Hug Hug
И аз не знам добър гинеколог в Люлин. Миналата година ходих при един мъж в 26-та п-ка, който ми направи и гинекологичен и мамологичен преглед с едно направление. Сега ми е време за годишен преглед, та и аз се ослушвам. Като ви чета, мисля да отида при д-р Гунев с когото раждах, на частно.

НеПоКоРнА, четки за прахосмукачки продават в Кауфланд. Аз оттам се снабдявам.

bubka_90, добре дошла  Hug

# 744
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117


НеПоКоРнА, четки за прахосмукачки продават в Кауфланд. Аз оттам се снабдявам.


Мерси! Малко ми е далече и не ходя често, но пък и то не е супер спешно, та ако не намеря по-наблизо и там ми е вариант!

# 745
  • София
  • Мнения: 747
В 26-та отдавна не искам и да чувам за гинеколози.Аз останах доволна от Велева,на Майски ден.

# 746
  • София
  • Мнения: 5 247
Бубка-добре дошла!  Hug Леко доизносване и здрави с бебчо да се гушнете. В люлин ли живееш?
Валенце, добре, че всичко вече е ОК при теб. Тревоги си имала.
Темата за АГ и на мен сега ми е ужасно актуална, че си имам проблем.

# 747
  • София
  • Мнения: 3 710
50-та страница,а Grinning
Аз докато бях бременна ми се наложи да отида еднократно някъде в квартала, та посетих "Св. София" на входа на метрото, но не запомних името на лекаря. Ми като за веднъж- става; за преглед и цитонамазка бих, но за нещо повече не.

# 748
  • София
  • Мнения: 1 641
Beeps и аз ходих веднъж там при Д-р Веска Кайрякова.
Аз имам допълнително здравно осигуряване и отидох със записан от тях час.
Закъсняваше ми 5 дни, а теста беше отрицателен. Можеше да си вземат парите от осигуряването и да си направи преглед, тест и прочее, но чистосърдечно ми препоръча да изчакам - дойде ми на другия ден.
Беше мила, нямам по-голям опит с нея, но мисля при нужда отново да я посетя.

# 749
  • Мнения: 59
Бубка-добре дошла!  Hug Леко доизносване и здрави с бебчо да се гушнете. В люлин ли живееш?
Здравейте благодаря за гостоприемството Simple Smile) В люлин 4 съм Simple Smile)   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт