ЛЮЛИНската дружинка чака свойта валентинка!

  • 40 046
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 128
Момичета, благодаря ви за отговорите!  bouquet
В крайна сметка отидох на гинеколог, който не е в Люлин.
Хубав ден на всички.

# 751
  • Мнения: 2 461
Добре дошли на новите,  Hug
След това доста продължително посещавах д-р Петрова, пак в Пентаграм.
Къде се намира това? За първи път го чувам... newsm78
това е сайта им - http://www.pentagram2012.com/
не знам защо не я пише Петрова. Намира се като вървиш по Сливница, отляво нали е Кенар, зад него се намира центъра...
Валенце, като те чета и много неприятно..., иначе при мен ползва четчица, но това няма никакво значение, щом не е бил решен проблема ти! Hug

# 752
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Мерси, Зизу! Аз мислех, че е в Люлин и се чудя защо до сега не съм го чувала този мед. център.

# 753
  • Мнения: 2 461
Мерси, Зизу! Аз мислех, че е в Люлин и се чудя защо до сега не съм го чувала този мед. център.

Извинявай,аз като съм в 10-ти и кенара ми е почти "люлин", защото е на две спирки май с 6-ца.

# 754
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Мерси, Зизу! Аз мислех, че е в Люлин и се чудя защо до сега не съм го чувала този мед. център.

Извинявай,аз като съм в 10-ти и кенара ми е почти "люлин", защото е на две спирки май с 6-ца.

Joy

# 755
  • Мнения: 991
Няма ли да врътнем нова темичка?  Mr. Green

# 756
  • Мнения: 59
Няма ли да врътнем нова темичка?  Mr. Green
Aйде аз ще питам Simple Smile) може ли да ми препоръчате педиатър в люлин  newsm78

# 757
  • София
  • Мнения: 3 710
Аз мога да ти кажа кого не препоръчвам, ама ще пазя "добрия тон" и няма да се изказвам Grinning
Само ще ти дам непоискан съвет- избери си някой, който не е записал половината Люлин и консултациите не се провеждат за 2 минути с 30 минути чакане преди това  Peace

# 758
  • Мнения: 59
Точно това искам да избягам аз попринцип съм от Княжево , и мойта лекарка е там (тя си ми е бил педиатър личех от как се знам и неея знам) но мн ми е далече ..... а тук на мъж ми хич не  искам ...... тя е точно така 1 час чакаш - тя една баба бавно хапва си примлясква абе трагедия

# 759
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Аз мога да ти кажа кого не препоръчвам, ама ще пазя "добрия тон" и няма да се изказвам Grinning

Кажи, де!  Mr. Green За 26-та п-ка ли става въпрос? Там съм чакала до полудяване... Crazy

# 760
  • София
  • Мнения: 3 710
О, на много по-лъскаво място е, ама млъквам Mr. Green
Смяна на педиатър може по всяко време на годината, ако нацелиш който не трябва Grinning

# 761
  • Мнения: 59
Аз мога да ти кажа кого не препоръчвам, ама ще пазя "добрия тон" и няма да се изказвам Grinning

Кажи, де!  Mr. Green За 26-та п-ка ли става въпрос? Там съм чакала до полудяване... Crazy

Там е винаги пълно до пръсване на шевовете ...

Beeps кажи сега няма да можем да спим от любопитство Grinning

# 762
  • София
  • Мнения: 1 966
О, на много по-лъскаво място е, ама млъквам Mr. Green
Смяна на педиатър може по всяко време на годината, ако нацелиш който не трябва Grinning

Ако си го правила, сподели, моля, къде ви записаха по здравна каса, защото нас никъде. Таня беше на 6м . като правих упражнението, но всички, при които исках или си имаха достатъчно деца, или записваха само новородени или по-скоро още неродени  Mr. Green Сега сме на частно, плащаме си прегледите, но ваксините поне си ги слагат по каса.
Иначе смяната по всяко време става с молба в централния клон на НЗОК на ул. Енос, после с одобрената молба отиваш направо при новия лекар.

# 763
  • Мнения: 3 949
http://propertyindex.bg/retail_news/2013/06/14/2081863_v_ljulin_ … noviia_turgovski/
Може да сте го коментирали.
Много е близо до нас и се чудих какво ще бъде този път. Много се радвам, дано има хубави магазини   bouquet  bouquet Hug

# 764
  • Мнения: 4 569
Не пише кога ще е готов.

Общи условия

Активация на акаунт