Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 25 ~

  • 44 613
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Ганушка Hug

 spam2
Скрит текст:

# 31
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Ей каква новина ужас Поклон  Tired Face

# 32
  • Мнения: 6 105
Поклон  Sad

# 33
  • Мнения: 425
Здравейте момичета!
Какво стана с тази история с наркотиците и ареста на Чатай Улусой,която коментирахте от предната тема?

# 34
  • Мнения: 11 820
ей страшни сте докато се обърна и вече 3-та страница  Mr. Green Клоди, идеална е темата  Peace   bouquet  

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Какво стана с тази история с наркотиците и ареста на Чатай Улусой,която коментирахте от предната тема?
HugОневиниха го Peace

# 36
  • Мнения: 727
Здравейте момичета!
Какво стана с тази история с наркотиците и ареста на Чатай Улусой,която коментирахте от предната тема?
пуснаха го,сега ще е до семейството си,малко ще се уедини...оттегля се един вид Confused

Наде-няма да му каже ли Фери-за Гюнджетоооо,е как й прощава Е.
мерси за уточенението кой накъде е тръгнал Mr. Green

# 37
  • Мнения: 21 201
Здравейте момичета!
Какво стана с тази история с наркотиците и ареста на Чатай Улусой,която коментирахте от предната тема?
Здравей.
Ми пуснаха го още миналия Понеделник и бяха свалени всички обвинения от него.
Скрит текст:
И аз чух за кончината й, Бог да я прости.

# 38
  • Мнения: 21 201
Здравейте момичета!
Какво стана с тази история с наркотиците и ареста на Чатай Улусой,която коментирахте от предната тема?
пуснаха го,сега ще е до семейството си,малко ще се уедини...оттегля се един вид Confused

Наде-няма да му каже ли Фери-за Гюнджетоооо,е как й прощава Е.
мерси за уточенението кой накъде е тръгнал Mr. Green
Иве,
Скрит текст:
няма да му каже Фери, самата Гюндже, ще го направи но след като вече ФЕмир се разделиха. Оттам насетне предстоят много тежки епизоди. Cry
Прощават си след една катастрофа, в която Емир едва оцеля- 17 епизод.

# 39
  • Мнения: 474
Момичета може ли линк с сериите с бг субтири?аз си свалих последните шест които бяха качени в предните серии.има ли други?Благодаря.

# 40
  • Мнения: 21 201
Момичета може ли линк с сериите с бг субтири?аз си свалих последните шест които бяха качени в предните серии.има ли други?Благодаря.
В другата тема- АФК~181~Процесът на израстване на една личност изисква определена цена, има и 57 серия.

# 41
  • Мнения: 11 820
аз все още имам 8 от ПЕ  Mr. Green

# 42
# 43
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
аз все още имам 8 от ПЕ  Mr. Green

Да ти благодаря и публично тука в темата за услугата и доброто което ми направи в неделя много много ти Благодаря   bouquet
Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 11 820
аз все още имам 8 от ПЕ  Mr. Green

Да ти благодаря и публично тука в темата за услугата и доброто което ми направи в неделя много много ти Благодаря   bouquet
Скрит текст:
е няма нищо пак заповядай  Peace  ох скритичкото  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт