Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 25 ~

  • 44 606
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 820
Скрит текст:
  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 425
Здравейте момичета!
Какво стана с тази история с наркотиците и ареста на Чатай Улусой,която коментирахте от предната тема?
пуснаха го,сега ще е до семейството си,малко ще се уедини...оттегля се един вид Confused

Наде-няма да му каже ли Фери-за Гюнджетоооо,е как й прощава Е.
мерси за уточенението кой накъде е тръгнал Mr. Green

мерси на всичко които ми отговориха Hugнямам време да чета всичко,но отвреме навреме влизам тук.Сериала ме заинтригува съвсем случайно,попаднах на първи епизод по бтв и вече съм му фен.Разбрах от вас за нелепия завършек на сериала,или по -скоро незавършек,но гледам да се абстрахирам от това как завършва.И съм в очакване на нещата които тепърва предстоят,от вас разбирам че ще става все по-интересно! bowuu
Слънчев ден!!!  bouquet

# 47
  • Мнения: 11 820
хайде и днес  #Crazy На 5 февруари имен ден празнуват всички с имената Добрин, Добринка, Агата. Днес Православната църква почита паметта на Света мъченица Агатия.
 

# 48
  • Мнения: 0
хайде и днес  #Crazy На 5 февруари имен ден празнуват всички с имената Добрин, Добринка, Агата. Днес Православната църква почита паметта на Света мъченица Агатия.
 
Joy Joy JoyДа са живи и здрави  bouquet

# 49
  • Мнения: 16 938
Здравейте на всички. Съжалявам че по рядко се включвам в темите но имах работа но сега ще се включвам редовно. И живи и здрави всички които имат имен ден.   bouquet

# 50
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
хайде и днес  #Crazy На 5 февруари имен ден празнуват всички с имената Добрин, Добринка, Агата. Днес Православната църква почита паметта на Света мъченица Агатия.
 
Щом е празник да се почерпим  Joy

Да им е живо и здраво името

# 51
  • Мнения: 727
Наде ей така съм вече Shocked....а уж долових че няма да е лесно с нищо в тоз филм,ама толкова серии на вятъра Joy,аз как ще трая толкова време,а и с темповете на БТВ към следваща зима ще е интересно май ooooh!

ПП:Емир голям побойник,само се бие....с тоози с онзи...харесва ми Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 13:47 от anilevI

# 52
  • Мнения: 11 820
Ганушка ,  bouquet   Mr. Green

# 53
  • Мнения: 185
Добър ден ФЕмирки! . Наде  Hug Релаксче  HugГанушка  Hug Киара  Hug Лудосче  HugИве  Hug Романтичка  Hug Диди  Hug ild7210  Hug
РЕНИ  Hug и за новата тема  newsm51
 Лудосче ма недей така, после отивам на работа, как да се концентрирам така..... Mr. Green

аз все още имам 8 от ПЕ  Mr. Green

Да ти благодаря и публично тука в темата за услугата и доброто което ми направи в неделя много много ти Благодаря   bouquet
Скрит текст:


Честит имен ден на именниците.

# 54
  • Мнения: 21 201
Значи и днес е празник, май всеки ден е празничен, Joyнека ни е весело на душите.
Да се почерпим тогава.

http://www.youtube.com/watch?v=k-WYuLXDomk


http://www.youtube.com/watch?v=x8J6R20paBs



# 55
  • Мнения: 21 201
Зверче, Hugмного са сладки ФЕмир на авчето ти, някякси изглеждат свенливи. Heart Eyes






Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 14:28 от Neidjal

# 56
  • Мнения: 21 201
Косата на Дениз вече е попорасла и изглежда много добре.



Скрит текст:
На ревюто-18.
Е-Ти дойде.
Ф-Дойдох.
Последва целувка и Пигита ги видя.

# 57
  • Мнения: 11 820
имам един въпрос
Скрит текст:
колко пари е билета до София с влак  newsm78

# 58
  • Мнения: 21 201
имам един въпрос
Скрит текст:
колко пари е билета до София с влак  newsm78
Скрит текст:
Не пътувам с влак и не знам, а и откъде до София!?

# 59
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Ooo интересно  Rolling Eyes  Много готина песен както винаги   bouquet

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт