Отговори
# 15
  • Мнения: 10 817


как точно правим поръчката? да ти преведа парички предварително?
Не, няма нужда. Те ще дойдат в понеделник и после може да се видим да ти ги дам.

# 16
  • София
  • Мнения: 482
Иглуб, с мен не се ангажирай, че ще поръчвам доста неща и сигурно ще направя 30 лв, нали над толкова е безплатна доставката? Мерси  Hug

# 17
  • Мнения: 10 817
Иглуб, с мен не се ангажирай, че ще поръчвам доста неща и сигурно ще направя 30 лв, нали над толкова е безплатна доставката? Мерси  Hug
Да, над 30 е безплатна. Да ти препоръчам нещо ако искаш  Grinning аз сирене, кашкавал и масло само от тук купувам. Освен другите неща.

# 18
  • Мнения: 4 070
Някой ще ми поръча ли брашно от бяла царевица.
Анитка, преди време беше питала за рибеното масло, аз не мога да кажа много, но на Вики му дадоха едно на таблетки 3 на ден, казва се Рибчо, лесно се пие. Ти за кого питаш ?

# 19
  • София
  • Мнения: 959
За баткото. Ще се поразровя и прочета тук там. Мерси.

# 20
  • София
  • Мнения: 482
Иглуб, кога ще поръчваш? Задръж да ти кажа и аз какво искам, моля че май в момента нямам поръчка за 30 лв., мислех че и сестра ми ще се включи Simple Smile

# 21
  • Мнения: 10 817
Иглуб, кога ще поръчваш? Задръж да ти кажа и аз какво искам, моля че май в момента нямам поръчка за 30 лв., мислех че и сестра ми ще се включи Simple Smile
няма проблем, този път ще чакам повече  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 070
Иглуб, кога ще поръчваш? Задръж да ти кажа и аз какво искам, моля че май в момента нямам поръчка за 30 лв., мислех че и сестра ми ще се включи Simple Smile
няма проблем, този път ще чакам повече  Simple Smile
значи за мен брашното-пу  Hug
За баткото. Ще се поразровя и прочета тук там. Мерси.
за него е чудесно  Peace стягаш ли рожден ден, как не сме уцелили и първия път годините-щяхме да сме в абсолютен синхрон  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 959
 Laughing е сега сме в полусинхрон  Wink
Стягам и още как. Още умувам дали да е в клуб или у дома, но май ще е второто. Нещо много нанагорно финансово ще ми дойде в клуба.

# 24
  • Мнения: 4 070
Анитка, на нас на тоя етап в клуб ни е лош вариант, понеже приятелите ни повечето са без деца и адски скъпо ще ни излезе- там хапки, алкохол е голяма скъпня. Naughty У дома си е супер, е малко ни е тясно жилището, но наскоро един тип каза, че поне било много уютно. Joy
А някой да иска да поръчаме от Био балев разни неща, за там трябват 50 лв, аз за около 15 имам поръчки. Party Crazy Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 959
Гунди при нас проблема е, че живеем на Камбаните и е достъпно само с кола. Не мога да поканя много дечица, понеже повечето майки или не шофират или нямат кола, а за целите семейства става вече доста организацията и финансите. Боби иска да си покани приятелчета ама как да стане. В клуб е по-лесно, но и там е скъпо. Няма угодия. А ми омръзна на неговия рожден ден да се събираме възрастни и не повече от 3 дечица. То празника си е негов и е редно да се празнува с дечица, а не ние дъртите да ядем и пием за здравето на детето. Тъпотия, но имам още малко време да помисля.

За Био Балев аз бих се влкючила с картофи и с моркови, ако последните стават за замразено пюре. За картофа знам, че не става, но той ще ми е първата храна след 10тина дни. Ако инякой друг се включи съм на линия. Да кажем около 25-30 лв. ще ги докарам с двете.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Записвам се поне тук да не ви изпусна. До среща скоро незнам дали ще се класирам, но поне да ви чета. Другата тема съвсем я изпуснах, ама и там супер бързо се навъртат страниците.
А какви са тези сокчета дето ги поръчвате, за бебета ли ?

# 27
  • София
  • Мнения: 482
ДиониииииHug
Анитка, направете му го в детската градина - теренът е безплатен, дечица колкото искаш, може и само с торта да минеш, може аниматор да викнеш... Wink
Ще погледна на Балев сайта и ще пиша  Hug

# 28
  • Мнения: 4 070
Анитка, знаеш ли, че понякога има ваучери за рожден ден в клубче, от моя близка знам, че са изгодни.  Peace
ДиониHugдобре ли сте ? Сокчетата са за нас и по-големите ни деца- от бъз за имунитет и грип.
Айрънчето може да иска нещо от Балев,  и Елсито ще питам. Аз ще поръчвам виличка и лъжичка и купичка от био разградима пластмаса, освен това имам едни любими десертчета, дето си ги купувам от Слънце Луна за малко повече пари, но така или иначе ще се поръчава, а и освен това ги ям редовно в определените дни от диетата ми. Wink Laughing Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 482
Гунди, как върви диетата, колко "-" имаш дотук?

Общи условия

Активация на акаунт