Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 14

  • 49 047
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 833
Предстои ми да избирам доставчик за ключова компетентност, ще помоля  запознати от Пловдив да ме ориентират; - интересува ме за колко време школите минават ниво 2-3 месеца или?!  За какъв период  по принцип трябва да приключи обучението? Прави ми впечатление, че  ниво за 3 мсеца се минава за 2 месеца,  с оглед стойността на ваучера и цената на курса по ценоразпис на ДО.
Учебни помагала полагат ли ми се, след като съм с ваучер.

 
Здравейте, от Пловдив съм и  питам има ли някоя дама , която да започва в "Британика" Английски език? Аз започвам в понеделник...  Laughing
Преди години бях доволна от тях, дано са запазили качеството. Въпросче и към теб, колко време ще се обучаваш за ниво като период от време.  

# 706
  • Мнения: 2 229
Някой знае ли, ако съм започнала курс и по средата си сменя работата, трябва ли да уведомявам БТ или като е започнал курсът, не ги интересува вече? Благодаря!   bouquet

# 707
  • В Балкана
  • Мнения: 672
При започнат курс (и взет ваучер), никой от БТ не се интересува, какво се случва с теб.. Продължаваш си курса.

# 708
  • Мнения: 2 229
При започнат курс (и взет ваучер), никой от БТ не се интересува, какво се случва с теб.. Продължаваш си курса.

Идеално, благодаря!   bouquet

# 709
  • Мнения: 361
Никой ли няма с графичен дизайн Sad

# 710
  • София
  • Мнения: 969
И аз да се похваля, че вече имам ваучер и от 18-ти започвам курса по Елек. търговия. Успех и на останалите и стискам палци скоро всички да се сдобиете с така желания ваучер  Hug

# 711
  • Мнения: 38
Момичета,
някоя от вас записала ли е проф. обучение"маникюр и ноктопластика" ? За София питам .

# 712
  • Мнения: 2 833
sofy, бях те чела, че си карала курс по език в "кабината" по програмата "Аз мога" и си останала доволна.
Аз ще отивам да си взема уведомлението и съм в дилема за ДО.

За "кабината", така синтезиран курса в рамките на 6 месеца, беше ли достатъчно времето от два месеца за ниво да се  поеме   учебния материал? А някакви учебни помагала получават ли курсистите?

Никога не съм учила изцяло дистанционно, но пък ме привлича пестенето на време и така в чуденка съм.

Благодаря, предварително!

# 713
  • София
  • Мнения: 969
sofy, бях те чела, че си карала курс по език в "кабината" по програмата "Аз мога" и си останала доволна.
Аз ще отивам да си взема уведомлението и съм в дилема за ДО.

За "кабината", така синтезиран курса в рамките на 6 месеца, беше ли достатъчно времето от два месеца за ниво да се  поеме   учебния материал? А някакви учебни помагала получават ли курсистите?

Никога не съм учила изцяло дистанционно, но пък ме привлича пестенето на време и така в чуденка съм.

Благодаря, предварително!
Не мога да кажа, че времето е достатъчно. За език никога не е достатъчно имайки предвид, че говоримия език трябва много да се практикува. Аз бях доволна от преподавателката по немски, за другите езици нямам наблюдения. Учебните помагала бяха качени на сайта, преподавателката ни даваше линкове с текстове за допълнителна подготовка. Ако имаш възможност за присъствено обучение за език може би е по-добрият вариант, все пак там повече ще говорите, иначе при дистанционното една доста голяма част от часовете минават в самоподготовка.

# 714
  • Мнения: 2 833
Благодаря за включването, sofy, ще помисля още малко. Права си, че времето никога не стига, учила съм присъствено преди 5-6 години в "Британика", карахме по материала, но си искаше доста самоподготовка, в група от 12-14 човека пак се губеше време, защото не всички усвояваха едновременно.

# 715
# 716
  • Мнения: 2 833
а, аз на това значи не е до нямане на пари, а начина на тяхното усвояване

# 717
  • Мнения: 13
Здравейте!

След като се получи ваучерът, каква е процедурата, носи се в офис на обучителя, а от там трябва ли да издадат някакъв документ, че са го получили, който да се върне обратно в БТ... и въобще ако недай си боже ми затрият ваучера как ще докажа че съм им го занесла?

Страх лозе пази  Mr. Green, нагледала съм се на безхаберие и винаги си имам едно на ум  ooooh! Whistling Tired


Благодаря   bouquet

# 718
  • Мнения: 48
Какво става с Варна ?
За съжаление не съм ви следила отдавна. Ако някой може да сподели.

# 719
  • Мнения: 5 539
memama, аз си направих копие и после пратих ваучъра с куриер с обратна разписка

Общи условия

Активация на акаунт