Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 14

  • 49 050
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1
Понеже нямам възможност да ходя директно в БТ, се обадих преди малко. Жената ми обясни, че след 9477 номер (или някъде там) е прекратено разглеждането на документи и в момента не се случва нищо. Обясни да съм проверявала пак и да звъня отново след месец, за да ми кажат дали отново ще започне разглеждането. Надявам се да съм ви била полезна с това. Сега остава да чакаме Tired

# 691
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
.... Преди време, когато разбрах, че започва раздаването, се обадих да питам във Възраждане, но от там ми се скараха и ми казаха да си чакам обаждането. Това беше януари или февруари, ето че е вече е април, а от обаждане и помен няма...

Аз бях одобрена декември. Февруари им звъннах. Казаха, че тъкмо почвали да звънят на номерата близки до моя... До началото на март никой не ми се обади. За това отидох и си взех ваучера. А и вече имах избран доставчик и дата за започване на курса.
Моят съвет е, след като си одобрена, върви и си вземи ваучера, записвай се на курс, че време не остана.

Тъпото е, че нямам информация дали съм одобрена - нищо...имам си само талончетата с вх. номера  (тъй като кандидатсвам както за професионално, така и за ключова компетентност).
Даже си нямам идея как да разбера дали съм одобрена...

 Галактическа принцеса - Номерата ми са 11 5**

Лелел, моя значи е минал, а никой не ми се обади аз съм 10 4**

# 692
  • София
  • Мнения: 1
.... Преди време, когато разбрах, че започва раздаването, се обадих да питам във Възраждане, но от там ми се скараха и ми казаха да си чакам обаждането. Това беше януари или февруари, ето че е вече е април, а от обаждане и помен няма...

Аз бях одобрена декември. Февруари им звъннах. Казаха, че тъкмо почвали да звънят на номерата близки до моя... До началото на март никой не ми се обади. За това отидох и си взех ваучера. А и вече имах избран доставчик и дата за започване на курса.
Моят съвет е, след като си одобрена, върви и си вземи ваучера, записвай се на курс, че време не остана.

Тъпото е, че нямам информация дали съм одобрена - нищо...имам си само талончетата с вх. номера  (тъй като кандидатсвам както за професионално, така и за ключова компетентност).
Даже си нямам идея как да разбера дали съм одобрена...

 Галактическа принцеса - Номерата ми са 11 5**

Лелел, моя значи е минал, а никой не ми се обади аз съм 10 4**

Не е...както се разбира от последния ми пост. На този тел. за Възраждане ми обясниха - 832 - 90 - 94

# 693
  • София/Правец
  • Мнения: 130
На мен от БТ Ботевград не ми дават ваучера! Не им било потвърдено още за формата на обучение - дистанционното!!! А преди няколко дни уж всичко беше наред, попълниха ми отрязъка и го занесох и ми казаха днес, утре или следващите 2 раб. дни да отида... Курса ми започва на 17-ти, а аз не мога да си взема ваучера...
Само там ли още не са наясно или има и други, които бавят умишлено? Вече ме съмнява, че на локално ниво са неинформирани!!! Не за първи път се получават разминавания! 3 пъти попълвах документите в началото, приемаха ги и после ми се обаждаха да ме връщат!

# 694
  • София
  • Мнения: 42
На мен от БТ Ботевград не ми дават ваучера! Не им било потвърдено още за формата на обучение - дистанционното!!! А преди няколко дни уж всичко беше наред, попълниха ми отрязъка и го занесох и ми казаха днес, утре или следващите 2 раб. дни да отида... Курса ми започва на 17-ти, а аз не мога да си взема ваучера...
Само там ли още не са наясно или има и други, които бавят умишлено? Вече ме съмнява, че на локално ниво са неинформирани!!! Не за първи път се получават разминавания! 3 пъти попълвах документите в началото, приемаха ги и после ми се обаждаха да ме връщат!
Абсолютно съм сигурна, че  БТ Ботевград издават ваучери за дистанционна форма на обучение още от 02.04.2013...гледат си хората списъците качени от доставчика в новата ИСДО и ако Ви открият си Ви дават ваучера....

# 695
  • София/Правец
  • Мнения: 130
На мен от БТ Ботевград не ми дават ваучера! Не им било потвърдено още за формата на обучение - дистанционното!!! А преди няколко дни уж всичко беше наред, попълниха ми отрязъка и го занесох и ми казаха днес, утре или следващите 2 раб. дни да отида... Курса ми започва на 17-ти, а аз не мога да си взема ваучера...
Само там ли още не са наясно или има и други, които бавят умишлено? Вече ме съмнява, че на локално ниво са неинформирани!!! Не за първи път се получават разминавания! 3 пъти попълвах документите в началото, приемаха ги и после ми се обаждаха да ме връщат!
Абсолютно съм сигурна, че  БТ Ботевград издават ваучери за дистанционна форма на обучение още от 02.04.2013...гледат си хората списъците качени от доставчика в новата ИСДО и ако Ви открият си Ви дават ваучера....


Обадих им се днес по-късно и най-накрая има развитие! Утре отивам да си го взема. Даже от доставчика имам потвърждение.
И аз знам, че се издават ваучери и то не само там, но ми беше странен отговора, че чакат потвърждение... След като вече официално има такова!
Дано утре поне да си тръгна с ваучер Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 940
Момичета в дилема съм къде да се запиша във Фарос или Британика за А2. Ако някой има личен опит ще се радвам да сподели.  Hug

Днес звъннах във Фарос, няма да има скоро нова група, както и не се знае дали ще има въобще. За Британика не прочетох много добри отзиви, честно казано и малко започвам да се поотказвам.

Моля да ми препоръчате някой доставчик за А2 ниво. Предпочитам присъствена форма, през седмицата. Не ми се иска да претупват нещата и да не науча нищо ново.

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 12:00 от 404NotFound

# 697
  • Мнения: 152
Момичета, искам да си сменя доставчика. Имам попълнено уведомление от доставчик 1, което носих в БТ, оставях им го и  после си го взех за смяна на датата на курса. Сега е в мен. Но намерих друг доставчик 2, при който искам да започна. Казаха ми ,че те имат празни уведомления и направо ще ми попълнят едно за да го нося в БТ за ваучер. Дали ще стане така или все пак ще се наложи да ходя до БТ за да взема от тях уведомление , после да се върна до Доставчик 2 да ми го попълни и пак за ваучер до БТ ... ох дано ме разбрахте ... Simple Smile

# 698
  • Мнения: 361
Здр,днес ходих до БТ Сердика ,да проверя дали съм одобрена,служителката беше много любезна и направо си взех уведомлението Grinning
Да попитам дали има някой с графичен дизайн,да ми препоръча ДО Praynig

# 699
  • Мнения: 47
Здр,днес ходих до БТ Сердика ,да проверя дали съм одобрена,служителката беше много любезна и направо си взех уведомлението Grinning
Да попитам дали има някой с графичен дизайн,да ми препоръча ДО Praynig
[/quote

Кой номер си в БТ Сердика,аз съм одобрена обаче ми казаха преди време да чакам обаждане, но мисля да ходя

# 700
  • София
  • Мнения: 42
Момичета, искам да си сменя доставчика. Имам попълнено уведомление от доставчик 1, което носих в БТ, оставях им го и  после си го взех за смяна на датата на курса. Сега е в мен. Но намерих друг доставчик 2, при който искам да започна. Казаха ми ,че те имат празни уведомления и направо ще ми попълнят едно за да го нося в БТ за ваучер. Дали ще стане така или все пак ще се наложи да ходя до БТ за да взема от тях уведомление , после да се върна до Доставчик 2 да ми го попълни и пак за ваучер до БТ ... ох дано ме разбрахте ... Simple Smile
Отиваш при доставчик 2 той ти попълва нова долна част, но носи и старата, че на нея има изх.№ от бюрото и той трябва да се впише...после в бюрото директно носиш...ако искаш се обади на  доставчик 1, че се отказваш от тях...

# 701
  • Мнения: 361
Здр,днес ходих до БТ Сердика ,да проверя дали съм одобрена,служителката беше много любезна и направо си взех уведомлението Grinning
Да попитам дали има някой с графичен дизайн,да ми препоръча ДО Praynig
[/quote

Кой номер си в БТ Сердика,аз съм одобрена обаче ми казаха преди време да чакам обаждане, но мисля да ходя
номер 104... Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 1
И аз днес ходих до БТ Сердика, казаха, че са стигнали до 10400, горе долу. На мен ми остават още 500 номера.....стискайте палци    Praynig

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 189
Здравейте, от Пловдив съм и  питам има ли някоя дама , която да започва в "Британика" Английски език? Аз започвам в понеделник...  Laughing

# 704
  • Мнения: 152
KaMu, мерси много за отговора Simple Smile

Аз също бях в БТ Сердика в петък ... значи това , което разбрах е ,че са стигнали до 10500 горе-долу. Имаше една жена с номер над 11000 и й казаха да провери след месец -месец и половина. Значи има поне още 1000 номера одобрени, нещата вървят бавно и мъчително обаче ...
Присъствено обучение засега няма - ако сте представили уведомление за присъствен курс и трябва да си взимате ваучера - ще ви дадат, но ако тепърва ще си носите уведомлението за присъствен курс ,няма да стане. така ми обясниха на мен. разбира се ,всеки трябва да пробва , защото това, което ми каза жената от БТ беше: всичко е ден за ден при нас , един ден ни се обядят и ни кажат може , на другият ден ,вече неможе да се дават ваучери. ... Общо взето голяма бъркотия....

Общи условия

Активация на акаунт