Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 14

  • 49 049
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 378
А аз подписах договор с ДО, когато си предадох ваучера, в два екземляра, единият си остана за мен.

# 721
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 622
А аз подписах договор с ДО, когато си предадох ваучера, в два екземляра, единият си остана за мен.

И при мен беше така.

# 722
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте!

След като се получи ваучерът, каква е процедурата, носи се в офис на обучителя, а от там трябва ли да издадат някакъв документ, че са го получили, който да се върне обратно в БТ... и въобще ако недай си боже ми затрият ваучера как ще докажа че съм им го занесла?

Страх лозе пази  Mr. Green, нагледала съм се на безхаберие и винаги си имам едно на ум  ooooh! Whistling Tired


Благодаря   bouquet
Ваучерите се предават и двата броя(копие и оригинал) на ДО, а между лицето и ДО се прави договор за обучение в два екземпляра по един за всяка от страните...
Ваучера ви е издаден на името на ДО, а той съответно го описва в новата система за дистанционно или смесено обучение или го описва в Приложение 2 (Списък за лицата, депозирали ваучери за обучение) за месеца, така че не се притеснявайте бюрото след това няма да го търси от ВАС

# 723
  • Мнения: 1
СПЕШНО
Някой може ли да ми препоръча или каже положителни/отрицателни отзиви за ДО ПРОГРАМНО ОСИГУРЯВАНЕ дистанционно обучение.Благодаря предварително на всички отзовали се.

# 724
  • София
  • Мнения: 2 072
Здравейте момичета, има ли някакво изискване за презаверяване на уведомленията, моето изтича на 22 април, но днес имам възможност да отида, проблем ли ще е, че е 5 дни по-рано?

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, има ли някакво изискване за презаверяване на уведомленията, моето изтича на 22 април, но днес имам възможност да отида, проблем ли ще е, че е 5 дни по-рано?
Не би трябвало да е проблем - просто обясни на служителките в БТ, че нямаш друга възможност в следващите дни да идеш за презаверка Peace

Аз тази сутрин най-накрая си взех заветния ваучер Mr. Green Rolling Eyes ooooh! След почти година и половина и всевъзможните усложнения по процедурата bowuu От 22 април започвам Оперативното счетоводство (между другото има ли някой друг, който ще учи към Стопанската академия?). Попитах относно издаването на ваучери за присъствена форма на обучение - издават на тези, които вече имат Уведомления. Останалите са на режим "Изчакване" Peace

# 726
  • Мнения: 118
 Tired Да попитам някой дали знае - курсът трябваше да почне на 22.04., вчера ходих в Бюрото по труда с отрязъка от ДО,  Shocked но не ме намериха в тяхната система. Служителката от Бюрото ми обясни, че ДО трябвало да ме вкара във въпросната система за да ми издадат ваучера. Обадих се на ДО, жената ми обясни че имат някакви технически проблеми и ще ми звънне по-късно. Ог Бюрото обаче ми задържаха отрязъка от уведомлението. Днес получавам смс от ДО, че датата се отлага за 01.05. Обадих се на ДО и ми обясниха, че щяли нов отрязък да ми попълнят и да ми изпратят с куриер.  newsm78 А не разбрах дали трябва да отида пак до Бюрото да ги уведомя, че курса се отлага, или да продължавам срок някакъв?  Confused Страшно се обърках вече, не стига че едвам намерих ДО.

# 727
  • Мнения: 1
Цитат
Днес получавам смс от ДО, че датата се отлага за 01.05.

И тези не ги слушат главите - 01.05 е национален празник, след който следват много почивни дни и празници също - Великден, Гергьовден и т.н. Моите ****умници ми пратиха уведомление в което датата беше 05.05 и имахме дълги разправии с чиновничката в БТ. В същото време седмици след мен същият ДО пращаше на колежки уведомления с днешна дата.

Които колежки ще помоля за първи впечатления от системата, средата и т.н. Hug

# 728
  • Мнения: 1
*Официален празник  - mea culpa Embarassed

1 Май    Ден на труда и на международната работническа солидарност
3, 4, 5 Май    Великден
6 Май    Гергьовден
24 Май    Ден на българската просвета

# 729
  • Мнения: 118
 newsm78 А в случай, че курсът е дистанционен?  Tired Явно утре трябва да се разходя до Бюрото по труда.

# 730
  • София
  • Мнения: 42
Tired Да попитам някой дали знае - курсът трябваше да почне на 22.04., вчера ходих в Бюрото по труда с отрязъка от ДО,  Shocked но не ме намериха в тяхната система. Служителката от Бюрото ми обясни, че ДО трябвало да ме вкара във въпросната система за да ми издадат ваучера. Обадих се на ДО, жената ми обясни че имат някакви технически проблеми и ще ми звънне по-късно. Ог Бюрото обаче ми задържаха отрязъка от уведомлението. Днес получавам смс от ДО, че датата се отлага за 01.05. Обадих се на ДО и ми обясниха, че щяли нов отрязък да ми попълнят и да ми изпратят с куриер.  newsm78 А не разбрах дали трябва да отида пак до Бюрото да ги уведомя, че курса се отлага, или да продължавам срок някакъв?  Confused Страшно се обърках вече, не стига че едвам намерих ДО.
Чакаш новия отрязък с попълнена дата за 01.05.2013 и отиваш на 29.04.2013 в ДБТ за ваучера...ако ДО са те вкарали в списъците за такъв курс които се подават най-късно до 24.04.2013 тези от ДБТ ще те издират в тях и ще ти дадат ваучера

# 731
  • Мнения: 118
  bouquet КаМи, благодаря ти

# 732
  • Мнения: 139
Вчера отивам в БТ за ваучер,там ме няма в системата.Обаждам се на ДО,станала е техническа грешка,съжаляваме ,но ще трябва да се разходите до БТДнес вече съм горд собственик на ваучера и в събота започвам.

# 733
  • Мнения: 55 061
Здравейте момичета, има ли някакво изискване за презаверяване на уведомленията, моето изтича на 22 април, но днес имам възможност да отида, проблем ли ще е, че е 5 дни по-рано?
Не би трябвало да е проблем - просто обясни на служителките в БТ, че нямаш друга възможност в следващите дни да идеш за презаверка Peace

Аз тази сутрин най-накрая си взех заветния ваучер Mr. Green Rolling Eyes ooooh! След почти година и половина и всевъзможните усложнения по процедурата bowuu От 22 април започвам Оперативното счетоводство (между другото има ли някой друг, който ще учи към Стопанската академия?). Попитах относно издаването на ваучери за присъствена форма на обучение - издават на тези, които вече имат Уведомления. Останалите са на режим "Изчакване" Peace

Честито !  bouquet
Най-после ! Wink

# 734
  • Мнения: 11
Здравейте,

имате ли някаква информация до кой номер са стигнали в БТ Младост?

Общи условия

Активация на акаунт