Дискова херния - 6

  • 155 335
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Другата България
  • Мнения: 37 275
Alechka, ето че ме разбра съвсем правилно  Hug, и съм сигурна, че и Трой не е имала предвид всички останали постове, а само определени. Поне аз така съм я разбрала.

# 736
  • София
  • Мнения: 2 020
Щом стигаме до там един потребител да
обяснява какво е имал предвид друг
потребител, то повредата в чий телевизор е?
Въпросът ми е риторичен.

# 737
  • Другата България
  • Мнения: 37 275
 Laughing Просто казвам, че така мисля аз, защото така аз го разбирам, не съм адвокат на никого. Peace
Но мрънкането наистина понякога може да подразни, а със сигурност не помага. Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 2 020
Не знам какво толкова ви дразни - в началото като се
създаде темата и сме мрънкали, и сме се шегували, и
сме търсили начини да си помагаме. Минава се през
различни периоди и отчитайки факта, че форумите
служат за споделяне, в тема наречена "Дискова херния",
ми се струва повече от естествено да има и "мрънкане".
Хора, на които им се случва за първи път или за втори,
но е много по-силно от предишния, изпитват такъв силен
стрес, определено не само мрънкат, но и плачат.
Преди години това си бяхме казали - добре, че е темата,
че да пощадим нашите близки от мрънкането ни, защото
и на тях им тежи. Така че, ако на някой му дотежава
мрънкането, прочита по диагонал и подминава. Но, нека
не отнемаме възможността на онези, които на даден етап
имат нужда от него. Просто когато си в такъв етап, не
ти действат ободряващо думи като - "така ще си цял
живот".
Дано сега всички ме разбраха.

# 739
  • Мнения: 14 300
Не мога да не се съглася със Sophia L. . На мъжа ми като му кажа - ох много ме боли като съм легнала, не мога да спя (което си е мрънкане) той няма да ми каже - ами сложи си възглавничка под краката, на мен ми помага... А тук назад във темите има поне няколко предложения по въпроса и то защото, някой се е оплакал, че не може да спи... Ей такива дребни неща ама.. Hug
И за да не мрънкаме повече - да ви споделя: Мина точно един месец от операцията ми и в унисон с чудното време се чувствам добре. Открих, че упражненията от пилатес, които могат да се правят в легнало положение (основно тези за крака) ми действат добре и мога да стоя по доста време седнала вече.
Ето ви линк-че, ако ви е интересно: http://www.youtube.com/watch?v=lCg_gh_fppI
  bouquet

# 740
  • Другата България
  • Мнения: 37 275
Съгласна съм, и аз имах такъв "етап", но той продължи съвсем кратко, защото просто аз съм по-различна явно, не смятам че като не спирам да се оплаквам тук с нещо това ще помогне на мен, напротив. Затова хората сме различни, нали? И именно защото е форум всеки може да каже каквото си иска и мисли, времето на цензура отмина мисля. На мен не ми пречи, нека си мрънка кой за каквото поиска Laughing, когато ме подразни просто не чета и така,  щом това помага на конкретния човек да се чувства по-добре дори бих го поощрила. Peace
 И те разбрах още от първия път. Мисля, че и другите го направиха. Дано в новата тема няма повече такива поне според мен излишни уточнения, изяснявания, заяждания и т.н.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт