Първи ден на ясла

  • 8 292
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 216
Цитат на: bobolenta
Току-що се връщам от яслата. Емо изобщо не рева. Влезе си като пич, хванал за ръка сестрата. Аз естествено....  

Браво на вас! Аз имам спомени от яслата, малко, но са ясни.Дори и да поплаче другите дни, то ще е нормално и с времето ще свикне. Разделите с мама никога не са леки, но нали са само за през деня. Смятам, че е добре дечицата да общуват с връстници.
Успех с намирането на работа!

# 16
  • Мнения: 2 693
Благодаря на всички за пожеланията! Grinning /ето, вече се усмихвам/

# 17
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Браво на момчето! Виж какъв е смел  Simple Smile . И мама да не се разтройва! Дано му е интересно, пък до обяд бързо ще мине времето. Айде и пиши как е минало.

# 18
  • Мнения: 830
Е , браво , дано да продължи да е така смел малкия мъж ! Но , очаквай че следващите дни може и да си поплаква , като види че това няма да е само за 1 ден , а ВСЕКИ ден . Моята голямата тръгна така - първия ден - супер , от втория , до края на седмицата - ескалиращ рев . Но , свикват дечицата .
Най - важното е да е здрав , да ходи с желание .
По мое  наблюдение , децата които са щастливи да ходят , харесва им и се чувставт добре в градината / яслата , по-малко и по-леко боледуват . Стреса оказва огромно влияние върху имунната система . А  персонала има супер огромно значение ! Това всяка майка ще потвърди .
Ние с моите госпожици ви стискаме палци !

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: bobolenta
Току-що се връщам от яслата. Емо изобщо не рева. Влезе си като пич, хванал за ръка сестрата.


Честити първи стъпки в ОБЩЕСТВЕНИЯ живот!
Дано все така приема новостите малкият Емил!
Успех  Grinning

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
супер:)
дано така продължи:)
защото и Елина беше голяма ентусиастка...но ела да я видиш сега сутрин...

но може пък на Емо да му хареса много...ДАНО:)

и успех с работата!:)

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ооо, аз пък съм сигурна, че на Емчо ще му хареса в яслата Laughing
 Бобо, ама той е истински мъжага, ще видиш как ще се сдобие с куп нови приятелчета Laughing
 Ти само по-спокойно го давай и всичко ще бъде О.К.

# 22
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
БОбоооооооооо, а честит да ви е първия ден в яслата!!!
Дано все така да продължава Емката да е смел!
И ние имахме подобен проблем както nadia, първите дни весело е че ходи на ясла, а сега само като я питанякой за яслата и вика: "Няма ги 'цата! Майка му!" - демек "Няма ги децата! При майките им са!"
Дано по - бързо да всичкне, Никол реве сутрин като спрем колята пред яслата, със сълзи на чои миказва "Мамоооооо, чао!" и като влезе вътре при дечица и млъква. Сестрита казват,че не реве, ама пусто, нали знаеш хората какво са казали, "Каквото майка ти мисли че може да се случи, да не ти се случва!
Успех и целувки за Емо от нас с НИкол!

# 23
  • Мнения: 2 693
Цитат на: juju
БОбоооооооооо, а честит да ви е първия ден в яслата!!!
Дано все така да продължава Емката да е смел!
И ние имахме подобен проблем както nadia, първите дни весело е че ходи на ясла, а сега само като я питанякой за яслата и вика: "Няма ги 'цата! Майка му!" - демек "Няма ги децата! При майките им са!"
Дано по - бързо да всичкне, Никол реве сутрин като спрем колята пред яслата, със сълзи на чои миказва "Мамоооооо, чао!" и като влезе вътре при дечица и млъква. Сестрита казват,че не реве, ама пусто, нали знаеш хората какво са казали, "Каквото майка ти мисли че може да се случи, да не ти се случва!
Успех и целувки за Емо от нас с НИкол!


Ох, и аз се притеснявам как ще е по-натам... Снощи заспа с "Емо `гайе `чицата" на уста /т.е. Емо ще си играе с дечицата/, сутринта пак два-три пъти го повтори... пък ще видим. Аз се надявам до края на месеца да съм вкъщи, дано свикне за това време.

# 24
  • Мнения: 175
Браво на голямото мъжленце! Сигурна съм че ще се справи и бързо ще се адаптира. А на мама- ей, да не отхлабиш фронта  ideauu !

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честит първи ден в яслата! Браво на момчето! Дано да му харесва и занапред!

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Браво! Браво на Емката! Grinning
Ще се държи мъжки той, ще свикне за няколко дни, а не за един месец Grinning

# 27
  • Мнения: 2 693
Последни новини - взех го от яслата весел и усмихнат, като ме видя каза "Мммама!" и толкова. Ял е, не е ревал изобщо, ОБАЧЕ бутал децата Neutral Face , като му вземат играчките! Гледам си един малък грубиян вкъщи... Sad  Винаги съм го възпитавала да е мил, когато с него са мили, обожава животни, бебета, изобщо готините хора ги "надушва". До скоро той беше "бутания", та си мисля, дали не копира това поведение от другите, често пъти по-големи деца? И как да се преборя с това - той пред мен рядко ги прави тия щуротии... всъщност само два пъти го е правил в мое присъствие, и аз естествено съм реагирала...

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и сега цяла седмица ли ще си го взимаш на обяд или само 2-3 дена?

# 29
  • Мнения: 2 693
Цитат на: DEianaZ
и сега цяла седмица ли ще си го взимаш на обяд или само 2-3 дена?


Ами не знам, явно ще изчакат поне още ден-два да видят как е, и ако няма промяна - ще го оставят за цял ден. Ще пиша пак, като разбера.

Общи условия

Активация на акаунт