КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 730
  • 786
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 204
За съжаление спираме плуването,като стане топло пак ще ходи.

Защо? Аз независимо от времето го водя, само да е здрав.

Sourcherry ,той затова е здрав- защото го водиш! Laughing
Плуването е страхотен спорт и част от очарованието е, че се практикува целогодишно.

# 301
  • Мнения: 15 379
Герка, ми той сега е сополив Mr. Green, ама и сополив ходи да плува.

# 302
  • София
  • Мнения: 1 735
За съжаление спираме плуването,като стане топло пак ще ходи.
Защо? Аз независимо от времето го водя, само да е здрав.
По здравословни причини.  Sad

# 303
  • Мнения: 3 181
Синът ми тренира футбол в "Славия" от 4 години. Нямаме амбиция да стане футболист, но той има желание и успява да съчетае уроците с тренировките. Според мен спортът е много важен за развитието на децата, учи ги на ред и дисциплина, а и така не мислят за глупости.
На колко години е? Колко пъти седмично са тренировките, и от колко часа?

# 304
  • София
  • Мнения: 1 500
Синът ми тренира футбол в "Славия" от 4 години. Нямаме амбиция да стане футболист, но той има желание и успява да съчетае уроците с тренировките. Според мен спортът е много важен за развитието на децата, учи ги на ред и дисциплина, а и така не мислят за глупости.
На колко години е? Колко пъти седмично са тренировките, и от колко часа?

На 13 години е и за неговата възраст има три отбора, които тренират по различно време. Неговият отбор тренира във вторник, сряда и петък от 9,00 ч. Това беше първият срок, сега като сменят смените още не знам как ще бъде.

# 305
  • София
  • Мнения: 284
Нашата кака (на 7 години) тренира спортна гимнастика в НСА - всеки ден по минимум 2 часа. Ходи с огромно желание и вече иска да става треньор по спортна гимнастика  Laughing
Малкото ни момче още му е рано за спорт  Simple Smile

# 306
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сина ни - плуване - 4 пъти седмично.
Дъщеря ни - танци в градината - 2 пъти седмично, музикален театър ( много хореография имат там, затова го причислявам към спортовете) - 2 пъти седмично, плуване (заедно с брат си) - 4 пъти седмично.

# 307
  • Мнения: 37
Аз да се похваля, че ходихме на ледената пързалка в Младост. Ето го и линка https://www.facebook.com/pages/Ледена-пързалка-Младост

# 308
  • Мнения: 86
Нашата кака (на 7 години) тренира спортна гимнастика в НСА - всеки ден по минимум 2 часа. Ходи с огромно желание и вече иска да става треньор по спортна гимнастика  Laughing
Малкото ни момче още му е рано за спорт  Simple Smile

Desita, в коя зала в НСА са тренировките?

# 309
  • София
  • Мнения: 284
Съжалявам, но чак сега видях въпроса  Embarassed
Тренировките са в голямата зала по гимнастика, в дъното на коридора по стълбите надолу. Има указателни табели  Peace

# 310
  • София
  • Мнения: 1 819
Голямата - тенис в НСА.
Малката - плуване в градината.

# 311
  • Мнения: 36
Фехтовка! Чудесен спорт, бедна федерация /което се отнася за повечето спортове в Бг, за съжаление/.

# 312
  • Мнения: 95
Може ли да ми препоръчате клуб и добър треньор по таекуон-до?

# 313
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте! Включваме се и ние във вашата страхотна темичка. Дейвид е на 7г. и редовно-2 пъти седмично тренира айкидо с баща си.Това от една година. Сега обаче искам да го запиша и на плуване. А заедно с него и аз да ходя. Ако някой ходи някъде около или в район Люлин в София нека сподели мнение...

# 314
  • София
  • Мнения: 1 724
записвам се - с баткото е трагедия никъде - на 14 г ще търсим фитнес треньор, малката ходи на латино танци- 2 пъти седмично,често на ски през уикенда. Какво правите с тийнейджъри , които са лениви, как ги убеждавате, какво може да се започне на 14 години, според вас? Перфектен скиор е, като дете изкарваше по цяла зима на ски без уикендите, но от две години сме зарязали всичко. Примемам съвети всякакви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт