КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 522
  • 786
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 15 379
Mоля за отзиви за боксов клуб Национал в НДК. Дали е подходящо място за 14- годишно момче?
Изобщо треньорите как са?

А? НДК ли рече? И аз чакам отзиви, дали приемат малки деца и изобщо всякаква информация.

# 436
  • Мнения: 4 204
Съученик на моя син тренира бокс на Герена. Ако някой се интересува, кажете да искам координати.

# 437
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тренират повече от редовно. Лятото сутрин и следобед, от понеделник до петък. През останалите сезони- от понеделник до петък, вечер.

# 438
  • София
  • Мнения: 1 464
Трън в Очите, здравейте!
Можете да проверите и Спортен клуб "Никон":
https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0 … 30814?sk=timeline
В него карате тренират и деца на възраст от 3 до 6 г.:
https://www.facebook.com/104180449630814/photos/a.10522805619272 … ype=1&theater
Синът ми от една година посещава тренировките по карате и е доволен. Треньорите са много отдадени на този спорт и водят по-напредналите деца на състезания в страната и чужбина.
За най-малките тренировките се провеждат събота и неделя от 11 ч. Има и група за деца от 6 до 10 год., които тренират и през седмицата, всеки делничен ден от 18 ч.
Цената на месечната карта е 70 лв., като няма ограничения за броя на посетените тренировки.
Адресът на клуба е: кв. "Манастирски ливади", ул. "Казбек" 51. Доколкото зная, има и спортни зали на същия клуб в кварталите "Младост", "Обеля" и на бул. "Константин Величков". На фейсбук страницата им можете да проверите за телефон за връзка, той е актуален.

Благодарности за препоръката!   bouquet
Обадих се днес. Другата седмица ще заведа сина ми.

Имам един въпрос: в градината дъщеря ми ходеше на модерни и латино танци в клуб Танцувай с мен мисля, че се казваше при кака Люси. Тази кака всички я обичаха, но след като я замениха с друго момиче, детето не пожела повече да ходи. Можете ли да ми препоръчате подходящо място за модерни танци за момиченце на 6, а също и плуване. Още не съм сигурна за плуването през зимата, но го обмислям.

# 439
  • София
  • Мнения: 3 395
Дъщеря ми ходи на латино и спортни танци в "Дива денс", намира се на улица Будапеща, до кръстовището с Козлодуй. Не помня на кой номер се намира.
Аз, лично съм много доволна.
Таксата е 35 лева месечно за посещения три пъти седмично.

# 440
  • София
  • Мнения: 3 395
Дъщеря ми ходи на латино и спортни танци в "Дива денс", намира се на улица Будапеща, до кръстовището с Козлодуй. Не помня на кой номер се намира.
Аз, лично съм много доволна.
Таксата е 35 лева месечно за посещения три пъти седмично.

# 441
  • София
  • Мнения: 9 110
Здравейте.
Исках да питам дали някой е запознат в кой момент се преминава от любителско спортуване (и по-точно плуване) към състезателно спортуване и какво е нормално да усвои едно дете за три години плуване с треньори. Детето до тук е усвоило два стила и елементи от другите два. Плувал е с Лъвчетата в Спартак и миналата година пак в Спартак - но с треньор от там, а не към Лъвчетата. Опитвам се да се ориентирам дали това е нормална скорост на усвояване на нови неща и напредване  newsm78. И какво се случва като овладее всички стилове - почва да плува без треньор или се пробва по състезания.

# 442
  • София
  • Мнения: 6 259
Здравейте.
Исках да питам дали някой е запознат в кой момент се преминава от любителско спортуване (и по-точно плуване) към състезателно спортуване и какво е нормално да усвои едно дете за три години плуване с треньори. Детето до тук е усвоило два стила и елементи от другите два. Плувал е с Лъвчетата в Спартак и миналата година пак в Спартак - но с треньор от там, а не към Лъвчетата. Опитвам се да се ориентирам дали това е нормална скорост на усвояване на нови неща и напредване  newsm78. И какво се случва като овладее всички стилове - почва да плува без треньор или се пробва по състезания.

За мене си е ОК  Peace По принцип на състезание може да отидеш и един стил, ако владееш, там по-важна е възрастта (по памет едно вр. контролните почваха на към 9 г.,; в наши дни се сещам за едно момченце, набор на каката, к. вече ходи по състезания). Овладяването, особено ако става дума за състезателно плуване, на даден стил е нещо, к. не става за 2-3 гг., а си е непрекъснат процес през цялата кариера. Ако детето има данни, треньорите най-вероятно ще искат да говорят в вас и тогава се почва - естествено продължава да си плува с треньор, но се почват ежедневни тренировки, съботни и т. н.

# 443
  • София
  • Мнения: 9 110
Благодаря   bouquet.

# 444
  • Мнения: 68
Може ли някой да препоръча занимания по кунг-фу за 9г момче в /или около / Лагера , красно село?

# 445
  • Мнения: 5
Здравейте,
казвам се Стилияна Димова и съм кинезитерапевт със специалност педиатрия. Водя тренировки за профилактика на гръбначни изкривявания всяка сряда от 18:30 в Детския Клуб на Ориндж Фитнес(Мол Парадайз-ет.3). Тренировката е подходяща както за деца с леки деформации в гръбначен стълб, така и за деца със здрави гръбчета за профилактика на изкривявания. Клубът предлага също и Зумба за деца, Детска йога и Спининг за тийнейджъри, които са занимания отворени за всички деца, не само членове на клуба. Цената тренировката е 8 лв(Спинингът е 12 лв.) Хубаво е да дойдете 15тина минути по-рано за да могат да ви издадат от рецепция номер на шкафче и да се запознаем. Децата да са облечени в удобно спортно облекло. Залите са много добре отоплени.

# 446
  • Мнения: 2 660
Някой с препоръка за футбол за момичета?

# 447
  • София
  • Мнения: 6 259
Някой с препоръка за футбол за момичета?

За каква възраст? За предучилищна се сещам за "Лъвчета", само че не знам дали имат още занимания на Спартак, защото малките фуртболни игрища там вече са с транспаранти на ФК "Славия"...

# 448
  • Мнения: 2 660
Да, точно за предучилищна - на 6 години е детето.

# 449
  • Мнения: 217
Някой би ли ми препоръчал спортни/модерни/латино/народни танци в района на Лозенец или центъра?

Предпочитам нещо тип соц - по-сериозно, отколкото разни нови клубове, дето не се знае дали на следващата година ще съществуват.

Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт